Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

orucreis

Ads 3-5 sene kalır oda sancaktaki para ve hükümete yakın olmasından dolayı ancak Giresun fazla dayanamaz ilk seneden düşer sonra borç falan filan derken 3. Lige inebilir

Sadece Samsunspor

Yeni transfer Melih Altikulac milli takima cagrilmisti ama ilk 18de bile yok.

Sadece Samsunspor

Bu kulup sirketlestirme isi ozunde iyi bir sey ama dogru yapilirsa. Yurtdisinda cok guzel ornekleri var lakin Turkiye de bu is tamamen kulubun sahibi benim kimseye hesap vermem durumuna donustu. Bizim baskani bilen biliyor zaten onu anlatmaya gerek yok. Instagramda gezinirken ads sayfasina denk geldim. Ads baskani bir paylasim yapmis kulubu nerden aldik nereye getirdik minvalinde. Altina bir adsli: baskan dediklerinin hepsi dogru ama 2 3 oyuncu yuzunden kovulan Samet hocayi yollaman ve bu yuzden seni elestirenleri engellemen dogru degil yazmis. Baskan ne yazmis? Senide engelliyorum ugurlar ola.

Boyle bir baskanlik sekli bizde ve hicbir takimda olmamali. O zaman gelipte forma alin kombine alin hatira bilmem nesi alin gibi seylerle millettin elestiri hakkini agzina tikamayacaksin.

YaşarDoğu

eprianu

Başkan, Batıpark'taki inşaatın durduğunu ve tesislerin yıkılacağını söylemiş.

Her zaman olduğu gibi bön bön bakıp izleyeceğiz. En çok da buna yanıyorum.

Sadece Samsunspor

KocumVolkan

Yıkar yıkar.. Mustafa bey, Yıktıktan sonra da 5 yıl fazladan belediye başkanlığını garantiler. Bu şehirde güzel birşey olmuyor.

Sahildeki diğer spor tesisleri de tehlikedeymiş.. Bowling salonu buz pateni salonu da dahil.

Sadece Samsun için değil, komşu şehirler için de çok iyi projeydi bu tesisler. Hazmedemiyor bazıları. Bu kararın ardında hazımsızlık kıskançlık var.

Samsun buna izin verirse şehre yapılmış en büyük kötülüklerden biri olur.

beşnumara

Devletin olimpiyatlar için yaptığı o tesisleri yıkmaya aynı partinin başkanının bir yerleri yemez. Boş yapıyor. Sadece yüksel yıldırım ile uğraşır. Onun için de fırçayı yer oturur aşağı. Sadece kuru gürültü yapıyor.

Ayberk

Devletin kendi inşa ettiği milyonlarca liralık atletizm kondisyon merkezini işitme engelliler olimpiyatları biter bitmez yıktığı yerde her şey olur.

eprianu

Alıntı yapılan: Ayberk - 11 Eylül 2021, 12:01:27Devletin kendi inşa ettiği milyonlarca liralık atletizm kondisyon merkezini işitme engelliler olimpiyatları biter bitmez yıktığı yerde her şey olur.

Tam ben yazacaktım. O yıllarda 2 milyon TL para harcanmıştı. Olimpiyatlar biter bitmez belediye arazisi diye yıkılmıştı sanırım.

Her zaman olduğu gibi bu durumu fazla hafife alıyoruz. Şehir merkezindeki stadı alıp dağın başına stat yapan, açılış maçını bize yaptırmayan bir zihniyetten bahsediyoruz.

Ayberk

İşin sadece Samsunspor düşmanlığı veya Samsunculuk ile ilgisi yok. İş plansız programsız inat üzerine üretilen politikalar ile alakalı. Türkiye'de 2. bir örneği olmayan, Avrupa'daki sayılı kondisyon merkezlerinden birini yıkıp Samsun Müzesi inşaat alanına dahil ettiler. Deaflympics 2017'de yapılmıştı. Sahi Samsun Müzesi ne oldu?

Sadece Samsunspor

Bitik kocaeline yenildik. Bolu 2 0 onde dk 40

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 12 Eylül 2021, 17:41:19Bitik kocaeline yenildik. Bolu 2 0 onde dk 40

Her zamanki halimiz, gittik yine bitik bir takıma ilaç olduk.

beşnumara

Yine kötü giden ve yükselişe geçmek isteyen bursa ve gençler ile oynayacağız. Sıkıntılı durumla yine başbaşayız.

defansif orta saha

Sezon başında transferleri eleştirirsin, "daha lig başlamadı yahu bismillah, işiniz gücünüz eleştirmek, siz zaten hiçbir şeyden memnun olmazsınız, bir durun hele" derler

Ligin ilk haftaları eleştirirsin, "hemen moral bozmayın, hem ligin başındayız, hele bir 7-8 hafta geçsin uyum sorunu vs" derler

İlk devrenin ortasında (7-8 hafta geçince) eleştirirsin, "yahu devre arasında yönetim ve hoca tarafından gerekli hamleler yapılacaktır, sizler pusuya yatmış hainlersiniz" derler

İkinci devrenin başında eleştirirsin, "ahmet gitti, mehmet geldi ya hele bi durun bakalım devre arası kampın etkilerini görelim önce" derler

İkinci devrenin ortasında, sezon sonuna doğru eleştirirsin, "bu haftalar tam da birlik olmamız gereken zaman, üç beş hafta herkes sussun, sezon bitince eteğinizdeki taşları dökersiniz, şimdi sırası değil" derler

Sezon sonunda eleştirirsin, "araba devrilince yol gösteren çok olur, bu saatten sonra ne faydası var, hoca da futbolcular da gitti. sezon içinde neredeydiniz, hiç sesiniz çıkmıyordu hayırdır" derler

Diğer sezonun başında eleştirirsin "daha lig başlamadı bismillah ...

Taraftarsınız ya sakın eleştirmeyin, para verin, forma alın ama ağzınızı açmayın. Hep verin, hiç istemeyin.