Oyunuzu hangi partiye verdiniz

Başlatan yönetici, 24 Temmuz 2007, 01:16:24

« önceki - sonraki »

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: "jean"bencede samsunun kalesi chp olmalıdır ataturkun sehrı dıye gecınıyoz serıatcı akp yuzde 58 alıyor mhp alsa daha ıyı yınede

CHP artık uygulamaya koyacak bir politika üretemiyor bunun en büyük örneğide islami her konuyu laik anti laik ayrıştırması ve çatışmasına sokmaya çalışıyor siyasetini laiklik eşşeğine bindirmiş ama eşşekle bu kadar yol alınıyor bence bu anlayışta bir CHP nin samsunda itibar görmesi samsuna yakışmaz AKP de yakışmıyor ama insanların değerleri ile bu kadar oynanırsa hak etmesede AKP için bu sonuç çıkmıştır.

King Of The North

Samsun Milliyetçisi ve Türk Milliyetçisi olarak MHP'ye verdim ama görüyorum ki bu başlık aramızda bölünmelere,hatta bazı arkadaşlarımız birbirleriyle küsecek dereceye kadar vardırmışlar olayı.Bunlara gerek yok arkadaşlar buradaki herkesin üst kimliği Samsunspordur,onun dışında inançlı-inançsız,sağcı-solcu,Ak Partili,CHP'li,MHP'li olmasının bir önemi yoktur.Bu konunun da artık kapatılması gerekir bence,ben hafızama kim hangi partili diye birşey kazımak istemiyorum okudukça,çünkü ister istemez soğuk duracağım insanlar olacaktır bunu da yaşamak istemem açıkcası zaten az kişiyiz bir de bu bağlamda tartışmamamız gerekir.Samsun'da yüzde 58 Türkiye'de yüzde 47 oy almış bir partiye saygı duyarım,Samsun halkı ve Türkiye kararını vermiştir.O milyonların katıldığı Cumhuriyet mitingleri ve Ordu'da geçen yıl büyük olaylara sebep olan 500 bin kişinin katıldığı Fındıkçı mitingleri falan hep hikayeymiş.
SAMSUNLUYUZ,SAMSUNSPORLUYUZ ÖTESİ BENİ FAZLA İLGİLENDİRMEZ.

bluegreen55

Ben sadece samsunu ve samsunsporu bitiren konulara değindim.

Sizce samsunu ve samsunsporu bitiren ne?

Lazoli

Alıntı yapılan: "bluegreen55"Ben sadece samsunu ve samsunsporu bitiren konulara değindim.

Sizce samsunu ve samsunsporu bitiren ne?

politikanin ve trabzon lobisinin yani sira samsunlu is adamlari. ama sadece samsunlu is adamlari böyle degil. bu karadenizin genel problemi. ne ordu ne giresun ne rize ne trabzon ne samsun ne baska bi karadeniz takiminin karadenizli is adamlarindan destek fln gördügü yok. ama bizim samsunlu zenginlerimiz masallah samsunspor bu kötü zamanlarinda rahat uyuyabiliyor ve 82lik paris sarapi icebiliyor. samsundan ümitliyim ama samsunspordan tüm ümitlerim tükenmis durumda :cry:  

sorun bizim milletin mantalitesinde. psikolojik bi sorun var ortada. ayrica samsunun kozmopolit bi yer olmasida samsunun hic isinde yaramadi.

CarSambaLi.Lord

ArkaDaŞLar madem SiyaSet aÇtınız ßende Ona Göre yOrumumu Yapayım...

Akp - ßir kıÇı Kırık Papa iÇin NamuSumuzu (ßayrağımızı) Yarıya indirmiŞ 1 Parti !

Chp - Onun iŞi aSmak keSmek 1 türLü PaLavra anLatmak KafaSına Göre SiyaSet Yapıyor.

GenCParti - meCLiSe Girip Tayyipin Ondan aLdıkLarını naSıL Geri aLma DüSünCeSinde.

Dp - Onun SiyaSeti Doğudaki Pkk LıLarLa.

ßiz Yemin Ettik OkuLa iLk ßaŞLadığımızda Ant iÇtik Hergün . Ona Göre Tedßirimizi aLmaLıyız ßaŞımıza geÇeCek Adamı Ona Göre SeÇmeLiyiz.

http://www.youtube.com/watch?v=bxYE-EUw-uQ

HoliganSamSunLu

Alıntı yapılan: "şirinler_1965"Evladım sen artık Türk değil, "Türkiyeli"sin... Bunu unutma... 16 milyonun kabul ettiği bu gerçeği sen de kabul et. Kendinden söz ederken sakın "vatansever" sözcüğünü kullanma, çete mensubu olmakla suçlanabilirsin. Laikim deme, dinsiz derler. Vatanı satıyorlar diye heyecanlanma, "küreselleşmeye karşı dinozor" kadrosuna girersin. Zaten vatan dediğin de imara açılabilir Hazine arazisi, satılabilir liman, para karşılığı devredilebilir maden, nehir falan demektir. Satmaktan başka ne işe yarar?
PKK'nın askerine saldırmasına karşı homurdanma sakın... Yükselen milliyetçiliğin temsilcisi olursun. Demokrat olmak istiyorsan PKK'ya sevgi göster. Papadopulos ve Hristofyas'ı sev, Ermeni diasporasına selam yolla, Talabani ve Barzani'den hep saygıyla söz et... Bunlar iktidarımızın dostlarıdır. Onlara yapılacak ikramlara kendini hazırla...
Halkın değerlerine saygı göster. Pek çok insan gibi namaz kılmıyorsan da kılıyormuş, oruç tutmuyorsan da tutuyormuş gibi görün. Artık esasın değil, görüntünün önemli olduğunu lütfen kabul et.
Benden uzun süre haber alamayacaksın. Çünkü sen bu satırları okuduğunda ben çok uzak diyarlarda olacağım. Dolapta zeytinyağlı fasulye var, buzlukta kavrulmuş kıyma. Yol parası için senin okul taksitini bankadan çekmek zorunda kaldım, kusura bakma. Zaten hukuku bitirsen ne olacak ki? Muhtarı kafaya al, yoksul kâğıdı çıkar, yardım kolilerinden sen de kap. Bir de sahte yeşil kart çıkarttın mı, ne ilaca para verirsin ne doktora... Tabii, derhal iktidar partisine üye olman gerektiğini söylememe gerek yoktur sanırım

Metin Aşık milliyet gazetesi

Metin aşıkı kutluyorum Türkiyenin özetini çok güzel çıkarmış