M. Teoman Taş Samsunspor Parkı ve M.Teoman Taş Samsunlular Derneği

Başlatan körfez55, 25 Ocak 2008, 11:41:29

« önceki - sonraki »

berusa55

21 Haziran'da ordayız insallah....

Bilgilendirme için tesekkürler sevgili Samsuni...

Nuri Asan

Allah'ın izni ile 21 Haziran'da oradayım (iş çıkmaz ise)
Resimler için sağol Hocam.

celebi

HoliganSamSunLu

evet olmak isterdik atakum belediyesini kutluyorum teoman kardeşimizin ismini ölümsüzleştirdiği için..

Kadir ÇELEBİ

Ağustosun ilk haftasına denk gelmesini cok isterdim sağlık olsun manevi değerini bulacak olması en buyuk sevincimiz..

veis

allah düşünenlerden razı olsun emek işiydi ve başardılar gerçekden vefa ve arkadaşlık anlamında ibret alınması gereken bir olay bu.

lucapicola

jean

gercekten sporun sadece futbol maci olmadigini gostermis olacagiz bu yaz turkeiyeye gelkseydim kesin ama kesin gelirdim orada olamayacagim icin uzgunum ordan gecen kisiler teoman tas kim diye sorduklarinda samsunspor taraftariydi diyecekler bu dolayiisylada adi olumsuzlesecek

mehmet yılmaz

4 Haziran 2008 çarşamba, saat 17:00

Kırmızı-beyaz oyun grubu yerleştirildi. Banklar konulmuş. Kaldırım ve aydınlatma çalışmaları olacak. Cuma günü tabelaların siparşini vereceğiz. 21 Haziran'da da açılış olacak inşalah. Açılış günü Teoman'ın anısına fidan dikeceğiz oraya. Parkın bulunduğu alan şu an itibarıyla dolu değil ama 3-4 sene içinde etrafı binalarla dolacak, yeni açılan Cağaloğlu Caddesinin hemen üstünde yer alacak.

Ayrıca arkadaşlarımız onun bürosunda faaliyetini sürdürecek olan "M.Teoman Taş Samsunlular Derneği" için çalışmalarını sürdürüyorlar. O gün M.Teoman Taş Samsunlular Derneği olarak bu parkın oluşumunda emeği geçen bazı şahıslara plaket verilecek.

Okuldan çıkan çocukları orada oynarken görünce çok mutlu oldum.

celebi

daha şimdiden çocuklar oynamya başlamışilar nur içinde yat teoman kardeşim

berusa55

mehmet yılmaz

Bugün ağaçlar dikilmiş ve toprak zemin tamamen bitirilmiş.

21 Haziran cumartesi günü saat 13.00'te açılışımızı yapacağız. Atakum Belediyesi bugüne kadar yaptığı onlarca park içinde yalnızca halı sahanın bulunduğu Banda Aceh'e açılış töreni yapmış. Onun dışında hiç bir açılış yapmamışlar. Zaten onu da başbakan açmıştı. Bu nedenle "Av. M. Teoman Taş Samsunspor Parkı" için de bir açılış yapılması bizleri çok memnun etti. Emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyor ve müsait olan bütün samsunspor.biz üyelerini atkı ya da formalarıyla birlikte açılışa bekliyoruz.

körfez55

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 06 Haziran 2008, 20:07:56
Bugün ağaçlar dikilmiş ve toprak zemin tamamen bitirilmiş.

21 Haziran cumartesi günü saat 13.00'te açılışımızı yapacağız. Atakum Belediyesi bugüne kadar yaptığı onlarca park içinde yalnızca halı sahanın bulunduğu Banda Aceh'e açılış töreni yapmış. Onun dışında hiç bir açılış yapmamışlar. Zaten onu da başbakan açmıştı. Bu nedenle "Av. M. Teoman Taş Samsunspor Parkı" için de bir açılış yapılması bizleri çok memnun etti. Emeği geçen herkese şükranlarımızı sunuyor ve müsait olan bütün samsunspor.biz üyelerini atkı ya da formalarıyla birlikte açılışa bekliyoruz.

Teomanım onu muhakkak görüyordur.