2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

ercan0655

Ucuz mal alacak kadar zengin değilim diyen zenginlere nispet en ucuz, ya tutarsa, takımında 1/2 sezon oynamamış boşta adamları topladık.

Neden olduğunu anlamadan iki maça çıkmadan yeni transferleri gönderdik,

geçen senenin en iyisi dje dje para yüzünden kaçtı,

Takımın üçte biri  lig başlamadan sakat,

Geçen seneden duran topları kullanmadığını gördüğümüz Yasin inatla korner ve duran top başında,

Ertuğrul hoca ile gitmesi gereken Aztopal ve muhteşem scout ekibi başkanın yanında para ezmeye devam ediyor. Başkan da ne hikmetse onlara toz kondurmuyor.

futbolcu

AlıntıGeçen seneden duran topları kullanmadığını gördüğümüz Yasin inatla korner ve duran top başında,

evet, katılıyorum

Hamrun geçen sene bir maçta serbest vuruşu ben kullanacağım dedi ve golünü attı.
Keşke gitmeseydi.
Yasin her topu harcıyor

Lusage

Geçen sezon ligdeki maçlarda ilk 11'imizde oynayan ortalama yabancı sayısı 2.61.

Bu sezon ilk 5 maçta ilk 11'imizde oynayan ortalama yabancı sayısı 2.4.

Şimdi soruyorum;

Yabancıların fark yarattığını sağır sultanın duyduğu bu ligde 39 maçta 1 kez dahi 5 yabancıyla sahaya çıkamayan bu takımın sorumlusu kim?
Alınan yabancılar mi yetersiz?
Oyuncular mı hazır değil?
Yabancı oyuncuları alanlar mi yetersiz?
Yabancı oyuncuları oynatmayanlar mi yetersiz?

jean

Ofeodu umar mbilla zenke agbetu parasiz donemde guzel yabancilar geldi bu bollukta yabanci bulamamak akil tutulmasi gibi

Sadece Samsunspor

17 Ekim 2021, 16:09:04 #289 Son düzenlenme: 17 Ekim 2021, 17:42:22 Sadece Samsunspor
Bu takimda kubilay yollandi. Yerine kim alindi? Gorebilen var mi? Bi adamin gitmesine izin veriyorsan yerine birini bulmus almis olman lazim. Ceza sahasi etrafinda sutla kac tane gol attik? Kac tane surpriz vurus gorduk? Suan yaratici uzaktan deneyen topcumuz yok. Forvet arkasi oyanayan kimse yok.

Mesela erzurumdaki Novikovas. Frikikleri muhtesem. Top surup ceza sahasi disindan cok golu var. Gecen hafta son dk ceza sahasi etrafindan muhtesem bi gol atti. Simdi erzurum altinordu macina bakiyorum. Yine frikik kullandi son anda kaleci celdi. Hep tehlikeli.

Bu hafta erzurumla oynayacagimiz macta Novikovas Soner i duman eder.

45de 0 2 ondeydi altinordu. 7dk uzatma verdi erzurum 2 2 yapti.

2 0dan 5 2 ye cevirdiler maci. Allah yardimcimiz olsun umarim bu hafta rezil bi skor almayiz

defansif orta saha

"Biz buraya en iyi oyuncuları getiriyoruz. Fakat getirdiğimiz oyunculardan bir türlü tam kapasite faydalanamıyoruz. Bunun sebebinin ne olduğunu herkes kendi şapkasını önüne koyup düşünmeli."

İsmail Uyanık / 12.11.2019

Bu iş ne hoca işi ne de topçu işi. Bugün "Samsunspor diye bir kulüp artık yok, bütün topçular serbest" deseler Menemen maçında 11 çıkan topçuları (Boli, Barış ve Cihan hariç) hangi TFF1 kulübü istemez? Çarşamba Havaalanına gitmeden yoldan çevirip protokol imzalatırlar.

