Yüksel Yıldırım - Başkan

Başlatan _SoN_, 01 Mart 2020, 17:23:33

« önceki - sonraki »

s_uzunkaya

Eğer adamsan sözünün eriysen geldiğin yere hal ederek geldiysen maçları satan gavatlara yediğiniz içtiğiniz haram olsun der s.iktiri çeker seneye süperlig kadrosunun temelini oluşturan futbolcuları getirirsin....Nu tablo senin eserinnn.... Yıktın bizi başkannnnn...

Sadece Samsunspor

Staddaydim. Baskan 1-0dan sonra başını iki kolunun arasına koydu. Oyle bir hali vardiki. Yazik gercekten. 2 uzuldugum var biri baskan biride taraftarimiz.
Ertugrulun yaptigi ahlaksizlikti mac sonunda artik hoca bile demiyorum. Ordaki 300 400 kisinin bile baskisini kaldiramiyor taraftara el kol yapiyorsan sana gule gule. Bu arada ertugrul istifa etmez ancak baskan kovarsa gider. Tazminatsiz hayatta gitmez.

celebi

ben yüksele gram üzülmüyorum

ata55

İsmail Uyanık'ı suçladığı duruma düştü. Başarısız oldu. Bütün seçimler onundu. Umarım gerekli dersi almıştır.

55__Gurbet__55

23 Mayıs 2021, 03:02:58 #184 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2021, 11:25:40 55__Gurbet__55
Şirketine türk futbol yöneticiliği bilen bir CEO bul. Uzun vaadeli yatırım gibi gör bizi. Hisse senedinde olduğu gibi ,, alacan unutacan" mantalitesiyle bizi unut başkan, mümkünse maçları bile izleme. Ha yapamam diyorsan şirketi devret yoksa seneye oyuncular farklı senaryo aynı olacak.

Sene başından beri bizi gerizekalı yerine koyup kurumsallık masalları anlatıyorsun. Bunun bir sürü örneği var ama son havalimanındaki röportajında scout ekibine FM oynayan çocukları aldık dedin. Yok ebesinin nikahı. Futbol cahilliğinin uç noktası.
İyi Türk Hava Yolları da o zaman Flight Simulator oynayanları pilot yapsın.

Devletin bakanına ve onun oğlun hakkında ileri geri konuştun. Neye dayanarak? Diyorlar!
Mahalle dedikodusu üzerinden hiç alakamız olmadığı bir siyasi tartışmanın içine soktun bizi.
Sonuç? Geri vites.
Bizim Istanbul Sözleşmesiyle ne alakamız var? Bir futbol takımı niye siyasi bir konuyla açıklama yapar? En önemlisi bununla ne elde etmek istedin ve ne elde ettin?

Kendi iyiliğin için, paran için uzaklaş ve işi ehline bırak.

jean

Baskan yaptigin fedakarligin tarifi yok seni cok seviyorum sahip ciktin milyonlar harcadin artik su polemik isini ve iddiali aciklamalari birak lutfen ismail baskana salladin sende basarisiz oldun ne yazikki demekki cok isteyincede olmuyor bazen

eprianu

Üslubuna çok dikkat etmeli. Durduk yere haklı olsak bile antipatik bir takım haline geliyoruz.

Siyasi meselelerden uzak durmalı.

Her şeyi her yerde söylememeli. Şike olduğunu hepimiz biliyorduk ama bunu dile getirmek farklı iştir.

İsmail Uyanık'ın pozisyonunda takıma yeni bir yönetici görevlendirmeli. İş yüzünden takımla çok ilgilenemiyor. Bizim insanımız görmediği şeyden korkmaz. Futbol kulübü uzaktan yönetilmez.

Ertuğrul Sağlam, Mustafa Aztopal, transfer komitesi vs takımda kim varsa acilen kovmalı.

Transfer yaptığı menajerlerden fena kazık yedi. Bu yamyamlar ile ilişiği kesmeli.

