TFF 1.LİG 2020-2021 33. HAFTA | SAMSUNSPOR`umuz 3 -1 Ankaraspor

Başlatan Elyesa, 27 Nisan 2021, 11:41:19

« önceki - sonraki »

ugurozkan

böyle oynarsak çıkarız playofftan. ertuğrul takımı frenlemezse tabii.

5trawberry

Oynamak yeterli değil, manipüle etmek şart... Playofaa kaldığımız gün algı operasyonuna başlamak lazım. Başka türlü olmuyor.

Sadece Samsunspor

Giresun macinin 8 9 dk gec baslamasindan anladim zaten biseler olacak. 1 2 dk anlarimda hepsinim ayni anda baslamasi lazim.

jean

Akhisardan umidim vardi hicbirqey yapamadilar ads atar bir sekilde play off a hazirlik baslasin

s_uzunkaya

twitter

Adana çok şanssızdı abi bunlar ikinci yarı maçı üst yapar görürsünüz

Sadece Samsunspor

Allahim sen balikesirspor a yardim et gol yemesinler. Yersede atsinlar berabere bitsin. Bizde hata yapmadan yenelim. Amin

eprianu

Yakındığınız konularda ben de sizinle aynı şeyleri düşünüyorum. Ama bizim bu hafta bu konumda olmamızın iki sorumlusu var: Yüksel Yıldırım ve Ertuğrul Sağlam.

Yüksel Yıldırım'ın röportajlarını dinleyin, her şeyden haberi olduğunu anlayacaksınız. Kulüp içinde yaşanan olaylardan,futbolcuların hal, hareket ve düşüncelerinin hepsinden haberdar. Ancak ona rağmen geç müdahale etti takıma. O yüzden ilk suçlu kendisidir. Altınordu maçından sonra müdahale etseydi şu an kutlama yapıyor olacaktık.

İkinci suçlu Ertuğrul Sağlam. Hala kadro dışı olayından ötürü içinde kırgınlık var. Akıl alır gibi değil. Tüm Türkiye'nin gözünün önünde bazı futbolcular sahada gezdi, beklenen performansı veremedi ama hoca izledi durdu. Takım son 3 haftadır beklediğimiz oyunu oynuyor. İnsan neden diye sormaz mı kendisine. Maalesef birçok konuda takıntısı var.

Akhisar 2. yarı bir şeyler yapabilirse ki çok zor ilk sıradaki yerimizi alırız. Yoksa Play-Off ile devam ederiz.

ercan0655

Biz sokağa çıkamıyoruz adamlar stadı dolduruyor. Nereye şikayet etmek lazım😡

isa55

Gözümüz adana maçında ama 2 yi bulmalıyız. Futbolun şakası olmaz, örnekleri çok.

Tufan

ercan0655

Kalecimiz harbi salak kaleci antrenörü ve TD hakkında yorum yapmıyorum artık.

Sadece Samsunspor

s_uzunkaya

Nurullahtan midem bulandı artık. Salak salak izlemiyor mu golleri deliriyorum abiii deliriyorummm 

Raqua55

Ankaraspora ne oluyor arkadas onune gelen bize saldiriyor. Lan salin artik.