31.Hafta: Beşiktaş:2 SAMSUNSPORUMUZ:0

Başlatan timofte, 01 Mayıs 2005, 12:24:06

« önceki - sonraki »

Sioux

Samsunspor iddialı
Mazhar Başoğlu, Nuri Asan Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Sakaryaspor maçı ve önlerindeki Beşiktaş karşılaşmasını değerlendirdi. Deplasmanda karşılaşacakları Beşiktaş maçından iyi bir sonuçla dönmeyi umduklarını kaydeden Başoğlu, "Beşiktaş maçlarını biz seviyoruz. Beşiktaş'tan aldığımız 3 puan, bizim için her zaman çok keyifli oluyor. Ligin 2. yarısında Samsun'da, Galatasaray'ı yendik, Fenerbahçe ile berabere kaldık. Bu maçta da İstanbul'dan 1 puan veya 3 puanla dönersek, 2. yarıda üç büyüklerin üçünden de önemli miktarda puanlar almış olmanın keyfini yaşayacağız" diye konuştu.
Beşiktaş maçından sonra Büyükşehir Belediyesi Ankaraspor ile kendi sahalarında, ardından Trabzonspor ile deplasmanda ve sezonun son maçında da Diyarbakırspor ile kendi sahalarında karşılaşacaklarını anlatan Başoğlu, "Bu maçlarda alacağımız puanlar ile ligi 7 veya 8. sırada tamamlamayı hedefliyoruz. Bu da önümüzdeki yıla moralli bir başlangıç yapmamızı sağlayacak" şeklinde konuştu.
Sağlam : Yenmeye gidiyoruz
Bu hafta oynayacakları Beşiktaş maçından alacakları puanla geçen haftayı telafi etmek istediklerini belirten Sağlam "Ligde her zaman son maçlar akıllarda kalır. Biz de Beşiktaş maçıyla birlikte kalan 4 maçımızdan en iyi sonuçla ayrılıp akıllarda kalmak istiyoruz. Bu nedenle de Beşiktaş maçına en iyi şekilde hazırlanıp ligin ilk yarısında sahamızda mağlup olduğumuz rakibimizi kendi sahasında yenmek istiyoruz" dedi.

curva55

Bu maçı alacağımıza inanıyorum bence bütün oyuncular elinden geleni yapıcak ve bu maçı alıcaz.

kral55

Haydi samsunsporum.Geçen sefer fark atacakken rezil olmasınlar diye atak yapmamıştın.Bu sefer 11 kişilerken fark atalım da artık konuşamasınlar.

Rentboy

evet geçen sene zor kurtulmuşlardı tarihi farktan.sevgili başkanımız acıdı da kurtuldular.umarım alırız bu maçı.ligin ikinci yarısında fenerden 1 puan galatasaraydan 3 puan aldık beşiktaşı es geçmelim bari...

beşnumara

arkadaşlar ben bu maçtan hiç umutlu değilim çünkü bize karşı şanslı olan topçuların hepsi beşiktaşa toplanmış tümer,ahmed hassan, pancu, sergen ama beşiktaşın bu aralardaki sürpriz golcüleri ibrahim akını da es geçmeyelim :roll:

cem and naz55

şu tümer şerefsizinin inadına şu macı alsak daha başka birşey istemiyorum sizce tümer metin samsuna gelince yeterince tepki alıyormu

timofte

Alıntı yapılan: "cem"şu tümer şerefsizinin inadına şu macı alsak daha başka birşey istemiyorum sizce tümer metin samsuna gelince yeterince tepki alıyormu

valla bence gereken tepkiyi hele de son maçta fazlasıyla aldı.
ama kendisini zonguldaktan çıkarıp vizyona koyan samsunspora karşı o kadar kin dolu ki bu nankör herif her maçta kapasitesinin üstüne çıkıyor. ama bu maçta oynamayacakmış.

Rentboy

samsuna neden kin dolu olsun ki bu adam.samsuna beş kuruş para kazandırmasın hemde kin beslesin samsuna karşı ne ala memleket.....

kral55

Haydi samsunspor kim kimi eziyor göster.Beşiktaş bizi ezebilecek kapasitede değil.Orada kök söktüreceğiz ve geleceğiz.Belki yenemeyebiliriz.Çünki ben bu ligin legal olduğuna inanmıyorum.Nasıl olurda bunca yıl belli takımlar şampiyon olur başka takım şampiyon olamaz?Madem o kadar iyiler avrupa maçlarında 3. sınıf takımlardan 3-5 yiyip gelenler başkalarımı?
 Her şey istanbuldan idare ediliyor.Aslında anadolu takımları hızla kendi aralarında lig kurmalı.Bunlarıda bırakacaksın kendi aralarında oynasın dursunlar.Çocuklar gibi şampiyonluğu paylaşırlar bu dönem ben sonra sen birisi yaramazlık yapar şampiyonluğu diğerlerinden alırsa üüüü diye ağlayıp yürüyüş felan yapar büyüklerine şikayet ederler.
Ben böyle adaletsiz bir ortamda samsundan şampiyonluk felan beklemem tabi.Aradabir yener çelme takarız o kadar.
 Ama biz nefes alıp verirken bir Allahın kuluda samsunu ezemez.

kral55

dakika 24 penaltıyı serkan cordobaya teslim etti.Neden son haftalarda formsuzsunki serkan?

kral55

Atamayana atarlar misali 30. dakikada golü yedik.Seneye daha iyi kalecimiz olacak  inşallah.

fatihsune

iki haftada iki penaltı kaçarmı arkadaş yahu? ne oldu bu serkana böyle...gol atamıyor adam ? bu tip maçlarda girdiğin pozisyonu affetmeyeceksin,yoksa atamayana atarlar..

Fecr_55

gercekten sinir bozucu yani...gol ayagimiza kadar geliyor, serkan abimiz tepiyor...sonra da golü yiyoruz...olmaz böyle yaaaa...bu trt spikeride cok gicik anlatiyor, ayy tipik bi adam...

Fecr_55

evet ilk yari maalesef $anssiz bir $ekilde bitti...1-0...

Fecr_55