Genel Menajer - Mustafa Aztopal

Başlatan cembaba, 26 Aralık 2018, 18:22:31

« önceki - sonraki »

55.hakan

Alıntı yapılan: ercan0655 - 11 Temmuz 2021, 00:18:25Bence Ertuğrul hoca ile birlikte ilk gönderilmesi gereken kişi idi. Bir ara GS den gelen Adnan vardı,aynı şeyleri hissediyorum. Başkan neden bu kadar tuttu, bizim bilmediğimiz, görmediğimiz birşeyler var var demek ki.🧐😡
Altında bir neden aramaktan ziyade başkan futbolu bilmediğinden yanında hangi adamları tutması gerektiğini bilmiyor bence.

defansif orta saha

Başkanın söylediğinden yola çıkacak olursak Mustafa Aztopal, "maddi konularda pazarlık yapmaktan başka hiçbir yetkisi ve sorumluluğu olmayan bir pozisyon dahilinde" çalışıyor. Keşke bize de denk gelse şöyle kebap bir iş imkanı. Mustafa Aztopal, benim gözümde başarıya giden yolda Samsunspor'un önündeki engellerden biridir

Lusage

Güzel göbek yapmış. Maşallah.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

defansif orta saha

30 Ekim 2021, 19:02:23 #33 Son düzenlenme: 30 Ekim 2021, 19:08:24 defansif orta saha
İstifa etmiş. Daha da önemlisi istifası kabul edilmiş.

https://twitter.com/Samsunspor/status/1454472717890166786

Edit: Adı geçen müstafi şahsın görev tanımı neydi? Başkan daha geçen gün üstüne basa basa "sportif direktör" dedi, resmi twitter sayfasında "genel menejer" diyor. Ayrıca madem transferlerde falan etkili değilse, tek görevi pazarlık yapmaksa neden istifa ediyor? Neyse en azından kurtulduk birinden.

ercan0655

Sırada bu kadar transferi sağlık kontrolünden geçiren ve onay veren sağlık ekibi ( hastane vs) kimse o var. Takımda sakat transfer ve sonradan sakatlanan kilolu hantal adamlar kaynıyor

Lusage

Ultra Züpper Samsunspor'lu! Defol!

Kaya

Yabancı dil bilen satın alma müdürümüz istifa etmiş. Görev tanımını ben değil Yüksel Yıldırım defalarca açıkladı ; Scout'un ve teknik heyetin beğendiği oyuncularla görüşüp anlaşmaktı diye.

Umarım yerine gerçek bir genel menajer ya da sportif direktör gelir.

KocumVolkan

Çok şükür.. Umarım kendisi ve aynı zihniyetteki ekibi de gider. Transferleri her kim yapıyorsa derhal ayrılmalı.