Son İletiler

Sayfa 1 ... 7 8 9 10
91
Kasimpasa ile genclerbirliginden aldigi paralar yetmedi heralde. Bizide iyi söğüşler devre arasi gider.
92
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Teknik Direktör - Fuat Ça...
Son İleti Gönderen evolution55 - 20 Ekim 2021, 18:00:49
Hem mustafa aztopal hem de yasinle çalışmış yani
93
Son İleti Gönderen KocumVolkan - 20 Ekim 2021, 17:58:44
Önünde çok zorlu maçlar var! Manisa maçından sonra milli takım arası..

Biz yine "Milli takım arasını iyi değerlendirip hazır olacağız" sözleriyle devam...
94
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen Ayayorgi Tekfuru - 20 Ekim 2021, 17:50:45
Bu hoca çok dayanmaz.
95
Son İleti Gönderen _SoN_ - 20 Ekim 2021, 17:49:59
En net motivasyon kaynağımız, Fuat Çapa'nın başarıya Samsunspor dan daha fazla ihtiyacı olmasıdır.

İyi dediğimiz sabahı görmüyor,onun için bundan sonra tüm düşüncelerim temkinli olma üzerine, inşallah başarılı olur.

Hayırlı olsun.
96
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Teknik Direktör - Fuat Çapa
Son İleti Gönderen KocumVolkan - 20 Ekim 2021, 17:30:29

Fuat Çapa ile sezon sonuna kadar anlaşıldı. Eskiden Mustafa Aztopal ile çalışmış bir isim. Ne diyelim hayırlı olsun.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1450792500269039639
97
Son İleti Gönderen Lusage - 20 Ekim 2021, 15:12:51
Mehmet Altıparmak nasıl yanlış tercih ise Fuat Çapa'da aynı şekilde yanlış tercih. Acilen bu takımın maçlarının olduğu günlerde farklı farklı etkinliklere katılmak lazım. Başka türlü kurtuluşumuz yok..
98
Tarihimiz ve Nostalji Arşivimiz / Ynt: Efsane kaptan; Emin Kar
Son İleti Gönderen isyan - 20 Ekim 2021, 07:45:03
Cok üzgünüm. Mekani Cennet olsun.
99
Son İleti Gönderen 55__Gurbet__55 - 19 Ekim 2021, 23:38:56
Ersun Yanal boşta inşallah akıl ederler
100
Tarihimiz ve Nostalji Arşivimiz / Ynt: Efsane kaptan; Emin Kar
Son İleti Gönderen eprianu - 19 Ekim 2021, 22:21:45
Bir insan bir camianın en fazla neyi olabilir? Taraftarı, futbolusu, yöneticisi, başkanı... Adam hepsini yapmış, bu camianın her şeyi olmuş. İki ayağını vermiş bu camiaya. O kaza ömrünün en güzel günlerinde sakat kalmasına sebep olmuş. Kızabilirdi, küsebilirdi, içerleyebilirdi ve bu şehre bir daha adım atmayabilirdi. Küsmemiş, bu şehirde kalmış. Kazım Yılmaz'dan sonra "enkaz" haline gelen ve hiçkimsenin başkan olmak istemediği kulüp için sağında solunda kim varsa toplamış, liste yapmış başkan olmuş. Kulübü devraldığında kulübün kaç tane lisanslı oyuncusu vardı hatırlıyor musunuz?

Sizleri üzmek için yazmadım bunları. Adam bu camianın her şeyi olmuş. Ama af edersiniz bu eşşekler bir cenaze törenini bile hor gördüler. Tören düenlemedikleri gibi 2 tane futbolcu ve birkaç göstermelik yönetici ile törene katılmışlar. Ayıp be ayıp! Koskoca dediğimiz Samsunspor'un 1. kaptanı Yasin bey bile törene katılmamış. Neresinden tutalım, neresine yorum yapalım, neresine sövelim!

Kulübün konuşmayan basın sözcüsüne yukarıda yazdıklarım hatırlatıldığı zaman Twitter'da basmış engeli! Ne kadar kolay değil mi engeli basmak! Ne olacak peki susturabilecek misiniz?

Emin Kar'ın göreve geldiği zamanı hatırlıyorum. Tesislere koşarak gitmiş ve kombine almıştım. Öğrenci halimle hem de. Bugün iş güç sahibi olmama rağmen kombine almadım.

Kulüp doğru yönetilmiyor, değerlerimiz çiğneniyor ya da görmezden geliniyor. "Kemik Tayfa" diyebileceğimiz kesim dahi camiadan, kulüpten soğutuluyor. Kulüpte çok sorun var ama benim nazarımda en büyük sorun budur.
Sayfa 1 ... 7 8 9 10