TFF 1.LİG 2021-2022 9.HAFTA | Menemenspor 3 - 2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 13 Ekim 2021, 16:15:29

« önceki - sonraki »

_SoN_

_SoN_

Bu soneri şu ana kadar eleştirmedim düzelir dedim ama yok harbiden yok, olmayacak bu adam bizde.

ercan0655

Yasin senin kullanacağın topun ta *** korner kullanmayı bilmiyorsun tam  malsin

_SoN_

Net penaltımızı vermedi , topa vurduktan sonra hamle net, penaltı.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: _SoN_ - 16 Ekim 2021, 20:26:32Net penaltımızı vermedi , topa vurduktan sonra hamle net, penaltı.

Malesef. Yapacak bisey yok. Yillardir boyle.

ercan0655

Defans yerleşmeden atak yapmayan centilmen takım

Sadece Samsunspor

Parasinin hakkini bu sene tek veren adam Tomane. Ortasahaya geliyor top dagitiyor basiyor. Korner tac aldiriyor. Gol atiyor.

eprianu

Haftalar önce söyledim bu hocayla olmaz diye. Ancak hoca gitse de bir şey değişmez. İsmail Uyanık ile Yüksel Yıldırım geldikten sonra 4. sezonu izliyoruz ancak her sezon aynı durumla karşılaşıyoruz. Yönetimsel sorunlar olduğunu düşünüyorum artık. Ben umudumu yitirdim.

defansif orta saha

Mehmet hocam panik düğmesine çok erken bastı. Maç daha 60.dakikada "halı saha" kıvamına geldi. Tamam yüklenelim de orta sahamız iyice düşüyor. Bu saatten sonra galibiyet de gelebilir, fark da yiyebiliriz.

_SoN_

Alıntı yapılan: defansif orta saha - 16 Ekim 2021, 20:32:33Mehmet hocam panik düğmesine çok erken bastı. Maç daha 60.dakikada "halı saha" kıvamına geldi. Tamam yüklenelim de orta sahamız iyice düşüyor. Bu saatten sonra galibiyet de gelebilir, fark da yiyebiliriz.
Alıntı yapılan: defansif orta saha - 16 Ekim 2021, 20:32:33Mehmet hocam panik düğmesine çok erken bastı. Maç daha 60.dakikada "halı saha" kıvamına geldi. Tamam yüklenelim de orta sahamız iyice düşüyor. Bu saatten sonra galibiyet de gelebilir, fark da yiyebiliriz.

Hocanın o düğmesi yalama yaptı zaten basa basa bu sezon.

_SoN_

Soner tek olumlu hareket yapmacağım diye yemin etmiş olabilir.

Ayayorgi Tekfuru

Mustafa Sevgi vardı bütün topları çarçur eden bu Yasin de onun gibi

_SoN_

KocumVolkan

Sadece Samsunspor

Haydaaa bu maci gectimde haftaya tomane yok. Erzurum macimiz var.