Ladik Akdağ'a kayak merkezi !

Başlatan berusa55, 12 Aralık 2006, 17:50:31

« önceki - sonraki »

sadece55

yol il özel idaresi tarafından yapıldı ve problem halledildi diye biliyorum...

kayacan

Bizimkiler yoldan çok korkmuşlar.Geçen hafta çıkmışlar ancak uçurumla aranda sadece küçük bir parke taşı var dediler.Kesinlikle yol kenarına çelik bariyer yapılması lazım yoksa buradan uçan olur dediler.

berusa55

AlıntıAkdağ'a mevsimin ilk karı düştü
14 Aralık 2010 / 11:21
Ladik Akdağ Kış Sporları ve Kayak Merkezi'ne, kışın ilk karı düştü.

2005 yılında turizm bölgesi ilan edilmesinin ardından Samsun İl Özel İdaresi tarafından Ladik Akdağ Kış Sporları ve Kayak Merkezi olarak çalışmaları tamamlanan ve 15 dekarlık alanı içeren merkeze yılın ilk karı düştü.

Merkeze karın yağmasıyla kar ve kayak meraklılarının da gelmeye başladığı Akdağ'da, kayak severler şimdiden karın zevkini çıkarmaya başladı.

Ladik Akdağ Kış Sporları ve Kayak Merkezi'nin Samsun adına yapılmış çok güzel bir yatırım olduğunu belirten Kayak Severler, 1350 metre uzunluğundaki 2'li sandalyeyle oturmalı şekilde yapılan ve kayak severlerin hizmetine sunulan telesiyeje binerek stres attı.

10 Aralık Cuma günü başlayan ve geç saatlere kadar yağan yağmurun ardından başlayan kar yağışının bugün itibariyle bir metreyi aştığı bilgisini veren İl Özel İdare Genel Sekreteri Aslan Karanfil de 300 mavi ladin, 1000 sarıçam olmak üzere toplamda 1300 ağaç dikerek kışa hazırladığımız Akdağ'da bu sene güzel bir kış yaşanmasını bekliyoruz. Karın seviyesi şimdiden bir buçuk metreyi aştı diye konuştu.

Ladik Akdağ arasındaki 7 kilometrelik yolunda İl Özel İdaresi tarafından yürütülen çalışmalarla sürekli açık tutulduğu belirtildi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=27054

Ayberk

Merak ettiğim bir şey var; Ladik merkezden ulaşım sağlanabilmesi için dolmuş tarzı birşeyler var mı?

Serkan

bu resim ladik akdağ'mı yoksa başka bir kayak merkezine'mi ait? 

davidsavage

gidip,görmek lazım aslında ladikli bi arkadaş ulaşımı konaklaması hafltalık fiyat hakkında bilgi veremez mi,verse bi fikir oluşurdu bizlerdede.

kuzey55

http://www.ladikkayakmerkezi.com/karmotel.php?id=2

2+1 KİŞİLİK : 150.00 TL
(DOUBLE YATAK VE TEKLİ YATAK OLABİLEN BERJER KOLTUK) KAHVALTI DAHİL
- 2+1+1 KİŞİLİK SUIT ODA : 200.00 TL
(DOUBLE YATAK,TEKLİ YATAK VE TEKLİ YATAK OLABİLEN BERJER KOLTUK) KAHVALTI DAHİL

gayet şık ve güzel bir konaklama tesisi olmuş...

berusa55

Alıntı yapılan: Serkan - 22 Aralık 2010, 22:06:23
bu resim ladik akdağ'mı yoksa başka bir kayak merkezine'mi ait? 

Fotoğraf Ladik AKdağ'dan Serkan...

celebi

Atakumlu

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2010, 22:25:20
çok pahalı yanlız ;)

yok be abi 3 arkadas gitsen adam bası 50 lira dusuyor kahvaltı da dahil...

celebi

o gecelik fiyat ben kişi başına düşen değil oda fiyatına bakıyorum kıyaslamam ona göre be kardeşim

Ayberk

Abi dağ başında alternatifsiz olunca malesef... ;)

Atakumlu

Alıntı yapılan: celebi - 24 Aralık 2010, 22:29:44
o gecelik fiyat ben kişi başına düşen değil oda fiyatına bakıyorum kıyaslamam ona göre be kardeşim

abi ole bi dedinki capkınlık yapcak ve hesabı tek basına oducekmissin gibi hissettim.. :D  ;D

celebi

Serkan

abi arkanda koca belediye var senin  ( =