TFF 1.LİG 2020-2021 30. HAFTA | Menemenspor 2-2 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan ata55, 11 Nisan 2021, 02:21:37

« önceki - sonraki »

_Jack Daniels_

Son haftalardaki futbolu oynarsak alırız her türlü. Rasheed'e çok dikkat etmek gerekiyor.

seskat

Sadece Samsunspor

Bu saatten sonra hata luksumuz kalmadi. Vuravur oynamali son 5 maci.

_samsunspor_

Sonuçlar ortada,puan tablosu ortada.Tek ihtimal var o da kazanmak

jean

Stres bindi ustumuze bu aksamki sonuclardan sonra insaallah sikinti cikmaz

ugurozkan

stres binmedi, lig lideri ve üçüncüsü maçlarını kazandılar, sürpriz çıkabilirdi çıkmadı. düşme hattının bir üstündeki takıma karşı oynuyoruz, hoca fantezi yapmazsa rahat kazanırız.

eprianu

İnşallah futbolcularımız yarınki maçın önemini anlarlar ve ona göre mücadele ederler.

Sadece Samsunspor

Arkadas Samsunspor taraftari oldugum icin soylemiyorum. Resmen bizim taraftarimiz disinda kimse istisnalar disinda cikmamizi istemiyor. Ntvspor ads adim adim zirveye yazmis. Ulan daha macimizi oynamadik. Bu ntvspor altinordu macindan oncede altinordu Samsunsporu dize getirmeye calisacak yazmisti. Herkes ads giresun ciksin istiyor. Allahim sende yardim et futbol sansi ver bize. Hepsini susturalim.

ata55

oguz_5528

İlk yarıdan maçı almalıyız başka söze gerek yok

mehmet yılmaz

Bugün iki rakip birden puan kaybetse efsane, biri kaybetse şahane olurdu. Ancak maalesef kötü senaryo gerçekleşti. Yine de bizim kendi işimize bakmamız ve Menemen'i yenmemiz lazım. Yeneceğiz bence.

https://youtu.be/lMt1xHPb0sw

Ekrem

##kdc##

EsEs maçındaki gibi farklı galibiyet alsak da tüm rakiplerimize bir gözdağı vermiş olsak.

Aksi halde takılırsak haftaya Giresunluyuz hepimiz  ;D

orucreis

Alıntı yapılan: ##kdc## - 14 Nisan 2021, 09:47:42EsEs maçındaki gibi farklı galibiyet alsak da tüm rakiplerimize bir gözdağı vermiş olsak.

Aksi halde takılırsak haftaya Giresunluyuz hepimiz  ;D

Sen Muşlu değilmiydin 😂😂😂

##kdc##