PTT 1. LİG 18. HAFTA | Samsunspor'umuz - Manisaspor

Başlatan berusa55, 16 Aralık 2013, 23:13:05

« önceki - sonraki »

berusa55

22 Aralık 2013, 23:04:49 #225 Son düzenlenme: 23 Aralık 2013, 00:59:17 berusa55
Maç sonu Adnan yüzünden tribünlere bakmadan soyunma odasına koşan futbolcular... Bu taraftarı karşısına alan her zaman kaybetmiştir; yanlış yoldasınız çok net! Alayınız gidersiniz ama o tribünler ve o taraftar her daim baki kalır. Kazandığımız maçın keyfini bile adam gibi yaşatmadınız.

Sioux

Teknik Direktör Kalpar maç sonunda 'Samsunspor'un galibiyetlerine sevinmeyen bazı yönetici tipleri var' demiş.
Samsunspor'un galibiyetine sevinmeyecek bir yönetici şerefsizin dik alasıdır benim nezdimde. Ancak Kalpar'ın yaptığı şey hiç ahlaki değil. İsim vermeli. Çünkü şu anda yönetim kurulu listesinde yer alan kişilerin hepi de zan altındadır. Böyle bir açıklama olmaz!

http://www.samsunsporluyuz.net/yazar/6457-metin-atli-kalpar-neyin-pesinde.html

kuzey55

bende şimdi dinledim Kalpar'ın açıklamalarını.dolmuş beyefendi baya.istifa et git o zaman zorla tutan mı var seni.

Sol Açık

Bizim takım gerçekten ilginç. Hiçbir maçta iyi oynamıyorlar, ama hiçbir maçta da boyun eğmiyorlar!

Lig sonunda Süper Lige çıkabilir miyiz bilemem, ama bu takım en kötü Play-Off oynayacak ve son ana kadar Süper Lig hedefini canlı tutacak. Geçen yıl ilk 17 maç sonunda 15 puanla 17.sıradaydık, bu sezon ise 27 puanla 7.yiz.

Devre arasında Abdülkadir+1 oyun kurucu+1 solbek+1 stoper ile Süper Lig'e çıkabileceğimizi düşünüyorum. Bu süreçte Adnan gündemi ile takımın moralini bozmanın doğru olmadığına inanıyorum. Çünkü tekrar yazıyorum;

Hiçbir maçta iyi oynamıyorlar, ama hiçbir maçta da boyun eğmiyorlar!

Kaya

22 Aralık 2013, 23:55:41 #229 Son düzenlenme: 23 Aralık 2013, 00:02:06 Kaya
Yıllarca hiç haketmediği halde tribünlerden küfür yiyen Vural Korkmazı gördü bu gözler.Bir keresinde gözü yaşlı,hırsından maç sonu formasını öpmüştü...

İşte benim efsanem Vural Korkmaz gibi SAMSUNSPORlu futbolculardır...İsmi geçen kimdir ALLAH aşkına..Müsvette

kamuri

bugune kadar hep saygı duyan biz olduk futbolculara sırf o uzerınde kutsal formamızı armamızı tasıyolar diye ama artık yeter da birileri de bu taraftara ses versin saygı duysun

ismail

Hüseyin Kalparın dışarıya yansıtmadığımız dediği olumsuzluklar neler? emin kar bu olayın neresinde? adam akıllı birisi açıklasa da bilgi kirliliğinden kurtulsak. iyi akşamlar

mimar55

Bu sezon unıtulmayacak maçlardan biri oldu ne 90 daki penaltı nede rakibin gördüğü kırmızı kartlar oyundan cıkan oyuncunun taraftara yaptığı saygısızlık maç sonunda hocanın yaptığı açıklamalar. Sezonun bitmesine 1 hafta kalmış bekle bitsin sezon kim ne derse desin bir otorite eksikliği var bakalım hayırlısı...

orhan

Samsunspor da her şey gizli saklı yapılıyor, kamu oyundan gizleniyor.Kendine güvenen bir babayiğit  bulamadık ki tüm gerçekleri kamuoyuna açıklasın her kafadan bir ses çıkıyor, Kişiler yanlış yönlendiriliyor, bu da takıma ve samsun şehrine zarar veriyor.

mimar55

Ya nasıl takımız biz ya galip geldiğimiz hafta bile canımız sıkılıyor  :(

##kdc##

Alıntı yapılan: Kaya - 22 Aralık 2013, 23:55:41
Yıllarca hiç haketmediği halde tribünlerden küfür yiyen Vural Korkmazı gördü bu gözler.Bir keresinde gözü yaşlı,hırsından maç sonu formasını öpmüştü...

İşte benim efsanem Vural Korkmaz gibi SAMSUNSPORlu futbolculardır...İsmi geçen kimdir ALLAH aşkına..Müsvette

furkan5534

Hayir akil var mantik var zaten.adnan bu takima yeniden gelmeden once taraftarin cogu istemiyordu zaten.yonetim bunlari bile bile adnani getirdi.adamlar kaleyi resmen icten feth ettiler.taraftari ikiye bolduler.yetmiyor gibi diger topcularlada taraftarin arasi aciliyor.niye samsun taraftariyla samsun takimiyla senelerdir bu kadar ugrasiliyor anlamiyorm.ne istiyorlar bu sehirden.seneler sora superlige ciktik adamlar zorla geri gonderdiler geldigimiz yere.. ne istiyorlar belli ankaragucu olalim kocaeli malatya diyarbakir gibi olalim.Bu taraftar sirtini donse bu takima zaten coktan bunlar gibi olmustu.Ben Büyük SAMSUNSPOR TARAFTARI ile Gurur Duyuyorum.

Burak

23 Aralık 2013, 02:10:55 #237 Son düzenlenme: 23 Aralık 2013, 02:15:35 Burak
Manisaspor da neden 4 yabancı var bilen varmı Ordu , İBB , ve Miy i anladık bu sene düştüler ama Manisa ne alaka Peroviç,Fuchs,Mikiç,Simonek ???

furkan5534

Alıntı yapılan: Burak - 23 Aralık 2013, 02:10:55
Manisaspor da neden 4 yabancı var bilen varmı Ordu , İBB , ve Miy i anladık bu sene düştüler ama Manisa ne alaka Peroviç,Fuchs,Mikiç,Simonek ???

Bugun tribune artistlik yapan gerizekali mikic miydi?

Burak

Alıntı yapılan: Burak - 23 Aralık 2013, 02:10:55

oha lan Fuchs Türkmüş :)