Teknik Direktör | Vladimir Petkovic

Başlatan engin55, 06 Haziran 2011, 22:37:52

« önceki - sonraki »

kuzey55

berusa55

Atakumlu kardeşim hakikaten şu an getirebileceğin boşta yerli hoca kim var? Bence hoca kaliteli bir hoca. Umarız Samsunspor'umuzdaki uyumu da o derece kaliteli olur. Açıkçası bu habere sevindim.

Lusage

Alıntı yapılan: dakota55 - 06 Haziran 2011, 22:49:00
seneye bol bol hücum yapacağız öyleyse bu hoca çok fena atak oynatıyor.

3-4-3 oynatıyor.  :deli:

Seneye Ahmet ve Kemal'e çok fazla yük binecek.  :D

**KaR6**

serpil hamdi tüzün
gündüz tekin onay
metin türel..

isa55

yeni hocamız hayırlı olsun. ancak yabancı hocalara hiç sıcak bakmıyorum. adamlar aldığı paraya bakar. taraftarın, kentin, camianın derdini, acısını çekmez, şehirde çok kolayca gezer, baskımızı hissetmez. işler iyi gitmeyince 8. haftada parasının hepsini alır gider,arkasına bakmadan. ama yerli olsa şehrin baskısını hisseder ve kafasına göre hareket edemez. ama bunlar geçti. inşallah ben yanılırımda takımımız başarılı olur yeni hocayla.

ugurozkan

Vladimir Petkovic. başarılı olacağını umuyorum. bundan sonra yönetime düşen hocanın işine karışmayıp istediklerini yerine getirmektir. takımın oturması için sabırlı olunmalı, ilk haftalarda başarısız sonuçlar olsa dahi hoca değişikliği düşünülmemeli.

atakumlu83

arkadaslar o zaman julıe cesar yalan oldu

s_uzunkaya

young unu boys unu hatta petkoviçini bilmem ama bu yönetime çoooook güveniyorum......hala ben çok süprizlere gebe olduğumuzu düşünüyorum. en az 2 tane -hadiii beee, dedirtecek yabancı transfer bekliyorum. hatta kanatlanıp uçmak istiyorum :oyun:

kuzey55

minci

Adam genç futbolcu hastası. İbrahim Üzülmez'i herhalde bunun için istiyor. :D :D :D

zenke

gayet başarılı bir teknik direktör. adamın galibiyet oranı  % 60,83, beraberlik % 17,51,  yenilgi % 21,66. bu sene hariç maç başına 2 puanın altına hiç düşmemiş bir adam. sadece bu sene maç başına 1.5 puan toplamış. fm de zor yapıyoruz bu kariyeri tablo çok iyi duruyor :holey: inşallah türkiyeye uyum sağlar.

mehmet yılmaz

Alıntı
Rota, Petkoviç'e Çevrildi

S. Lizbon'un Couceiro'yu bırakmaması üzerine planlar değişti. Yeni aday Vladimir Petkoviç.

Yönetimin prensip anlaşmasına vardığı Jose Couceiro'yu görev yaptığı Sporting Lizbon bırakmayınca yönetim yeni hoca adayı olarak Bosna-Hersek vatandaşı olan Vladimir Petkoviç'e yöneldi. 2008'den bu sezonun sonlarına kadar İsviçre'nin Young Boys takımını çalıştıran Petkoviç, 47 yaşında. Teknik direktörlük hayatı boyunca hep İsviçre'de çalışan Petkoviç'in çalıştırdığı Young Boys, bu sezonun başında Şampiyonlar Liginde Fenerbahçe'yi elemişti.

böyle bir haber olacaktı ama denilene göre Suat Çakır kesin açıklmayı yapmış
ne diyelim, hayırlı olur inşallah...

AntZ

2006-2007 ve 2007-2008 senelerinde üst üste Bellinzona'yı İsviçre ligi 2. si yapmış ve ayrıldıktan 1 sene sonra da Bellinzona Galatasaray'la karşılaşmış... Yani Young Boys'dan önce Bellinzona ile de fırtınalar estirmiş. Bir de Bosnalı olduğu için uyum sorunu çekmeyecektir. Açıkçası içime sindi  ;) >l<