Recep Burak Yılmaz

Başlatan Kaya, 26 Aralık 2019, 22:19:44

« önceki - sonraki »

Kaya

26 Aralık 2019, 22:19:44 Son düzenlenme: 06 Ağustos 2021, 09:21:48 brigand

ata55

_SoN_

hayırlı olsun takımımıza.

cembaba

Bize karşı oynadığı gibi tüm maçlarını oynar umarım. Hayırlı olsun. Çok değerli bir transfer yaptık bence. Nurullah gibi çıkması ve yüreğini ortaya koyması dileğiyle.

AhmetDenizci

Bize karşı oynadığı maçlarda hep beğendiğimiz bir oyuncuydu. İnşallah aynı şekilde bizde de devam eder.

evolution55

görünen istikrarlı bir oyuncu aldık, 2016-2017 sezonundan beri 90 dknın altında oynadığı maç sayısı 5'i geçmiyor. ama ilk yarıda 7 gol yemiş defansın bireylerini kesmesi kolay olmayacaktır. ilk etapta alternatif ama yakın gelecekte ercan ile birlikte göbeğimiz sağlamda diyebiliriz.

Stoper

Gelişime açık ve üstüne koyabilecek potansiyele sahip. Uzun yıllar faydalanabiliriz.

Kaya

Rakip Gümüşhane çok ciddi üstümüze gelemese de , ilk iç saha maçında ilk Samsunspor heyecanını gayet iyi oynayarak atlattı. Gelişime açık ve sezgileri güçlü bir stoper.

Sadece Samsunspor

Ciplak gozle ilk defa izledim gayet iyi. Nokta transfer derler ya o cinsten.

ask55

Hava toplarında zamanlaması iyi ama sanki boyu biraz kısa geldi bana.
Özellikle saçlarını keserse çok daha net anlaşılır.
Sanki üst liglerde iyi forvetler karşısında zorlanabilir diye düşünüyorum.
Biraz daha zaman lazım daha net yorumlamak için.Bende biraz soru işareti var Burak konusunda.

Sol Açık

Ben beğeniyorum. Bir stoper için çok hızlı. Gücü, zıplama kabiliyeti ve topla ilişkisi de hiç fena değil. Sağlam bir partnerle daha da iyi olacaktır...

55_OrHaN_55

Bugün 2 tane çok kritik müdahale yaptı, yüzde yüzlük 2 golü önledi. Birinde topa vuramasa hem penaltı, hem de kırmızı kart yiyebilirdik. Galibiyette çok önemli payı var. Genel anlamda da beğeniyorum, çok faydalı bir transfer oldu.

ngonge

Alıntı yapılan: ask55 - 29 Ocak 2020, 10:37:28Hava toplarında zamanlaması iyi ama sanki boyu biraz kısa geldi bana.
Özellikle saçlarını keserse çok daha net anlaşılır.
Sanki üst liglerde iyi forvetler karşısında zorlanabilir diye düşünüyorum.
Biraz daha zaman lazım daha net yorumlamak için.Bende biraz soru işareti var Burak konusunda.

Transfermarkt'a göre 1.85 boyunda. Boyu gayet ideal bir stoper için. Erkam mesela 1.79.

Burak zamanla alıştıkça bence faydalı olacak. Henüz hala tam uyum sağlayamamış ve heyecanlı görünüyor. Kısa süre sonra taş gibi bir stoperimiz olacak. Erkam-Yalçın-Burak gelecek yıl bir üst ligde hiç sırıtmadan takımı süper lige taşırlar. O günleri de görürüz inşallah.

55_OrHaN_55

İlaç gibi transfer oldu desem yeridir. Bugün lidersek bunu sağlayan birkaç oyuncumuzdan biri.

Ekrem

Şuan için ara transferin Muhsin ile birlikte en yararlı oyuncusu