99 - Eldin Adilović

Başlatan cakir55, 30 Ağustos 2013, 11:18:46

« önceki - sonraki »

samuray

ya bu kadar gol atan bi forvet bosna hersek milli takımında oynuyormu ? acaba

mehmet yılmaz

Oynamıyor...
Orada Edin Dzeko, Salihoviç, İbiseviç gibi oyuncular tercih ediliyor. Şöyle bir örnek vereyim, Hakan Şükür&Serkan Aykut durumu gibi.
Kaldı ki Bosna milli takımı tarihinin en iyi döneminde ve bir aksilik olmazsa son 2 maçı alıp Brezilya'ya gidecekler.

##kdc##

Serkan Aykut kadar da değildir heralde abi ya = )
ama umar ve lanetin sağlı sollu getirdiği toplarla iyi işler yapacaktır inşallah  :)

mehmet yılmaz

Serkan Aykut kadar değildir de Cüno, Bosna Liginde 2 yıldır gol kralı. O anlamda örnek verdim. Hakan Şükür varken Serkan'ı milli takıma almazlardı, orada da Edin Dzeko var.

Burak

Mesela iyi bir Serkan Aykut Umut Bulut'a ya da Mevlut e kesinlikle tercih edilirdi ama jenerasyon şanssızlığı Hakan Şukur Arif Oktay Umit Karan(ki gese de Umıt'ın yarısı kadar sure almasına rağmen neredeyse gol sayıları eşitti) Nıhat İlhan Mansız vs

ult55ras

cumartesi günü görecez :D

cembaba

İdmanlarda nasıl? İzleyen var mı?

Akyol

Leblebici  :kanka:

Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın  :ok
Alıntı yapılan: CemBaba - 13 Eylül 2013, 15:30:10
İdmanlarda nasıl? İzleyen var mı?

beşnumara

Alıntı yapılan: Akyol - 13 Eylül 2013, 20:13:52
Leblebici  :kanka:

Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın  :ok

Golcü diye aldık leblebici mi çıktı  ;D

seyf55

Desiqner

Musa Aydın'a topukla süper bir top çıkardığını gördüm yalnızca maçı izlemedim nasıldı ?

ismail

boşa kaçtı bir iki kez, örneğin birinde ekigo top atmadı. daha izleyemedik tam ama ben ısındım

GençKozluklu

Kalitesini hissettirdi. Bu takımı sürükleyecek görüntü verdi

Uğur Yıldız

Oyuna girdikten sonra ilerde top tutmaya,oyunu rakip sahaya yığmaya başladık. Sezon başından beri herkesin söylediği şey Ekigho'nun kanatta değerlendirilmesi. Ekigho bir maçta en kötü 3 kere bekleri geçer. Adilovic'de stoperlerin arasında dursa bile top bir yerlerine çarpar,kendi vurur bir şekilde içeri girer. Faydası kesinlikle olacaktır.

34 SS 1965

hakame cok ıtıraz edıyor cok kart gorur