Gökhan Meral

Başlatan Kaya, 05 Temmuz 2019, 01:32:32

« önceki - sonraki »

Kaya

05 Temmuz 2019, 01:32:32 Son düzenlenme: 12 Temmuz 2019, 05:19:49 Kaya

mehmet yılmaz

Hakkında hiç bir fikrim olmayan bir oyuncu. İnşallah iyi oynar, şampiyonlukta katkı sağlar.

ata55

Bence yetersiz bir transfer. Sol beke daha iyi birini bulmamız lazımdı.

55_OrHaN_55

Gümüşhane maçında da görüldüğü üzere Okan Dernek gibi gayretli ve becerikli bir oyuncu. Ben çok beğendim.

minci

Başlangıçta kafamda soru işaretleri vardı ancak hiçbirisi yok artık. Bravo Gökhan. Aynı şekilde devam...

Kaya

Gümüşhane maçında mükemmele yakın oynadı.

Sercan

ngonge

Çok beğendim. İshak'la Canberk'i toplasan Gökhan gibi 1 tane maç çıkarmamışlardır geçen yıl.

ata55

Alıntı yapılan: ata55 - 26 Ağustos 2019, 19:24:16Bence yetersiz bir transfer. Sol beke daha iyi birini bulmamız lazımdı.

ilk maç itibarıyla bana kapak yapmış oyuncumuz :) Hep böyle oyna, canımı ye.

5trawberry

Pendik maçının iyilerinden. Çok çalıştı.

maço

ea55

Sadece savunma yapmaya çalışan hücum etkinliği olmayan sıradan bir sol bek

eprianu

Alıntı yapılan: ea55 - 09 Eylül 2019, 10:30:06Sadece savunma yapmaya çalışan hücum etkinliği olmayan sıradan bir sol bek

Önünde Samet Asatekin veya Guido Koçer'in oynadığını düşününce acımasız bir yorum olmuş. İyi bir kanat adamıyla iyi işler çıkaracaktır İnşallah.

Kaya

İlk yarının son 5 maçı inanılmaz kötü oynadı. Özellikle Çorum ve Konya maçlarında tel tel döküldü. Hoca kesin sol bek almamız lazım diye düşünüyordur.

ea55

Savunma desen yok. Hucum desen yok. Manisasporlu Sol bek Erhanı görünce farkı görüyoruz.