Hoca da kağıt üzerinde kötü değil. Kendi bildiği doğrular sahada yanlış çıkar, ona eyvallah. "Şampiyon u-19'dan bir topçu bile oynatılmaz mı?" eleştirisi yapılabilir, ona da eyvallah. Savunma olarak ise "Şampiyonluğa oynayan takımda genç oyuncu oynatmak risktir" falan diyebilir hoca. Biz bursa gibi düşme potasında değiliz ki rahat rahat gençleri oynatalım veya menemen gibi lübnan'dan topçu getirsek falan kesin alay konusu oluruz. Bu savunmalar makul mü? Elbette onlar da eleştiriye açıktır.

Samsunspor'un şu andaki içler acısı performansının sebebi tamamen yönetim zaafıdır ve başkanın inadıdır. Tek sorumlu da Yüksel Yıldırım'dır. "Galatasaray sempatisi olan" ve bunu kendi ağzıyla söyleyen Yüksel Yıldırım, sizin benim kadar Samsunsporlu mu? Ondan bile emin değilim.

Daha önce de yazdım, Yüksel Yıldırım'ın harcadığı paraya da zerre kadar acımıyorum. Zengin adamın boşa giden parasına acıyacak halim yok.

jean

Sadece Samsunspor

18 Ekim 2021, 19:54:23 #292 Son düzenlenme: 18 Ekim 2021, 20:57:38 Sadece Samsunspor
Cogu kisi tutturmus. Recep Samet boyer hoca olsun diye. 2 hafta ustuste yenilsin sonra onada sovelim o da kussun gitsin. Birakin adam altyapida guzel isler yapiyor. Her degisimde bi yerellik istegi gidiyor. Yerellik falan yok artik. Basarinin yerel veya ulusalla alakasi yok bence.

Sadece Samsunspor

Adanaspordaki sol acik. Thomas Bruns. Cok iyi topcu Vitesse den almislar.

ercan0655

Yeni hoca Fuat çapa????
Ne oynatır nasıl oynatır elindeki malzeyi göreceğiz. Umudumuz yok beklentiler düşük

Sadece Samsunspor

22 Ekim 2021, 21:41:28 #295 Son düzenlenme: 22 Ekim 2021, 21:45:18 Sadece Samsunspor
Ankaragucu nun 2 stoperi. Erdi Dikmen ve Yusuf Abdioglu ikiside Samsunlu. Erdi zaten bizdeydi. Simdiki stoperlerimize bakinca su cocuklarin baska takimlarda guzel oynamasi insani cildirtiyor.

Yusuf un dogum yeri trabzon ama Samsunlu 55 giyiyor.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 22 Ekim 2021, 21:41:28Ankaragucu nun 2 stoperi. Erdi Dikmen ve Yusuf Abdioglu ikiside Samsunlu. Erdi zaten bizdeydi. Simdiki stoperlerimize bakinca su cocuklarin baska takimlarda guzel oynamasi insani cildirtiyor.

Yusuf un dogum yeri trabzon ama Samsunlu 55 giyiyor.

Erdi ve Yusuf gibi oyunculara üzülmeyi bir kenara bıraktım 2-3 sene sonra elimizdeki hangi genç oyuncuyu oynatmadık diye üzüleceğiz acaba? Mehmet Altıparmak ilk maçlarda gençlere şans verdi ama sonrasında nedendir bilinmez o da modaya uyduk ve oynatmadı.

KocumVolkan

Aztopal'ın gitmesiyle transferlerde neler değişecek göreceğiz. Ocak ayı için ümidim bu. Uzaklara gitmeye gerek yok! Ligimizdeki kaliteli oyuncular ortada.. Bize kök söktüren oyuncuları transfer etsek yeter!

İnşallah Yugoslavya 2.lig B kategorisi rövaşata gol kralı sakatoviç diye birilerini getirip imzalatmayız.. Adamı balkanlardan soğuttular.

jean

Sadece Samsunspor

07 Kasım 2021, 16:37:37 #299 Son düzenlenme: 07 Kasım 2021, 19:09:43 Sadece Samsunspor
Adanaspordaki Celil i almadik. Simdi duran toptan atti yine. Alsak en azindan duran toplardan 9 puan fazlamiz olurdu net.

Dk 60 simdide duran toptan asist yapti al da at dedi.

Bir de Kocaelideki forvet Dino adam resmen gol makinesi simdi yine gol atti bursaya