Özel sırları basın önünde konuşmamalı. Yok Nurullah'ın babasının borçları varmış da, birileri gelip çocuğu sıkıştırıyormuş da. Nerede kaldı özel hayat?

Niyet iyi ama yöntem yanlış. İnşallah özeleştiri yapıyordur.

yk55

Bak Başkan iyi niyetlisin ama bir şeyi atlıyorsun. Bu forumu takip edip yazanlar 20-30-40-50 yıldır Samsunspor'u takip eden gerçek taraftarlardır. Sen bize ne dedin siz futboldan, profesyonellikten ne anlarsınız bu işi yapan Scout mukut ekibi diye aşağıladın bizi. O mal Ertuğrul taraftara dava açacam dedi ve arkasında durdun. Halen ki bu taraftar sana hemen 2-3 maç sonunda dedi ki bu yabancılardan bi bok olmaz, futbolcu falan değil bunlar dedi. Ne kadar haklı olduğumuz çok net ortaya çıktı. 2. yarı bu taraftar dedi ki takımın içinde kesin bi şeyler dönüyor Ertuğrul'u kov onunda arkasında durdun. 2. Yarı transferlerini söylemiyorum bile.
Başkan benden sana naçizane tavsiye şu; transfer yapacağın oyuncuyu  almadan önce, forumun duayen isimlerinden 5 tanesini al onlara göster senin profesyonel ekibinden bin kat daha doğru tesbit yaparlar. Hemde bedava. Paran cebinde kalır.
NOKTA.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

sunbeam

23 Mayıs 2021, 23:20:48 #188 Son düzenlenme: 23 Mayıs 2021, 23:24:24 sunbeam
Bencede başkan eleştiriyi hak ediyor. Tabiki iyi niyetli ve çok para harcadı ve emek sarf etti, ama hatalı davranışları ve talihsiz açıklamaları oldu.

Bence kendini biraz fazla övüyor. Büyük hedeflerin olması iddialı olmak güzel ama daha biz 1.Lige yeni çıkmışken Süper Lig şampiyonluğu, avrupa kupalarından bahsetmek, Turkiye'nin Sevillası olacağız, şöyle bomba transfer yaptık üç gün sonra uçak inecek, gümbür gümbür geliyoruz, çeşitli yıldız oyunculara göstermelik Süper Liginde başarılar diletmek falan, pek olmadı.

İstanbulsporla yok vizyonsuz falan deyip gereksiz polemiğe girmeler, takıma ceza kesip, bir kaç maç şansa yendik diye hemen cezayı geri almalar. Ümraniye maçı ile ilgili çok emin açıklamalar, ama sonra TRT programında daha çekimser tavırlar. Balıkesir maçı sonrası tanrı böyle istedi diye gereksiz açıklama, sen böyle dersen rakiplere de sana gönderme yapar. Şike, teşvik ve stada haksız yere seyirci alma ile ilgili iddialı açıklamalar sonrasında geri vites, mesela Kubilay'ın sözleşme meselesini sosyal medyada çoluk çocukla tartışmalar, yüzde 500 güveniyorum dediği Ertuğrul için maalesef 5 yıllık evlilik yaptık sözleri falan.

Böyle acemice hataları İsmail Uyanık gibi tecrübeli başkan yapmazdı.

orucreis

Umarım bu koskoca seneden bir ders almışsındır. Yapman gerekenler, yapmaman gerekenler, cümlelerin,hoca tercihin, futbolcu kayırman vs. Seneye Allah kerim.

Özellikle futbolcu grubuna çok güvenmemek gerektiğini inşallah öğrenmişsindir.

