TFF 1.LİG 2020-2021 31.HAFTA | SAMSUNSPOR'umuz 4 -1 Bursaspor

Başlatan isyan, 16 Nisan 2021, 00:24:04

« önceki - sonraki »

Stoper

Dakika 84
3-1 öndeyiz.
Gökhan Karadeniz çıktı, Gökhan Alsan girdi.

KocumVolkan

Alkışlama olayı neydi arkadaşlar??? Ben anlamadım.. Kimi protesto ettiler? Ya da o alkış neydi? Destek için mi?

Stoper

Alıntı yapılan: KocumVolkan - 19 Nisan 2021, 20:58:22Alkışlama olayı neydi arkadaşlar??? Ben anlamadım.. Kimi protesto ettiler? Ya da o alkış neydi? Destek için mi?

Tribünde ki az sayıda ki taraftar ile karşılıklı alkış yaptılar. Protesto yok.

KocumVolkan

Alıntı yapılan: Stoper - 19 Nisan 2021, 21:00:10Tribünde ki az sayıda ki taraftar ile karşılıklı alkış yaptılar. Protesto yok.

Sevindim o zaman hocam.. Trt spikeri bahsetmedi hiç alkışlama görüntülerinden. Ne oldu diye kaldık biz izleyenler.

diocid

Gökhan Karadeniz maçın başından sonuna kadar kaçak güreşti, isminden dolayı sahada kaldı..

kaan

Takımın frikik ve penaltıcısı halen belli değil. Her maç aynı görüntüler, usandık artık.

Yaşanan krizlerden sonra güzel bir galibiyet oldu. Oyunun genelinde hakim olan taraf bizdik. İki topumuz direkten döndü. Kaleciyle karşı karşıya atamadıklarımız oldu.

Tebrikler takım..

_SoN_

Gökhan Karadeniz ismi ve kariyerinin verdiği krediyi tüketti artık Hocanın ve başkanın kredisinden yemeye başladı, lig sonu geldi hala bekleneni veremiyor.Yerine Kubilay almalı.

Çok geç ama rahat bir maç izledik, buruk bir sevinç ,içimiz hala kırık,önceki maçta bıraktığımız avantajımızı unutamıyoruz.

Mucize olmazsa, ben ilk ikiden çıkacağımızı düşünmüyorum. İnşallah yanılırım.

Burak için geçen haftalarda yazdıklarım ortada, keremcan ve Caner de çok etkisizlerdi kabul ediyorum ama Ertuğrul hoca bu kararı yönetime bırakmamalıydı. Bu kararlar erken alınsa şimdi MUCİZE bekleyen Ads olurdu.

kaan

Alıntı yapılan: _SoN_ - 19 Nisan 2021, 22:27:25Gökhan Karadeniz ismi ve kariyerinin verdiği krediyi tüketti artık Hocanın ve başkanın kredisinden yemeye başladı, lig sonu geldi hala bekleneni veremiyor.Yerine Kubilay almalı.

Çok geç ama rahat bir maç izledik, buruk bir sevinç ,içimiz hala kırık,önceki maçta bıraktığımız avantajımızı unutamıyoruz.

Mucize olmazsa, ben ilk ikiden çıkacağımızı düşünmüyorum. İnşallah yanılırım.

Burak için geçen haftalarda yazdıklarım ortada, keremcan ve Caner de çok etkisizlerdi kabul ediyorum ama Ertuğrul hoca bu kararı yönetime bırakmamalıydı. Bu kararlar erken alınsa şimdi MUCİZE bekleyen Ads olurdu.
Hocam hiç belli olmaz. Bu Ads Es-es'le berabere kaldı. Giresun, Ümraniye ve Bandırma'ya kaybetti. Biz Menemen'e 4 puan bıraktık.

Geriden gelme avantajsa, o artık bize geçti. Her ikisinin Tuzla ile maçı var. Biri illaki puan bırakacak. 

jean

Kimsenin puan kaybedecegini sanmiyorum ads fisek gibi oynuyor bence ciktilar giresun belki berabere kalabilir altinorduyla deplasman oldugu icin yinede isimize yaramaz ikili averajimiz kotu tabi bizimde fire vermememiz gerek

_SoN_

Alıntı yapılan: kaan - 19 Nisan 2021, 22:33:42Hocam hiç belli olmaz. Bu Ads Es-es'le berabere kaldı. Giresun, Ümraniye ve Bandırma'ya kaybetti. Biz Menemen'e 4 puan bıraktık.

Geriden gelme avantajsa, o artık bize geçti. Her ikisinin Tuzla ile maçı var. Biri illaki puan bırakacak. 

