2021 - 2022 Sezonu Transfer Söylentileri ve Beklentileri

Başlatan SSKLA, 25 Mayıs 2021, 09:42:07

« önceki - sonraki »

jean

Alıntı yapılan: Desiqner - 26 Ağustos 2021, 09:15:37Hem Türkiye'de hem de dünya futbolunda şuan en büyük sıkıntı yaşanan bölgelerden birisi sol bek. Yerli yetenekli sol bek sayısı yok denecek kadar az. Böyle bir ortamda 2 tane gelecek vaad eden sol bek oyuncusunu 1 milyon euro bile harcamadan takımında bulundurmak bana mantıklı geliyor :)
. Insaallah sen hakli cikarsin

Sadece Samsunspor

Forvet ? Orgill manisada. Pa dibba ve umut bulut eyupde. Her hafta show var. Biz bitik tomane. Alen diye topcu aldik ne oldugunu belli degil hazir degil soru isareti

eprianu

Ligdeki diğer takımların maçlarını izledim. Bazı takımların hücum hatları gerçekten çok iyi. İnşallah Fofana ve Tomane beklenen etkiyi gösterir. Yoksa işimiz gerçekten çok zor.

Ayrıca bu sene daha ilk haftalardan Ümraniye ve Eyüp sürpriz çıkışlar yaptı. Tabii ki ligin bitimine daha çok var ancak geçen sene Giresun nasıl sürpriz yaptıysa bu sene de böyle takım çıkacak gibi geliyor bana.

Orta sahamız bence yeterli. Barış ile birlikte defans hattımız da rayına oturur ancak Gökhan Karadeniz ile birlikte ilerideki dörtlünün durumu bizim durumumuzu belirler. Kocaeli maçında maalesef hücum hattımız üretken değildi.

Lusage

Melunovic'le falan uğraşmadan Aleksandar Prijović'i getirseler fena olmaz.

samsunluhakan

forvet transferi şart yoksa 1 yılımız daha boşa gider

Sadece Samsunspor

Pote bandirmadan ayrilmis. Is yaparmi acaba. Bu ligde yillardir oynuyor. Gol sorunumuzu cozebilir.

55.hakan

Transferde iyice saçmalanması. Ne yapacaklarını şaşırdılar. Ellerine yüzlerine bulaştırdılar.

eprianu

Transfer politikası önceki yıllara nazaran daha iyi olmasına rağmen yine sonunu getiremedik. Üç tane gereksiz adam almak yerine Rodallega'yı alsak, Tomane yedek olurdu, Ali de fırsat kovalardı. Şunu hesap etmek çok zor olmasa gerek.

Son yabancı forvet iyidir, kötüdür bilemiyorum ama Ali varken çok gereksiz bir hamle oldu. Ali Kılıç'ın psikolojisini düşünmek bile istemiyorum.

Shane_Falco

Alıntı yapılan: eprianu - 07 Eylül 2021, 10:33:58Transfer politikası önceki yıllara nazaran daha iyi olmasına rağmen yine sonunu getiremedik. Üç tane gereksiz adam almak yerine Rodallega'yı alsak, Tomane yedek olurdu, Ali de fırsat kovalardı. Şunu hesap etmek çok zor olmasa gerek.

Son yabancı forvet iyidir, kötüdür bilemiyorum ama Ali varken çok gereksiz bir hamle oldu. Ali Kılıç'ın psikolojisini düşünmek bile istemiyorum.

Bence Ali'de, Yunus Emre'de 2. lig veya 3.lig'de oynayacakları bir takıma kiralanmaları gerekiyor. İkisinin de bu sezon forma şansı bulmaları çok az.
Bu nokta da Pilot takımın ne kadar gerekli ortaya çıkıyor.

_SoN_

Dje dje ve plumain'in takımdan ayrılması kesinleşmiş, dün başkan bugün Mustafa Aztopal bu konu ile alakalı konuştu.

5trawberry

Savicevic,Melunovic,Bah,Diomande ve Çınari'ye verdiğiniz parayla bu takımı uçuracak iki tane adam bulmazsam serefsiz oğlu serefsizdim.

Ama siz ne yaptınız.
Emeklilikte yaşa takılan Mehmet Akyüz'ü bu takıma forvet diye getirdiniz.

Yazıklar olsun size.

Utanmazlar.

Yüksel Yıldırım'ın parasına puluna yazık.

defansif orta saha

15 Eylül 2021, 22:12:56 #281 Son düzenlenme: 15 Eylül 2021, 22:17:58 defansif orta saha
Alıntı yapılan: 5trawberry - 15 Eylül 2021, 22:00:08(...)
Yüksel Yıldırım'ın parasına puluna yazık.

Hocam, sadece bu kısıma katılmıyorum. Bu kararları veren kişilerin arkasında duran da sonuçta -üstüne basa basa söylediği üzere- yüksel yıldırım. Zengin adamın parası için üzülecek halim yok. Üzüldüğüm tek nokta bir inat uğruna memleketimin takımının varlık içinde darlık çekmesidir

Ekleme: strawberry hocam, bu arada yanlış anlamayın lütfen. Size veya fikirlerinize karşı direkt bir tepkim yok. Kızgınlığım tamamen yüksel yıldırım'a.

Sadece Samsunspor

Bursadaki Massimo Bruno ve Tim Matavz. Çok beğendim. Ofosu ve Acoletse de yenetekleri sınırlı ama çok yıpratıcı.

SSKLA

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 17 Eylül 2021, 14:44:43Bursadaki Massimo Bruno ve Tim Matavz. Çok beğendim. Ofosu ve Acoletse de yenetekleri sınırlı ama çok yıpratıcı.

ikisi de çok kaliteli futbolcular. Massimo Bruno Belçika milli takımında oynamış zamanında da üzerinde beklenti olan bir futbolcuydu. Hoş onu karşılayamadı ama halen yaşlı değil(27 yaşında) ve eğer en azından o anderletch'te parlayacak bu günlerine geri dönerse ligi domine eder tek başına. Tim Matavz ise tam bir süper lig forveti ancak henüz yararını göremediler. Lakin maaşları aşırı yüksek, misal Matavz 900 bin euro alıyor, Allah bursaya yardım etsin...

defansif orta saha

Başkan'ın başlığının altına daha dün sabah "paixao'yu yaşlı diye veto ediyorsan 35'lik mehnet akyüz'ü niye alıyorsun?" tarzı bir şeyler yazdım. Akşamına paixao göztepe'yi son dakika golü ile yıktı.

Futbolun doğruları bazen o kadar açık ve basit ki... Paixao, umut bulut, rodallega... Bunlardan biri bizde olsa bu sene "erken gol bulma" veya "ikinciyi atıp rakibin gardını düşürme" konusunda çok avantajlı olurduk.