TFF 1.LİG 2020-2021 32. HAFTA | Boluspor 0-2 SAMSUNSPORùmuz

Başlatan Elyesa, 20 Nisan 2021, 10:21:31

« önceki - sonraki »

alperen_55

Ben bu galibiyeti de yüksel başkana yazıyorum.Başkan müdahale etmeseydi sağda  Paracı Caner solda Bomba kerem ileride kağnı burak la saçbaş yolmaya devam edecektik.

eprianu

Haftalardır top oynamayan takım, ne oldu da 2 haftadır top oynuyor?

Altınordu ve Giresun maçından sonra ne dedik: Ya bazı futbolcular kadro dışı bırakılmalı ya da hoca gönderilmeli. Geçen hafta 3 futbolcunun kovulmasıyla birlikte haftalardır top oynamayan takım taş gibi, tıkır tıkır top oynamaya başladı.

Sezon başından beri en çok keyif aldığım maçlardan biri oldu. Akhisar ile oynadığımız ve 4-1 kazandığımız maçın ardından Hakkı Yeşilyurt çok güzel bir tespit yapmıştı. Ertuğrul Hoca takımı frenliyor demişti. Demek ki bu takım maçın genelinde hücum futbol oynayabiliyormuş. Demek ki 1-0'dan sonra da hücum yapabiliyormuşuz.

Altınordu'nun da puan almasıyla umudumuz yeşerdi. Allah büyüktür, İnşallah çıkacağız.

Sadece Samsunspor

Akhisar giresundan puan alir bizde dusmus ankarayi yeneriz ver elini superlig.

5trawberry

Maçı izleyen arkadaşlar takımın durumu ile ilgili yorum yapabilir mi? Nasıldık? Olası bir playoff durumu için toparlanmış bir görünüm verdik mi?

kaan

Alıntı yapılan: 5trawberry - 25 Nisan 2021, 22:56:13Maçı izleyen arkadaşlar takımın durumu ile ilgili yorum yapabilir mi? Nasıldık? Olası bir playoff durumu için toparlanmış bir görünüm verdik mi?
TRT'ye borcumuz var sanırım Ankaraspor maçını bizden daha çok gösterdi.

55.hakan

Tuzla'nın böyle yapacağı belliydi beni asıl Altınordu hayal kırıklığına uğrattı. Kimse bize oynadığı gibi oynamıyor.

jean

Su Iki haftadir oynadigimiz topu daha once oynasak bugun 25 nisan cumhuriyet meydani hayali gercek olurdu akhisarin son sansi insaallah berabere bari kalabilirler giresun galibiyet gibi eraberlik aldi isimiz zor

mehmet yılmaz

Tuzlaspor rezaleti ve Altınordu-Giresun maçından bağımsız düşünülecek bir maç değildi lakin ben yine de onlar yokmuş gibi sadece bu maçtan bahsedeyim.

Çok etkili bir oyun oynadık. Mathias hariş bütün oyuncular formda idi. Özellikle Yasin ve Hamroun ikilisinin etkinliği bizi çok öne taşıdı. Rahat bir galibiyet aldık. Oyun 1-0 iken Nurullah'tan beklediğimiz bir kurtarış geldi. Haftaya rakipler takılırsa ne ala, harika olur. Ancak olmasa bile Play Off öncesi ritmini bulmuş, form tutmuş bir takım olduk. Bu havayla sezon bpyunca üzerimizde olan "Play Offta yanarız" karamsarlığını da yeneriz. Play Off olmayacak insallah lakin olursa da en güçlü aday biziz. İyi durumdayız.

Stoper

TEKNİK DİREKTÖRÜMÜZ ERTUĞRUL SAĞLAM'DAN AÇIKLAMA

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, 2-0 kazandığımız Beypiliç Boluspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Bursaspor ve Beypiliç Boluspor karşılaşmalarında iyi futbol oynadıklarını belirten Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, "İlk olarak üzüntümüzü dile getirmek istiyoruz. Irak'ın kuzeyindeki harekatta şehit olan Samsunlu Uzman Çavuş Aygün Çakar bizi çok üzdü. Milletimizin başı sağ olsun diyorum. Yakınlarına da sabırlar diliyorum. Maça gelecek olursak çok zorlu bir süreci yaşıyoruz. Şampiyonluk mücadelesi, Süper Lig mücadelesi yoğun bir şekilde devam ediyor. Bugünkü sonuçlardan sonra 3 takımda 64 puana ulaştı. 2 tane maç kaldı ki bence futbolda 2 tane 90 dakika uzun bir süre. Bu sürelerde çok şeyler olabilir. Bizler oynadığımız Bursaspor ve Beypiliç Boluspor karşılaşmalarını çok iyi geçtik. Hem mücadeleleri, hem istek ve arzuları hem de oyun içerisindeki üretkenlikleri istediğimiz düzeydeydi. Ben oyuncularımıza teşekkür ediyorum. Bu maçı kazanıp Süper Lig hedefimizi son iki haftaya taşıdıkları için. Bundan sonraki amacımız hata yapmadan maçlarımızı kazanmak ve diğer maçlardaki yine söylüyorum 2 tane Adana Demirspor'un 2 tane Giresunspor'un 4 tane 90 dakika var. Bu 4 tane 90 dakikadan bizim işimize yarayacak kesinlikle bir sonuç çıkacak" dedi.