İnşallah ben yanılırım ama Ads puan kaybetmez, giresunda yenilmez bence, ayağımıza pranga ettiğimiz ikili avaraj belimizi büktü maalesef.

Sadece Samsunspor

fanatik samsunsporlu

Tekrar yazıyorum bu hafta Tuzla puan alacak inşallah ads den.Aksi takdirde 3 takımda 70 puan yaparsa üçlü averajda da saf dışı kalırız.🤭
Altınordu ya güvenemiyorum bir türlü. Serginho,Diarra,Milinkoviç sakat ve cezalılar.Bunlar etkilerse belki bir ümit yenilir Giresun.

fanatik samsunsporlu

Ertuğrul öyle bir maç sonu açıklaması yapmışki nerdeyse başkan ayıp etti, çocuklar masum der gibi.

Stoper

Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, Bursaspor maçının ardından basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Güzel bir galibiyet aldıklarını belirten Teknik Direktörümüz Ertuğrul Sağlam, "Karşılaşmaya çıkarken, maalesef geçen hafta kaybettiğimiz puanlardan sonra üçüncü olarak maça çıktık. O yüzden Giresunspor'a ve Adana Demirspor'a tekrar yanaşmak için bu karşılaşmayı kazanmamız gerekiyordu. Oyuncularımızda gerçekten bu işin bilincindeydiler. Maça iyi başladık. Golü bulduk. Sonra yine pozisyonlarımız vardı. Tam içeri girerken 2-0'ı bulduk. Bu rakibin direncinin biraz daha kırılması, sistem ile alakalı değişiklikler yapması ve sonrasında da risk almasına sebep oldu. İkinci yarı da yine pozisyonlar bulduk. Golü bulduk, direkten dönen topumuz vardı. Oyunu iyi getirdik. Sonrasında da kapanışı da güzel bir şekilde yapıp camiamızın, taraftarımızın ihtiyacı olan moral, motivasyonu sağlayacak hem güzel oyunu hem bol pozisyon ve beraberinde bol gollü galibiyet bizim için güzel oldu. Ben tüm oyuncularımızı tebrik ediyorum. Bursaspor'u da tebrik ediyorum. Bence bu ligin renkli takımlarından, iyi takımlarından bir tanesi ve en başarılı kadro yapılanmasına baktığımız zaman o gençlerle en başarılı birkaç takımlarda bir tanesi bence. O yüzden onlara da bundan sonraki dönemlerde başarılar diliyorum" dedi.

Kadro dışı kalan Caner Arıcı, Burak Çalık ve Kerem Can Akyüz hakkında da konuşan Ertuğrul Sağlam, "Caner, Kerem ve Burak arkadaşımız başkanımızın ve yönetimimizin aldığı karar neticesinde aramızdan ayrıldılar. Bugüne kadar ki hizmetlerinden dolayı da kendilerine teşekkür ediyorum" diye konuştu.
Taraftarlardan oyuncuların moralini ve motivasyonunu arttıracak güzel şeyler beklediğini ifade eden Ertuğrul Sağlam, "3 tane çok kritik karşılaşma oynayacağız. Buradaki amacımız bütün karşılaşmaları kazanmak ve sonrasında da rakiplerimizin oynayacağı zorlu karşılaşmalardan bizi Süper Lige çıkaracak sonucu beklemek. Ben taraftarlarımızdan özellikle oyuncularımızla alakalı onların moralini ve motivasyonunu arttıracak güzel şeyler bekliyorum. Bizimle alakalı belli bir kesimin beklentisi var. Onlar da merak etmesinler 3 hafta sabretsinler. Dolayısıyla böyle de bir isteğimiz olacak. Ama bugün de şunu gördük ki, oyuncularımız sorumluluk aldılar. Olayı sahiplendiler ve sonrasında güzel bir galibiyet elde ettiler. İnşallah bundan sonraki hedefimiz, amacımız bu akşam maçı değerlendirip, yarından itibaren de bizim için yine çok önemli olan Boluspor karşılaşmasına hazırlanmaya çalışacağız. Ben sonunun güzel olacağına inanıyorum" şeklinde konuştu.

https://www.samsunspor.org.tr/haberDetay.php?id=5652

mehmet yılmaz

Bu pazar düğüm çözülür gibi duruyor. Biz maalesef elimizle verdiğimiz avantajı yakalamak için bekleyeceğiz. Üçte üç yapıp, kader bizi nereye atarsa onu yaşayacağız.

Bugünkü maç içinse söylenecek tek şey var, eski bir sanat müziği şarkısında denildiği gibi,

Biraz geç kalmadın mı?