Son Hafta: SAMSUNSPORUMUZ 0-1 Diyarbakır

Başlatan kral55, 25 Mayıs 2005, 00:18:32

« önceki - sonraki »

Bafralı

Alıntı yapılan: "lazandoz61"Hafta sonu oynanan maç Samsun'a hiç yakışmadı. Tarihinde Türk Futboluna yaptığı işlerle öne çıkan klüp bu sefer resmen maçı sattı diyebiliriz. Hemde Diyarbakır'a... Gözü kapalı Samsun havada karada diyarı yener dedim ama nerdeeee. İşin kötüsü bide Samsunun yenildiğini stadda bizim maçı izlerken öğrendim. 5 tane gol attık.. Samsun sayesinde sevinemedim.

Arkadaşım sene başındaki kadrodan 6 oyuncumuz haftalar öncesinden kadro dışı kaldı.maçta 3 oyuncumuz sakat 3 oyuncumuz cezalı olduğu için oynamadı.paf takımından 6 oyuncu sürmüşüz sahaya. Ne satmasından bahsediyosun sen.Senin trabzonun 12 as oyuncusundan eksik çıksa sahaya ne yapabilirdi söylesene.

Anonymous

kardeşim tamam trabzonsporluyum ama tüm karadeniz takımlarını her yer de her zaman savunurum lafta kondutmam. Nasıl ki bu maç için "samsun yener. kesinlikle satmaz. karadeniz takımı diyarbakıra naç vermez" dedim ama gelde şimdi burayı savun... Zaten herşey yavaş yavaş ortaya çıkıyor neler olduğu... Tehditler falan.. İşte buradan anlayın. Ligin altında bu kadar belli oluyorsa yapılanlar allah bilir üste de neler oluyor..

jean

kardesim sen karadeniz takimlarini savunma sen git trabzonu savun diger takimlar hakkinda yorum yapma hem sonra senin ne isin var burada burasi karadeniz degil samsunspor sitesi sen samsunsporu destekliyorsun diye niye samsunspor hakkinda konusuyorsun ben simdi niye trabzonun sitesine uye olayim cunku samsunsporluyum senden ricam kendi sitene yaz bizi de kendinle ugrastirma guzzellikle bitsin bu is

Fecr_55

lazandoz61 senin bizi destekledigine inanmiyorum cünkü inanilir bi$ey degil kusura bakma...bu zamana kadar hangi trabzon taraftari bize destek cikti ki, sadece i$inize gelince agzinizdan 'olumlu' sözler cikiyor, ama icinizde ayni dü$ünceler yok, yani ikili oynuyorsunuz...baktiniz i$ istediginiz gibi gidiyor-aaa iyi Samsun...planlar suya mi dü$tü-Allah bilmem napsin Samsun´u...olacak i$ degil...
siz bizden destek beklemeyin asla, cünkü siz yalanci destekcilersiniz...karadenizde tek 'büyük' siz degilsiniz ve bunu da yediremiyorsunuz kendinize...unutmayin ki gs yi yenmeseydik, $imdi onlar $ampiyonlar ligine gideceklerdi...yani siz buna $ükredin, bu sanirim diyarin yenilmesinde ki üzüntünüzü giderir...diyorum ya, hakiki i$leri görmemezlikten geliyorsunuz...hadi bakim bize gs yi yendigimiz icin te$ekkür et...
kim istemezdi ki diyari yenmeyi, ama bu maci kaybetmemizin altinda Allah bilir hangi pislikler yatiyor...bu lig böyle gelmi$ böyle gidecek, buna dur demeye kimsenin gücü yetmiyor...maalesef...bu arada Samsun ve trabzon asla karde$ takim olamicak...

kral55

Alıntı yapılan: "lazandoz61"Hafta sonu oynanan maç Samsun'a hiç yakışmadı. Tarihinde Türk Futboluna yaptığı işlerle öne çıkan klüp bu sefer resmen maçı sattı diyebiliriz. Hemde Diyarbakır'a... Gözü kapalı Samsun havada karada diyarı yener dedim ama nerdeeee. İşin kötüsü bide Samsunun yenildiğini stadda bizim maçı izlerken öğrendim. 5 tane gol attık.. Samsun sayesinde sevinemedim.

Sen önce adaletli havuz sistemi için öneri verildi diye küsüp toplantıyı terkeden başkanına bak ondan sonra samsun yenildi diye yorum yap.