Mathias Coureur

Başlatan SSKLA, 19 Ocak 2021, 15:47:03

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Ne basmislar bee helal olsun. Istatistikle oyuncu alirsan boyle olur. 15 mac 15 gol diye atlamislar resmen. Sonucta bu oyuncu izlenmeden alindi

isa55

Inşallah hataydaki golcu gibidir derken ahmethanin kopyası cıktı.

5trawberry

Kadro mühendisleri arkadaşların kupon transferi.

isyan

Sen 30 Yil calis, kendi alaninda isim sahibi ol ve sonunda paran bu adam'a gitsin. Yemin ederim sinirden ölürüm

55__Gurbet__55

Gökhan K ve Yasin'nin pas vermeme mobbingine maruz kalsanda devre arasında sezonun ilk yarısı forvetsiz oynamış takıma transfer edilecek adam değilsin.

cakir55

Bu adamı nerden buldunuz ya bonservis verildi birde dünyanın en kısa fıkrası.

oguz_5528

Amatör liglerin golcüsü

ata55

Zenci Ahmethan.
Yazıklar olsun.

_SoN_

Takımla beraber sanki aynı orantıda geriye doğru gidiyorsun, insan alır geçer vurur, fark yaratır, böyle giderse Tomane yi asla geçemeyeceksin.

Sadece Samsunspor

Topla kaleye donemeyen adam forvet degildir. Nadir gibi orta sahaya hatta defansa kadar geliyor. Bu hocanin talimati mi yoksa sizin oyun anlayisiniz mi ama ben kolayla hic bi forvetin o bolgelerde oldugunu cogu takimda gormedim.

Raqua55

Söylenebilecek tek kelime bulamıyorum.Golcüye bak hele 10 maç 1 gol.

Ekrem

Bulgaristan ligi yıldızı

##kdc##

Bu adamdan iğreniyorum artık, bu kadar tahammül edilemez bir yetenek fakirine..!
Kadro mühendisliği, profesyonellik falan filan diyen yönetime-menajere herkese kapak olsun bu adamın yaptıkları.

_samsunspor_

Buraya gelirken Bulgar taraftarları adamın gitmesine baya üzüldüler.Çok iyi oyuncu,baya iş yapar gibisinden yorumlar yapıyorlardı.Ne oldu da böyle oldu anlamış değiliz

55.hakan

Halısahaya bile çağırmam o kadar söyleyeyim. Bunun yerine Guido son 20 dakika forvet oynasaydı 3 golü vardı.