Hadi İtiraf Et,Korkma,Çekinme,Biz Bizeyiz

Başlatan King Of The North, 14 Ocak 2009, 14:34:55

« önceki - sonraki »

King Of The North

Orda mıydın Celil, utancımı gördün o zaman!  :(
;D ;D

yesil55

ne oldu şimdi biz dürüst degilmiyiz yönetici abicim ben anlamadım

King Of The North

Alıntı yapılan: yesil55 - 30 Ocak 2009, 11:55:18

Yok dürüstsün dedi ben öyle anladım.Doğru yolu bulmuşsun işte tekrar h.g.

55.hakan

dürüst değilsin demiş sana trabzonspor dan hiç hazzetmem demişsin diğer bir mesajında falan filan desenizde trabzonspor u sonuna kadar destekliyorum demişsin bu yüzden dürüst ol demiş sana... ben öyle anladım

yönetici

Dürüst değilsin dedim. Bir mesajında TS'den hazetmem deyip diğerinde TS'yi de tutuyorum demek hem dürüst olmamak hem de Samsunsporlu olmamaktır!

King Of The North

Alıntı yapılan: yönetici - 30 Ocak 2009, 23:40:01
Dürüst değilsin dedim. Bir mesajında TS'den hazetmem deyip diğerinde TS'yi de tutuyorum demek hem dürüst olmamak hem de Samsunsporlu olmamaktır!

Haklısın şimdi ben de idrak ettim konuyu, arkadaşımızı üzmeyeyim dedim ama böyle düşünenlerin sitemizde gerçekten işi yok.Tek takımlıysan ve Samsunsporluysan burda olacaksın gerisi gelmez bize.

Baskent_Samsunspor

itiraf ediyorum ben deliyim samsunspor maçlarında bu daha da bi tescilleniyor

cezai ehliyetim olmaz dimi maçlarda ;D

Sony

Küçüklüğümden beri Samsunspor hastasıyım...eskiden hatırlayanınız olur mu bilemem maçların bazıları direk kanaldan verilirdi babamla oturuyoruz ben samsunu bırakacam dedim hiç unutmuyorum Galatasaray-Samsunspor maçı ben güya Galatasarayı tutacam maç başladı Haydi Samsun Haydi Samsun diye bağırmaya başladım heee dmeek ki bizde candan geliyor dedim...O gün bugün bu şehrin tek yadigarı Samsunsporumdur...

CeLiL_55

hiç tsyi destekliyorum ayakları yapma ya adam gibi Samsunspor'u tut yada git tsni destekle.

King Of The North

Her sabah uyandığımda evden çıkana kadar samsunsporla ilgili tezahuratlar mırıldanıyorum,acaba ben de deli miyim?

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Sapına Kadar 55 - 04 Şubat 2009, 14:20:14
Her sabah uyandığımda evden çıkana kadar samsunsporla ilgili tezahuratlar mırıldanıyorum,acaba ben de deli miyim?

TEK DEGILSIN BENDEDE VAR O  :)

CeLL-O

eLLis

İtiraf ediyorum hakim bey Nazilli maçlarına gidip Naz Naz Nazilli çektim ;D

guvener55

itiraf ediyorum komşunun meyve bahçesinden meyve aşırdıydım ben.hakkını helal et kemal emice:D

Alemci İsmail

Bende karpuz çalmıştım evin altındaki manavdan.ama günahı kime bilemem küçcüktüm.