Sadece Samsunspor

Baskan yine durdu durdu twitterda sakarya kocaeli mac yapmadan direk ciksinlar tff 1.lig 20 takimli olsun diye federasyonla gorusmus. Ya baskan seni cok seviyoruz gercekten bulunmaz nimetsin bu sehir ozelinde. Ancak sanane be kardesim. Yarin o 2 takim seni superlige cikmaktan alikoyarsa nasil hesap vercen. O zaman bizde 70 puan aldik bizi niye superlige almadilar. Bos islerle ugrasma baskan.

celebi

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 26 Mayıs 2021, 09:04:44Baskan yine durdu durdu twitterda sakarya kocaeli mac yapmadan direk ciksinlar tff 1.lig 20 takimli olsun diye federasyonla gorusmus. Ya baskan seni cok seviyoruz gercekten bulunmaz nimetsin bu sehir ozelinde. Ancak sanane be kardesim. Yarin o 2 takim seni superlige cikmaktan alikoyarsa nasil hesap vercen. O zaman bizde 70 puan aldik bizi niye superlige almadilar. Bos islerle ugrasma baskan.

o yüzden diyorum zerre ve gram üzülmüyorum bu başkana ve bunun ipiyle kuyuya inilmez

sunbeam

Başkan yine saçmalamış, tek derdimiz bu mu yani şimdi? Tabiki bende o iki kulübün gelmesini isterim, ama bu şimdi alınacak karar mı?

Bizim müracaat etmemiz de zaten söz konusu olamaz oyun oynanırken hatta oynandıktan sonra kural değişmez.

Ama gelecek için, sadece bizi etkiledi diye söylemiyorum, ya Playoffun kalkması lazım, yada en azından o ligte toplanan puanlar boşa gitmemesi için, ligi üçüncü bitiren takım turnuvaya avantajlı girmesi lazım. Mesela maçlar rövanşsız sadece sıralamada daha yukarıda olan takımın sahasında oynansın veya toplanan puanlar ikiye bölünüp 4 takım birbirleriyle oynayıp alınan puanlar üstüne eklensin. Şampiyon takımla aynı puanı topladık, ama sonunda hiç bir faydası olmadı, ve üçüncü bitiren takım, artık yorgunluktandir veya moral bozukluğundan hiç çıkamıyor, başkan bu konuları gündeme getirsin.

eprianu

Dere geçerken at değiştirilirmiş değil mi?

_SoN_

Her zamanki, kendine o çok güvenmiş ve bilmiş hali ile "ben dünya kadar şirket yönettim,burası da bir şirket, burayıda başarı ile yöneteceğim" deyip. Çok iddalı sözlerle 5 yıllık anlaşma yaptığı Hoca ile nasıl ayrıldıklarını hepimiz gördük. Bizim bu başlık altında ve zaman zaman farklı başlıklarda Başkan ile ilgili yapıcı eleştirilerimizin ne kadar doğru olduğu zamanla ortaya çıktı. Futbol dünyası ve özellikle sosyal medya önünde hiç bu kadar aktif olmamıştı ve hiçbir zaman bu kadar tanınmamıştı Yüksel Yıldırım, bir anda oluşan bu hava ile daha ileriye giden aşırı güveni bize koskoca iki sene kaybettirdi, artık başkanın kendini yeni durumlara göre geliştirdiğini düşünüyorum, birçok konuda çok bilgili olabilirsin, dünyanın en iyi okullarında okumuş, en iyi yöneticileri ile çalışmış, dünyanın en gelişmiş teknolojisinine sahip olabilirsin, dil bilirsin, binlerce insan çalıştırır , milyonlarca dolara sahip olabilirsin, ama öğrenme hiçbir zaman bitmez, hayat her zaman insana farklı şeyler öğretebilir, onun için hiç girmediğin sektör için daha temkinli yaklaşmalı, çok iddalı açıklamalardan kaçınmalıydı başkan, inşallah bundan sonra alacağı kararlarla daha SAĞLAM ilerleriz. Hiçbirşey bitmiş değil, sadece olan kendi parasına oldu, bunuda telafi edebilecek potansiyele sahiptir koskoca SAMSUNSPOR. Ben başkana bu samimi dileklerimle yön verme haddini kendimde bulamam, ama temennilerim daha SAĞLAM ilerlemesi yönünde, bunun ilk ve en öneli adımı Hoca seçimidir, umarım ilk adımı başarı ile atıp sezona başlarız.