TFF 1.LİG 2020-2021 34. HAFTA | Adanaspor 0 - 2 SAMSUNSPOR`umuz

Başlatan Mert, 03 Mayıs 2021, 18:27:47

« önceki - sonraki »

eprianu

2000'li yılların başı olsa gerek. NTV İngiltere Premier Ligi'ni canlı yayınlıyordu o zaman. Son haftaya girerken 2 takım küme düşmüştü. Küme düşecek son takım için 4 aday vardı ve bu takımların puanları peşpeşeydi. Sanırım 29, 30, 31, 32'ydi. Bu dört takımdan en az puana sahip olan takım kazanmış, diğerleri kaybetmişti. En az puana sahip olan takım ligde kalmıştı yani. Spiker dakikalarca bu olayı anlatmıştı.

Avrupa Ligleri'nde bu tarz şeyler yaşanıyor ancak her türlü şikenin, siyasetin, torpilin, pisliğin rahatça işlendiği ülkemizde maalesef bu tarz sürprizler göremezsiniz.

Bence de lig bitti. Siyaset ve Albayrak Grubunun desteğini alan Giresun şu dakikadan sonra ilk ikiyi bırakmaz.

İnşallah yanılırım, İnşallah utanırım ama en ufak ümidim yok.

Yine de son 3 haftadaki güzel futbolu devam ettirip kazanmalıyız. Ritmimizi korumamız gerekiyor.

muzaffer4

Haftalar öncesinde burada kalan maçları yenmemize rağmen süper lige ilk ikiden çıkamamız için tek bir ihtimalden söz ediliyordu. İlk okuduğumda bu kadar ihtimal aynı anda olmaz diyordum hepsi teker teker gerçekleşti.Sezon genelinde iyi oynamadığımız ligde son haftalarda belki iddiasız ve güçsüz rakiplerden kaynaklı olabilir iyi futbolu yakaladığımızı söyleyebilirim. Bu maçı da kazanırsak play offa ciddi bir havayla gireceğiz. Her ne kadar Ertuğrul Sağlam hala ilk 2 den bahsetse de play offa da hazırlık yapıyordur. Bu maçı bir şekilde kazanıp diğer iki maçta futbol mucizesi bekleyeceğiz. Aslında 0-0 başlayan maçlarda futbol mucizesinden bahsetmek doğru değil ama bu lig bambaşka oyunların döndüğü veya oyun dönmese de iddiasız takımların top oynamak istemediği bir lig.

_SoN_

Adana Demir ve Adanaspor arasındaki rekabeti yada ilişkileri ayrıntılı bilmiyorum, kendi illeri için oynarlarsa bize direnebilirler, rakiplerin maçından ziyade ben kendi maçımızın da kolay geçeceğini sanmıyorum, galibiyet alsak bile rakiplerin puan kaybetmesi benim için de mucize olur, inşallah böyle bir mucize gerçekleşir, son maça geldik hemde puan puana geldik, birkez daha görüyoruz ki, bir beraberlik nelere mal oluyor, bir puan nasıl bir sezonu alabiliyor. En çokta bize aynı puanla rakiplere yenilmiş olmaktan üst lige çıkamamak koyacak.

Özetle, mucizelere inanırmısınız?

jean

Sadece Samsunspor

Mucize olmasi icin her seyin esit olmasi lazim. Esit bi duzende oynanmadigi icin mucize olmaz.

ata55

Eğer futbol, olağan mecrasında kalsaydı her şey olabilirdi ancak GZT ( Yeni Şafak ) Giresun ile AKP İhale Demirspor'un kontrol dışına çıkmasına müsaade edeceklerini hiç sanmıyorum.

Play Off'tan çıkarız biz de.

muzo_55

En son geçen sezondan Ads'nin son maçlarına kaç defa teşvik primleri gönderilidiği biliniyor.Özellikle süperligden çoğu topcu  ile görüşmemde bu sezon ads'nin özelıkle balıkesırspor'a hem Tff hem 'de Balıkesır tarafınca teşvik gönderildiği söyleniliyor.Dolayısıyla soz düzlükde herkez maçını alır önümüzde playoflara bakarız -diye tahmin ediyorum.

jean

Ah be bugun yenip super lige cikmak vardi ne guzel kismet olmadi

Lusage

Rakiplerimizin, rakiplerinin maşallah çok güzel 11'leri var.  Bir bize çıkanlara bak. Birde bunlara.

atalay

Hiç bir mazeret başarının yerini tutmaz. Ama yine de Allah'ın adaletinden umut kesilmez🙏

Sadece Samsunspor

Adanasporda 4 tane zenci var nerden ne zaman almislar bunlari hepsi 18 yasinda.

Sadece Samsunspor

Menemende yabancilar gidince en kotu ismail haktan odabasi oynar saniyordum o bile birak 11i 18de yok :)

twitter

kimsenin umudu yok zaten öyle bakıyoruz işte boş boş

_SoN_

Bu Tuzlaspor' amatörde görmek nasip olur inşallah.

Mert

Şu güzel maçtan sonra süperlige çıkmak vardı.Ama ben playoff kilidini kıracağımıza inanıyorum.