Efsane kaptan; Emin Kar

Başlatan timofte, 28 Ekim 2007, 12:16:29

« önceki - sonraki »

mehmet yılmaz

AlıntıEn büyük hayalim oğlumla top oynamaktı, onu gerçekleştiremedim

Şu cümle kadar bir babanın içini acıtacak şey çok azdır. Bunu ancak baba olanlar anlayabilir, evlatlar bile anlayamaz Mustafa.

Yalnız keşke Emin abi felaketi hiç yaşamasaydı ama yine de seninle top oynar mıydı bilmiyorum! :) O meşakkat bize kaldı. Hemen aleyhe dönmeyelim :)

samsunmania

Alıntı yapılan: **KaR6** - 06 Aralık 2011, 22:09:28
her seferinde aynı şeyi söylemesen olmuyo di mi?

Emin abi senin voleybol oynayışını da görse bunları söylemezdi zaten. Hele o öldürücü smaçların.... :rulet:
Emin abi gibi 3 adam olacak bu takımda sopayla, hırsla hizaya gelirler vallaha. Seni izleyebildiğim, o yüreği görebildiğim için çok şanslıyım be abi.Allah sana uzun ömürler versin.

mehmet yılmaz

Emin Kaptan, kazada aramızdan ayrılan takım arkadaşı Mete Adanır'ın isminin bir spor salonuna verildiği törende gözlerini dikmiş ve Mete'nin adının yazdığı tabelaya bakıyor.

celebi

55_OrHaN_55

21 Ocak 2012, 16:47:42 #184 Son düzenlenme: 21 Ocak 2012, 16:54:33 55_OrHaN_55
Emin Kar, Samsunspor ile özdeşleşmiş, futbolculuğuyla, kişiliğiyle örnek gösterilecek bir insan, yaşayan efsane. O'nunla gurur duyuyoruz. Bence O'nun da isminin bir yere verilmesi gerekir. İlla bu gibi işler için insanın ölmüş olması gerekmez.

babasamsunlu

Hepimiz Emin abiyi çok seviyoruz.Ama hiç bir şeyde yapmıyoruz.
Bir yerlere isminin verilip ölümsüzleştirilmesi için allah korusun rahmetli olmasını mı bekliyoruz.
Bu gerçek Samsunsporluyu hayatta iken onurlandırmak için birşeyler yapmalıyız artık.
Ben kazadan sonra bu seneye kadar daha Emin abinin tribüne çağrıldığını hatırlamıyorum.
Yanlışım varsa Mustafa düzeltir.
Ona rağmen,tribünlerce bu kadar "geç" hatırlanmışlığına rağmen taraftarın onu çağırmasından inanılmaz mutlu oluyor diye biliyorum.
Bu kadar küçücük bir şeyden bile mutlu olan Büyük Kaptanın adının ölümsüzleştirilmesi için mutlaka birşeyler yapılmalı ve biz öncü olmalıyız diye düşünüyorum.

silopilimuhsin

yeni stadyumda emin kaptanın ve vefat eden diğer arkadaşlarımızın isimleri tribünlere paylaşılsa güzel olur

ahmetsefa55

emin kaptanın ismini duyunca ; tribünden ve maçlardan elini eteğini çeken babamın nasıl heyecanlandığını görseniz keşke...

''emin varya oğlum , gattuso nasıldı aynı öyle , hatta daha fazla belki , tekmeye kafa sokardı.çok büyük topçuydu...''

BigBadMama5552

Cumhuriyet gazetesi 2003 yılında büyük kaptanı konu edinen bir habere yer vermiş. Yalnız resim biraz büyük, küçültemedim.

Benim babam da Samsunsporlu olmadığı halde zamanında Emin'i zevkle izlediğini söyler hep. Keşke daha büyük olsaydım da, efsane kaptanı futbol oynarken görebilseydim...Kesinlikle değerinin bilinmesi gereken bir insan.

mehmet yılmaz

01 Nisan 2012, 00:20:10 #189 Son düzenlenme: 01 Nisan 2012, 10:50:43 samsuni
Cemil Ciğerim, Samsun'da yaşayan birisi normalde. Ama 20 Ocak'ı bilmeyip, haberde 18 Ocak yazması, rahmetli Asım abinin Özkan olan soyadını Yüksel olarak yazması bence çok büyük hatalar; hani İstanbul'dan gelen bir gazeteci olsa es geçilebilir belki ama direkt gözleri tırmalayan şeyler oldu benim adıma...

kalptenþimþek

gönülde olmayınca olmuyor işte..

**KaR6**

mehmet yılmaz

O da köken olarak başka bir şehirden. Ama o Samsunsporlu. Bazıları gibi lafta değil, gönülden. Takiyyeci Samsunlulara inat yaşasın Emin Kaptan...

Emin Kar...
İyi ki var...
Senin Allah'ına köle Emin ağabey!

CurvaSs

sen bu camianın büyük kaptanısın be emin amca!

samsunmania

Biz bu insanları görüp,örnek alıp Samsunsporlu olduk. Allahına kurban Emin Ağabey.