Türk futbolunda çok enteresan işlerin olduğunu dile getiren Ertuğrul Sağlam, "35 senedir profesyonel futbolun içerisindeyim. Türk futbolun her kademesinde birçok mücadelenin içerisinde oldum. Ama şu dönem karşılaştığım kadar enteresan olaylarla karşılaşmadım yani futbol adına. Fakat şunu söylemek istiyorum. Allah'ın adaleti şaşmıyor. Dolayısıyla herkes yaptığı işi şeyin mükafatını da görecek, yaptığı kötü şeyin, birinin hakkına girmenin bedelini de ödeyecek. Hesap günü diye bir gün var. Dolayısıyla bugün burada yaptıklarımızın karşılığını orada vereceğiz. Allah bize şu Ramazan gününde tabi özellikle dileğim, orada hesabını hakkıyla verenlerden eylesin. Diğer tarafıyla ülke futbolunda alakalı da çok enteresan şeyler oluyor. Bunları söyledikten sonra da ben Beypiliç Boluspor'a önümüzdeki seneyle alakalı başarılar diliyorum" diye konuştu.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5662

##kdc##

kadro dışlarından sonra takım toparlandı at gibi oynuyoruz maşallah =) ancak sormazlar mı bu zamana kadar neredeydiniz diye??
Ben ads veya giresundan birinin takılacağına inanıyorum, yeterki biz kazanmaya devam edelim.

55__Gurbet__55

Beyfendiler top oynamaya karar vermişler. İyi oynuyoruz ama karşımızda iddaası olmayan orta ve alt sıra takımın yedekleri olduğunu unutmamak lazım.

ads puan kaybetmez, tek ümit Giresun oturup bekleyeceğiz. Olmadı her türlü final oynarız Play-off'ta. Finalde de şansımız yüksek.

Oldu çıkamadık. Belkide hayırlısı bu olur. Bu transferleri yapanlar seneye Süper Lig için sil baştan kadro kuramazlar. Tekrar düşmektense bir sene daha burda kalmak kötünün iyisi.

_samsunspor_

Eğer olur da Akhisar bu hafta kazanırsa adsnin son maçı riske girer.Kesin kazanır diyemeyiz

_SoN_

Biz bu maç 2-0 olduktan sonra zaten Giresun maçını takip etmeye başladık, Altınordu bir iki pozisyon dışında ciddi rakibi tehdit edemedi ama çok mücadeleci bir oyun oynadılar, helal olsun, Tuzla gibi daha maç başlamadan ADS nin tuzu biberi olmadılar, maçta Altınordu bir dol atsa maçı kazansa muazzam bir sevinç yaşayacaktık, ama olsun ümidimizi kaybetmedik, Akhisar'ın maçını kazanması ve şansını son iki hafta taşıması çok önemli, ayrıca Menemende zor deplasmana gidiyor bunuda düşüneceklerdir, ben yine Giresun dan ümitliyim, ADS bu gazla ve tuzla biberle bu sene üst lige çıkar, Giresun çok zor bir maça daha çıkacak oradan berebarlikte yetiyor artık bize. Ayrıca şöyle bir gerçek var, son iki hafta rakiplerimizde kazanmak zorunda bizde, bir fark var, bizim maçlarımız onlara göre çok daha kolay geçecek, öyle ümit ediyorum.

Kısaca ben ümidimi kaybetmedim, hatta daha da ümitlendim, inşallah ilk 2 den direk çıkacağız, ben bu sene AKHİSARLIYIM, Samsunspor sizin olsun :)

ata55

https://www.samsunsonhaber.com/haber/5243781/hayirli-isler-haber-yorum

Hayırlı İşler / Haber Yorum

Adana Demirspor'un Tuzlaspor ile nasıl bir ilişki içinde olduğu merak ediliyor.
Adana Demirspor, Tuzlaspor deplasmanında 3-0 kazanırken pek çok tuhaflık yaşandı.

Adana Demirspor Tuzlaspor ile deplasmanda oynadığı maçı 3-0 kazanarak averajla liderlik koltuğuna oturdu. Ancak maç öncesi ve maç sırasında yaşanan pek çok tuhaflık kafalarda soru işaretleri oluşturdu.

Geçtiğimiz hafta sonunda Tuzlaspor, Keçiören deplasmanında kazanarak bir anda Play Off potasına girdi. Böylece Adana Demirspor maçına iddia sahibi olarak çıkabileceklerdi. Hatta Tuzlaspor yönetimi hafta içi yaptığı bir açıklamada takımımızın Play Off iddiası var dedi. Ancak ne olduysa ondan sonra oldu. Maça iki gün kala bir anda Teknik Direktör Suat Kaya görevden alındı. Üstelik daha bir aylık bir hoca idi. Ardından takımın en etkili üç oyuncusu Thuram, Ahmet Yazar ve Gökcan Kaya kadro dışı bırakıldı. Daha önce Samsunspor'da oynamış olan takım kaptanı ve banko oyuncu Samet Asatekin ise yedek bırakıldı. Tıpkı tecrübeli oyuncu Rotman gibi. Ayrıca bir yıl içinde Tuzlaspor ile Adana Demirspor arasında çok sayıda oyuncu transferi gerçekleşmişti. Sahaya kuşa çevrilmiş bir kadro ile çıkan Tuzlaspor güçlü rakibine karşı ilk devreyi kaleye şut atmadan kapattı. Maç ise Adana Demirspor'un hiç zorlanmadan 3-0 kazanması ile bitti.

Bütün bunların yanında Tuzlaspor yönetimi ile nasıl bir ilişkileri varsa, pandemi döneminde üstelik deplasmana çok sayıda taraftar götürüldü ve bunlar stada alınabildi.

Özetle, bu karşılaşma Türk futbol tarihindeki istisnai yerini aldı.

Elyesa

1 lige yeni gel hemen sike yap..Ve TFF hepsini izle..Sonra turkiye neden ilerliyemiyor avrupada al burdan yak..egerki Hak yendiyse ki yendi ALLAH yedirmesin her iki takimada