Son İletiler

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10
31
Kocaeli Genclerbirligi mucadelesi oncesinde yapilan Emin Kar'a saygi durusunda yedek kulubesinde Kubilay'in elini kalbine goturerek saygi durusunde bulunmasi takdire şayan
32
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen Sadece Samsunspor - 24 Ekim 2021, 12:46:53
Gokhan alsanin mac sonundaki videoya cekilen hareketine bakalim ne kadar ceza gelecek. Biliorsunuz federasyon goruntulerden ceza verebilior. Gsli arda da soyunma odasinda kufur ettigi icin ceza almisti. Yonetim bari bunu becerin saglam bi ceza yedirin suna. O videoyu tffye yollayin izlettiri
33
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen defansif orta saha - 24 Ekim 2021, 06:58:41
GA geçen sene çift sarıyı bilerek yedi diyelim (ben de bilerek olduğunu düşünüyorum), üzerine penaltı attırana, doğum günü kutlayıp elleriyle pasta yedirene, kadro dışı bırakmayıp tesislerde gezmesine müsaade edenlere ne diyelim?

Ya peki aynı Altınordu maçında 66'da girip küfür ettiği için 73'te kırmızı yiyen NÇ...

Bir hafta sonra Giresun maçında saçma sapan pozisyonlarda taban girip ve dirsek atıp kırmızı yiyen KCA ve İKY...

Takımda "Yılport olduğundan beri" ama özellikle de İsmail Başkan'ın gidişiyle nasıl bir gevşeklik olduğunu her geçen gün daha iyi görüyoruz.

Yılport olalı 4.sezona girdik. Hâlâ bir ağırlığımız yok, sahada oyun yok, takımda ne dirlik ne düzen... 2.lig topçusunun bile alenen alay ettiği bir kulüp haline gelmişiz.

Mevcut yönetim dört senede bir arpa boyu yol gidememişse bu seneki maçları izlemek vakit kaybından öte bir şey değil. Gerçi "hepimizden +1 Samsunsporlu olan" bir yöneticiye sahibiz değil mi?
34
Ayrılan Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Gökhan Alsan
Son İleti Gönderen Mert - 24 Ekim 2021, 01:47:33
Eminim buraları okuyorsundur.Diomande ağır gelir sana.Maç sonu o yalama işaretini unutmayız gökhan kardeş.Gün gelir devran döner senin gibi tavuk döner Samsun gömer.
35
Ayrılan Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Gökhan Alsan
Son İleti Gönderen eprianu - 24 Ekim 2021, 00:57:11
Maç sonu yaptığı hareket karakterini, yetiştiği ortamı, ahlakını, seviyesini kısacası her şeyini izah etmek için yeterli.

Bugüne kadar hep temkinli konuştum. Acaba bize mi öyle geliyor dedim ama son bir haftalık süreç gösterdi ki geçen sene kesinlikle o penaltıyı bilerek atmadı. İlk maçta da bilerek maçın başında kırmızı kart yedi.

Hayata dair muazzam tecrübelerim yok ancak benim inandığım Allah, kimsenin yaptığını yanına bırakmıyor. Ama beş gün sonra ama beş yıl sonra mutlaka soruyor. Ahımızın tuttuğu günü görürüz İnşallah.
36
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Ismael Diomande
Son İleti Gönderen Kaya - 24 Ekim 2021, 00:18:28

Belki o takıma transfer olabilirim demedin , ilerde bu mahluk ile takım arkadaşı da olurum demedin. Çıktın gereğini yaptın ve ayrıca maçın da en iyi oyuncusu oldun.   Helal olsun.
37
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Gökhan Karadeniz
Son İleti Gönderen Kaya - 24 Ekim 2021, 00:12:58
Takımın tek alternatifsizi konumunda. Üç aynı orta alan oyuncusu ile ligin ilk yarısı bile bitmeyecek belli oldu.
38
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2021-2022 10.H...
Son İleti Gönderen _SoN_ - 23 Ekim 2021, 21:42:29
3 tane çok yanlış kararla maça başladık bana göre, mücadele anlamında iyiydik ama bu şekidle skor üretmemiz imkansız.

1. si Osman- Hasan - Diamonte üçlüsünden biri ön tarafta olacaksa bu asla Osman olamaz, Hasan olmalı, ha orada Gökhan karadeniz oynayacak durumdaysa kesinlikle biri kesilip onunla başlamalıydık.

2.si sağ bekte bu takımda özellikle iç saha maçlarında kesinlikle Ali ile başlamak lazım, Ali ofans futbolunda ve seri ataklarda Aladdinden çok daha iyi, maçı çevirecek orta ve paslar konusunda kendini geliştiriyor.

3.sü Mehmet Akyüz varken (ölüsü bile olsa) Bah ile maça başlanmaz, Bah oyuna sokulacaksa son on dakka sokarsın, düşer kalkar çırpınır belki birşey yapar, ama o kadar dakika Mehmet Akyüz'ün ölüsü bir iki top indirse , yasin ve fofanayı kaçırsa çok farklı senorya ortaya çıkabilirdi.

Hoca yeni ama takımın maçlarını seyrettiğini takip ettiğini söylemişti, tabiki bizim kadar takip etmesini beklemiyorum ama dediğim yanlışlardan ötürü hoca benim gözümde eksi puanla başlasada, saha kenarındaki oyuncularla beraber mücadelesi bu eksi puanı dengeledi.

Özetle mücade anlamında takım olarak elimizden geleni yapsakta bu yanlışlarla oyuna başladığımız için üç gün aralıksız oynasak bence sonuç değişmezdi, maç tamamen beraberlik maçıydı.
39
Son İleti Gönderen _SoN_ - 23 Ekim 2021, 21:35:43
Tv den izleyen arkadaşlar, Osman'ın pozisyonu penaltımı, pozisyon önümüzde oldu ve net penaltı gibi gördük, sesimiz solumuz kesildi bağırmaktan, TV den tekrarda durum nedir?
40
Son İleti Gönderen defansif orta saha - 23 Ekim 2021, 21:13:14
Şu Bah ile Mehmet Akyüz'ün yerine Ali Kılıç oynasaydı ne olurdu? En fazla bu topçular kadar kötü oynardı.

Maçın özeti ise Osman'a yapılan müdahaleydi bence. Hakem penaltı vermedi (tartışılabilir tabi ama bana göre net penaltı), penaltı verilmemesine rağmen itiraz eden doğru düzgün bir kişi yok
Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 ... 10