DVD Film Tavsiyesi

Başlatan edmontdante, 25 Şubat 2009, 12:51:42

« önceki - sonraki »

edmontdante

25 Şubat 2009, 12:51:42 Son düzenlenme: 13 Ağustos 2010, 21:14:48 Ant55
"Evet ben bu filmi çok beğendim.Mükemmeldi" diyebileceğimiz dvd filmleri belirtirsek iyi olur diye düşünüyorum.Yada izlediğimiz filmler hakkındaki fikirlerimizi.O kadar çok film varki çoğu zaman kiralayıp eve geldiğimizde 10 dakika sonra kapatıyoruz.Verdiğimiz para boşa giderken hevesimizde kırılıyor.

Benim en son izlediğim

Nicholas Cage

Zor Karar ~ Bangkok Dangerous:Süper bir film değil ama izlenebilir fena değil.

İMDB PUANI 5.4/10

"Joe (Nicolas Cage), Surat adlı acımasız suç patronunun dört düşmanını öldürmek üzere Tayland'ın başkenti Bangkok'a iner. Bu ülkeyi hiç tanımadığı için kendisine yardım etmesi ve yol göstermesi için Kong (Shahkrit Yamnarm) adlı bir dolandırıcıyla anlaşma yapar. İşini tamamladıktan sonra onu da öldürüp bütün izleri yok etmeyi planlamaktadır.

İşin tuhafı, tam bir yalnız kurt olan Joe kendisini bu genç adama akıl hocalığı yaparken bulacak, bu arada yerel bir dükkanda çalışan sağır ve dilsiz bir kıza adım adım aşık olacaktır. Bangkok kentinin sarhoş edici güzelliklerinde ilerlemeye çalışan Joe kendi varoluşunu sorgulamaya başlar. Surat'ın katliam zamanının geldiğini düşündüğü sırada Joe artık değişmiş, bambaşka birisi olmuştur.
"

ILUVATAR

Alıntı yapılan: 35ama55 - 25 Şubat 2009, 12:54:36
Spy Game

Robert Redford-Brad Pitt ( macera)

Robert Redford Son kale de süperdir.

celebi

ya ben çok a sosyalim sanırım hiç film kültürüm yok :-X

Yalnızca BİZ

'Slumdog Millionaire' Oscar ödüllü film çok güzel bence...

Yalnızca BİZ

Fringe Dizisi harika abi...İstersen bir dvd yapayım...

Ertuğrul Sağlam

yüzüklerin efendisi
bu 3 dvd yani 3 seri bir film güzel bir ev sinema sistemi ile izlenebilecek harika bir film

bir pazar günü tam sekiz saat aralıksız 3 filmi arka arkaya izledim :)

yaman55

Karışık pizza
Kader

mutlaka izleyin ikisinide özelllikle kaderi günde 3 kez izlediğimi biliyorum

Clint_Eastwood

Son dönemde izlediğim, beğendiğim size de tasiye edebileceğim filmler ve imdb linkleri...

The Wrestler   
http://www.imdb.com/title/tt1125849/

Gran Torino
http://www.imdb.com/title/tt1205489/

Changeling
http://www.imdb.com/title/tt0824747/

Sadece Samsunspor

mumya3
max payne
yaşamın kıyısında
ıssız adam
transporter(taşıyıcı) 3
the happening

tavsiyelerimdendir

edmontdante

Benim için  Son Mohikan ve Cesuryürek  kesinlikle ilk  ikidir.

Ev sinema sistemi ve dvd filmler hobilerimden.Büyük zevk benim için evde film izlemek.Ama artık film kalmadı izlenmedik.DVD ciye gittiğimde  seçenek olarak sadece yeni çıkan dvdler kalıyor.Tabiki bunların ne olduğu hakkında bir fikri olmuyor insanın.Bu işi takip eden arkadaşların fikirleri yardımcı olacaktır bu konuda.Tabiki herkesin fikri farklıdır birine göre iyi olan filmi bir diğeri beğenmeyebilir.

Bir de gözden kaçan filmler oluyor fazla isim yapmamış ama aslında güzel filmler.Mesela RADİO.Bence süper film.

Tabiki herkesin fikri farklıdır birine göre iyi olan filmi bir diğeri beğenmeyebilir.

Mesela 3 maymun isimli filmi ben hiç beğenmedim  ama film oscar'a adaydı en azından ön elemede.Sırdan bir konu ve can sıkıcı karanlık görüntülü bir filmdi.

Yine yeni dvdlerden WANTED da pek hoşuma gitmedi.Saçmalıklar olunca soğuyorum filmden.

özkan

dvd deılde ''9'' diye belgesel nıtelıgınde bır fılm vardı turkıyenın seneyı hatrlamıyorum ama oscar aayı bır fılmdı.tvde ızlemısdım ama bulamıyorum smdı ne nette nede cdcılerde arkadaslar bır ıglılenen olursa lınkı downloadını yazarsınız sevınırım..

en begendıgım fılmde öldüren oyun 1 ve 2si..

Yalnızca BİZ

Fringe

Bilgi :Bilimkurgu, drama ve gerilimin iç içe geçtiği yapımda bir özel ajan, bir bilim adamı ve oğlundan oluşan üçlümüz, bir dizi inanılmaz olayla bağlantılı ölümcül bir gizemi çözmeye çalışıyorlar...

Tüm yolcuların ve mürettebatının ölmüş olduğu, içinde hiçbir hayat belirtisi bulunmayan bir uçak Boston Logan Havalimanı'na iniş yapar... Bu gizemli olayı araştırmak üzere, FBI Özel Ajanı Olivia Dunham  görevlendirilir. Ancak araştırma esnasında ortağı Özel Ajan John Scott , ölümün kıyısına gelir. Çılgına dönen Dunham, umutsuzca ona yardım edecek birilerini aramaya başlar. Bu durum, özel ajanımızı günümüzün Einstein'ı Walter Bishop'a  götürür. Ancak Bishop, 17 yıldan fazla zamandır akıl hastanesindedir ve ona ulaşabilmenin tek yolu da asi oğlu Peter'ı ( yardım etmeye ikna etmekten geçer. Özel Ajan Philip Broyles'ın  emrindeki üçlümüz, zamanla o ölümcül uçakta yaşananların, çok daha büyük ve şok edici bir gerçeğin sadece ufak bir parçası olduğunu keşfedeceklerdir...

emre

cindrella man izlemeyenler kesinlikle izlesinn..

edmontdante

26 Şubat 2009, 13:56:43 #13 Son düzenlenme: 31 Mart 2009, 14:00:45 edmontdante
Tristan ve İsolde (2006)
James FRANCO-Sophia MYLES
İMDB PUANI:7.0/10

Tavsiye üzerine izledim.Ortaçağ Avrupasında geçen tarihi bir film.Bu ortamları sevenler için ideal.Başarılı bir film

"12. yüzyılın sonunda yazılmış Wagner'in bir operası olan Tristan ve Isolde'nin acıklı aşk öyküsünün sinema versiyonunun yönetmenliğini "Robin Hood", "Waterworld" ve "Monte Cristo Kontu" gibi büyük bütçeli filmlerin yönetmeni Kevin Reynolds yapıyor. Kralın şövalyelerinden olan Tristan ve kralla yakında evlenecek olan Isolde'nin imkansız aşkının anlatıldığı bu epik filmde başrolde Hollywood'un yükselen yıldızı James Franco bulunuyor. "

Sercan