TFF 1.LİG 2020-2021 26. HAFTA | Altınordu 0 - 0 SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan KocumVolkan, 08 Mart 2021, 11:01:10

« önceki - sonraki »

KocumVolkan

TFF 1.LİG 2020-2021 26. HAFTA | Altınordu FK -SAMSUNSPOR'umuz

-

Tarih: 15. Mart. 2021 - Pazartesi
Saat: 19:00
Stadyum: Bornova Aziz Kocaoğlu Stadyumu
Yayın: TRT Spor - Beinsport

Haydi Samsun... Gelecek 3 puan ile şampiyon olacağız.

##kdc##

Sadece Samsunspor

08 Mart 2021, 12:02:03 #2 Son düzenlenme: 08 Mart 2021, 12:06:43 Sadece Samsunspor
Altinordu diri bir takim ama bence adanademir maglubiyeti takimi percinler. Ertugrul hoca neşteri vurur yener geliriz.

Bu macin tek dezavantaji deplasmanda pazartesi olmasi. Giresun evinde cuma oynuyor biz pazartesi oynuyoruz. Sonra cumartesi giresunla macimiz var.

##kdc##

Ben bizim takımda perçinlenecek ateşlenecek karakterde oyuncu sayısının fazla olduğuna inanmıyorum. Süper ligden para için bize gelmiş amaçsız topçular görüyorum.
Bu sezon İstanbulspor galibiyetimizin ilk yarısı haricinde göze hoş gelen futbolumuzu da hatırlamıyorum. Canları ister de yenerler inşallah..

_Jack Daniels_

Bursa yenilgisinden sonra gösterilen reaksiyonun benzerini ummaktan başka birşey gelmiyor elden. Vukan dönmezse ortasaha SOS verebilir yine.

brigand

Altınordu sahip olduğu gençlik enerjisini sahaya yansıtan, yardımlaşan ve mücadele gücünü yukarıda tutarak istediğini almaya çalışan bir takım.
Oturmuş bir oyun yapısı ve taktikleri yok. Bireysel anlamda çabukluk ve yüksek kondisyonlarını kullanarak, hızlı hareket ederek eksikliklerini kapatıyorlar.
Bursa'nın daha derli toplu halde olan çeşidi diyebiliriz.

Bu şekilde ele alırsak, bizleri zorlayacakları ilk nokta enerjileri olacak. Topa sahip olarak, pas oyununu iyi uygulayıp, hücumları bitirecek şekilde gerçekleştirmeliyiz. Aksi halde kontraları ile uğraşmak durumunda kalacağımız kesin. Diğer konularda bizden iyi olduklarını kesinlikle düşünmüyorum.

Dönüp dolaşıp aynı yere geliyorum. Bu ligin gerçekleri önümüzdeyken, en az 2 tane çabuk, hızlı ve güçlü oyuncumuz neden olamadı bu sezon diye hayıflanıyorum. Lig bitti ama bu soru benden hiç gitmeyecek. Bu tarz bir oyuncu grubumuzun olmadığını düşünürsek de; yapmamız gereken onlarla kim daha hızlı, kim daha çabuk diye yarışmak yerine, topa sahip olup, birbirimize çok yakın oynamak. Reaksiyon verip istediğimizi alırsak, Ads maçı bizim için bir kayıptan öte yararlı bir ders anlamı taşıyabilir. Aksi halde ise krize girdiğimiz gün olarak anarız. Umarım ilk senaryo gerçekleşir. Maça uzun bir süre daha var, iyi hazırlanıp, iyi motive olup, gerekeni yapabilmek ümidiyle.

Tufan

İstanbul Ads maçı berabere biterse hoca 1 puana oynatır kanser oluruz. yenersek koparız zor süreç bitiyor önümüz açık.

KareAs55

Normal şartlarda son 6 maçtan alınacak 18 puan ile birlikte önümüzdeki 3 maçtan 5 puan bize yeterli ama şartlar normal değil camiadaki kaotik ortamın dağılması adına en az 7 puan gerekiyor ve en önemli maç bu, sezonun kırılma maçı. Yıllardır gelen İzmir deplasmanlarından istediğini alarak dönme serimiz umarım devam eder

celebi

orucreis

3-1 alırız takımın aklı başına gelmiştir diye ümit ediyorum

Stoper

Takımda revizyon bekliyorum. Kubilay, Mücahit, Veli gibi isimleri izleyelim. Eğer sakatlığı atlattıysa Vukan Savićević'de formasına kavuşur. Orta sahada, Kubilay,Savićević, Djedje üçlüsü  pas kalitemizi artıracaktır. Daha ofansif anlayışla çıkmamız lazım.

SSKLA

Olması gereken kadro bu bence:

Caner her ne kadar kötü oynasa da en azından bindirme yapıyor bu da kanatları aktive ediyor. Mücahit artık Keremcan'ı kesmeli kesemiyorsa işimiz zor. Yalçın konusunu defaatle dedim, hataları ya golle sonuçlanıyor ya da ucuz atlatılıyor. Yine dediğim gibi Burak ve Guido katkı sağlıyor evet ama onlarla oynamak mahkum oynamak, kendimizi kitlemek bence. Çünkü ikisi de top süremiyor adam geçemiyor yani atak varyasyonumuzu artıracak aksiyonlara giremiyorlar. Akhisar maçında gökhan kanat kubilay 10 numara iken atak kalitemiz ciddi derece artmıştı ve buna ihtiyacımız var. Forvet olarak bir tercihim yok al birini vur ötekine. Biri şut çekebiliyor pozisyona girmeyi bilmiyor, biri pozisyona girebiliyor şut çekemiyor, o yüzden bence fark yok hatta bu sebeple gökhan karadeniz forvet(veya yasin) kanat hamroun gibi oynayabiliriz.

_SoN_

Bir kere şu dediğim kadro ile oyuna başlayalım ve doğru taktik ve motivasyon ile oyuncularımızı hazırlayalım, o zaman solda aksayan kerem, ileride aksayan mathias, defansta hata yapan Yalçın'ı tekrar görelim.

İyi oynamak bireysel hatalardan kurtulmak için doğru kadro ve oyun yapısı ile başlamak önemlidir, bu şekilde başlamazsak Nurullah başta olmak üzere, yalçın, geçen haftalarda topa tutulan saveseviç gibi çok kişiyi eleştirir kızarız.

Doğru 11 bana göre alttaki şekildedir.

NOT: Klüp doğru bir bilgilendirme yapadığı için kim sakat, kim kadroya alınıyor, kim oynayacak durumda bilemediğimiz için her hafta tahminlerimiz mevcut kadro yapımızla bilgimiz kadar oluyor.

fanatik samsunsporlu

Bu maçta defans kurgusu değişebilir.Boli iyi ama çok feyk yiyor.Yalçın'ın yerine Veli gelebilir.Sağ bekte de sevmesekte Erhan'ın hızını kullanabiliriz.Sol bekte de Mücahit'i.Yoksa Metehan ve Şeref bizim bekleri duman eder.

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: fanatik samsunsporlu - 09 Mart 2021, 19:01:21Bu maçta defans kurgusu değişebilir.Boli iyi ama çok feyk yiyor.Yalçın'ın yerine Veli gelebilir.Sağ bekte de sevmesekte Erhan'ın hızını kullanabiliriz.Sol bekte de Mücahit'i.Yoksa Metehan ve Şeref bizim bekleri duman eder.
Mucahit sakatmis kulupten aciklama yapildi bugun.