Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

evolution55

Alıntı yapılan: celebi - 17 Ağustos 2021, 19:05:00maalesef girilemiyor

Aşı olmamış ya da Covid-19 hastalığına yakalanmamış taraftarlar ise maçtan 48 saat önce PCR testi yaptıracak.

Covid-19'a yakalanmış ancak aşı tarihi henüz gelmemiş taraftarlar da yine HES kodu ile stadyumdaki yerlerini alabilecek.

Girilemiyor mu bu maddelere göre @celebi abi

5trawberry

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Ağustos 2021, 15:03:09Aşı olmamış ya da Covid-19 hastalığına yakalanmamış taraftarlar ise maçtan 48 saat önce PCR testi yaptıracak.

Covid-19'a yakalanmış ancak aşı tarihi henüz gelmemiş taraftarlar da yine HES kodu ile stadyumdaki yerlerini alabilecek.

Bu madde Temmuz ayındaki giriş şartına ait madde. Geçen hafta yeniden düzenlendi.
Malesef girilemiyor

eprianu

Alıntı yapılan: evolution55 - 19 Ağustos 2021, 15:03:09Aşı olmamış ya da Covid-19 hastalığına yakalanmamış taraftarlar ise maçtan 48 saat önce PCR testi yaptıracak.

Aşı olmayanlar maça giremiyor. Bu madde önceki kararlarda vardı.

forzasirin55

ya avrupada full tribunler. bizde neden böyle. saçmalık.

celebi

maalesef be kardeşim değiştirdiler onu

_SoN_

Arkadaşlar elimde 3 adet fazladan bilet vardır, passolig kartı güncel olan ve giriş için gerekli şartları taşıyan arkadaşlar bana ulaşırsa ücretsiz transferini sağlarım.

Sadece Samsunspor

Bi asi isi cok sacma. Test yaptirirsin negatifse girersin boyle sacmalik mi olur.

orucreis

Aşı olmayan kimseyi almıyorlar maalesef illa aşıyı tamamlican

Zorla dayatma yapıyorlar herkese

_samsunspor_

Çimler baya düzelmiş,güzel olmuş

Sol Açık

Alıntı yapılan: _samsunspor_ - 20 Ağustos 2021, 23:21:06Çimler baya düzelmiş,güzel olmuş

Televizyondan gördüğüm kadarıyla çok beğenmedim ben. Yani görüntü güzel ama muhtemelen zemin yumuşak ve oyuncular koşarken çimler saçılıyor. Zaten top da biraz zıplayarak gidiyordu. Tabi televizyondaki görüntü beni yanıltmıyorsa...

Bizim takımın oyunu açısından zeminin iyi olması gerekli, çünkü hızlı ve paslı bir oyun oynuyoruz ve bence bu konu önemli...

tactician

Alıntı yapılan: Sol Açık - 20 Ağustos 2021, 23:40:07Televizyondan gördüğüm kadarıyla çok beğenmedim ben. Yani görüntü güzel ama muhtemelen zemin yumuşak ve oyuncular koşarken çimler saçılıyor. Zaten top da biraz zıplayarak gidiyordu. Tabi televizyondaki görüntü beni yanıltmıyorsa...

Bizim takımın oyunu açısından zeminin iyi olması gerekli, çünkü hızlı ve paslı bir oyun oynuyoruz ve bence bu konu önemli...
Samsun'daki toprak yapısı ve toprak ısısı,Temmuz-Ağustos ve Eylül aylarında çim köklerine zarar verecek hale geliyor ve çimlerin köklerini zayıflatıyor. Bu süregelen bir şey artık. Ekim ayı itibari ile çimler toparlanacaktır. Tabi bu tarz problemler için daha analize dayalı teknolojik bir takım çözümler vardır dünyada eminim. Fakat bizde bu işler bas-geç mantığı ile yapıldığı için sonuç böyle oluyor. Toprak altında bir soğutma sistemi de planlanmış sanırım teknik şartname ile fakat uygulanmadı diye anımsıyorum.

jean

Asi olupta yurtdisinsan geldiysen yine alinmiyormus stada cok sacma kural kardesim birsekilde girdi yinede

eprianu

Alıntı yapılan: jean - 21 Ağustos 2021, 09:55:16Asi olupta yurtdisinsan geldiysen yine alinmiyormus stada cok sacma kural kardesim birsekilde girdi yinede

Kulüp bu konuyla ilgili paylaşım yapmıştı. Sanırım Spor İl Müdürlüğü'ne gidip bildirmek gerekiyormuş.

Sadece Samsunspor

Yarina kalir ama yanina kalmaz diye guzel bir soz var. Suan giresun ve ads yi oyle takip ediyorum. Yanlarina kalmiyor 2side rezil rusva. Insallah 2sininde sonu kayyum en fazla 2 sene icinde.

jean

Yinede cok erken ne olacagi belli olmaz ads ye birsey olacagini sanmiyorum giresun belki gider