Oğuz Gürbulak

Başlatan Kaya, 24 Aralık 2017, 15:14:38

« önceki - sonraki »

ask55

Her pası asist niteliğinde maşallah.
İleridekiler becerikli olsaydı 20 dakikada 4 5 asisti olabilirdi.Helal olsun

Dartagnan

Futbolu bırakma yaşına gelmiş ama ayağının altıyla top kontrolu yapmaya devam eden, kendisine pas atıldıktan sonra cevre kontrolu yapmayı aklına getiren, hızlı tek pasla pozisyon yaratabilecekken topu ezmeyi tercih eden futbolcu...

CLT-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece Samsunspor

Alıntı yapılan: Dartagnan - 25 Şubat 2021, 11:02:01Futbolu bırakma yaşına gelmiş ama ayağının altıyla top kontrolu yapmaya devam eden, kendisine pas atıldıktan sonra cevre kontrolu yapmayı aklına getiren, hızlı tek pasla pozisyon yaratabilecekken topu ezmeyi tercih eden futbolcu...

Yanlis yere yazdin galiba :)

Dartagnan

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 25 Şubat 2021, 11:30:45Yanlis yere yazdin galiba :)
Oğuzun bendeki yeri bu acıkcası.

eprianu

Adam bir asist yaptı, bir gol attı, bir de gol pası verdi ama Coureur değerlendiremedi. Maç konusunda da yazdığım gibi "Oğuz daha ne yapsın?".

Dartagnan

Bu maçlık değerlendirme yapmadım zaten. Genel olarak söylüyorum. Bi sonraki maçtada yerden kalkmayabilir.

Ollivanders

Eskişehirspor'a karşı vermiş olduğu performans iyi olabilir belki ama bu performans kriter mi bence değil. İstanbulspor karşısında ise şaşalayan, ne yapacağını bilmeyen, devre sonunda oyundan alınana Oğuz vardı ki bizde geçirdiği uzun sürenin özeti idi İstanbulspor maçı.

Bizde geçirdiği uzun zaman içerisinde Oğuz'u iyi bir futbolcu olarak değil iyi bir karakter olarak tanımlayabilirim. Oğuz hakkında söylenecekler bundan ibaret.

Lusage

Getirin oradan bi Eskişehirspor. Oğuz'um şov yapsın..

cakir55

Bir maç var üç maç yok.

##kdc##

Bence hiç yok.

Shane_Falco

Şu adamın CV'sinde 4 yıl Samsunspor'da oynadığı yazacak. O 4 yılda 2 şampiyonluk yazacak. Ulan nasıl bir futbol şanslısı bir adamsın sen. İlk 11'de seni görünce kan beynime sıçrıyor...

Geldiği ilk sezon 20 maç oynadı. Küme düştük...
İkinci sezon 2.ligde banko oynadı 30 ilk 11'i var takım sezon sonu çıkamadı. Başarısız olduk.
3.sezonda rotasyon oyuncusu oldu takım farkla şampiyon oldu.
4.sezonda rotasyon olarak devam ediyor ve sezon sonu inşallah şampiyon olacağız. Yalnız bu sezon şuana kadar 3 mağlubiyetimiz var 2'si bu arkadaşın ilk 11 çıktığı maçlar.

İlk geldiği günden beri beğenmiyorum. Arada ince pasları asistleri oluyor ama bana her daim aşırı yetersiz bir profil çizdi. Sezon sonu bizden ayrılacaktır ve şampiyon takımın apoletini alarak bi yerlerden güzel bi kontrat yakalar.

Sezonun geri kalanında mümkün oldukça az görmek isterim kendisini...

Raqua55

Az bir tarafini kaldirip adam gibi top oynasaydin Gokhan alsan malini izlemeyecektik.Hem hocayi hem takimi zor duruma soktun. Bu adamda en az gokhan kadar sucludur oynadigi maclarda orta sahanin icinden gectigi icin.

Dartagnan

Maestro.

Raqua55

Ferhatin yerine nasil tercih ediliyor anlayamiyorum. Adamin 11 basladigi maclarda zorlaniyoruz surekli orta sahada bosluk veriyoruz mumkunse oynamasin artik.

AhmetDenizci

2017 yılından beri Samsunspor'da... Kaç hoca geldi gitti kimse bu adamı gönderin demedi...