5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

babasamsunlu

sayın beşnumara burda gelip de düzenimizi bozmaya çalışma.git adanademirsporun sitesine..orda konuş :):):)
Şeyhimiz ne diyorsa o dur..  8) 8) ;D ;D ;D ;D

Kaya

Alıntı yapılan: samsuni - 29 Temmuz 2010, 16:42:32
Geçen sezon Antep'te çok üst düzey top oynadı. Birkaç maçını seyretmiştim, sanırım İstanbul takımlarından birini yendikleri bir maçtı. Yeni hoca Tolunay'la uymamış, formunn düşük olduğunu hiç sanmıyorum sayın beşnumara :)

Evet geçen sezon Antep gibi orta alanına yabancı oyuncu transfer etmiş kaliteli bir kadroya sahip takımda uzun süre aldı ve çok iyi maçlar çıkardı.Aynı formunu bizde de yaşarsa çok büyük bir transfer olacak...

emre

Yeteneği ve tecrübesiyle orta sahayı rahatlatacak, Murat Yıldırım'ın bu sene çok daha faydalı olmasını sağlayacağını düşündüğüm furbolcu.. :)

babasamsunlu

Alıntı yapılan: emre55 - 29 Temmuz 2010, 17:09:20
Yeteneği ve tecrübesiyle orta sahayı rahatlatacak, Murat Yıldırım'ın bu sene çok daha faydalı olmasını sağlayacağını düşündüğüm furbolcu.. :)

bende alıntılayayım bare :D bu ne yaaww :D

Hakan Bayraktar bu sene bayrağı iyi taşıyacaktır bence...
Öyle yada böyle Samsunlu kanı var..
Bu çocuk bizi Şampiyon yapar  ;) ;) ;) ;) :D :D :D 8) 8)

kaptan 55

tecrübesi ve kalitesiyle takıma çok şey katacağına eminim.

kuzey55

takımın hakan abisi olmuş.soğukkanlı takımı rahatlatan tanıdıgımız hakan bayraktar.ihtiyacımız vardı uzun zamandır.yerinde bir transfer oldu bizim için.

sadece55

papazlık yapmıyor medyayla filan işi gücü yok sadece işine bakıyor...yılın en iyi transferi

celebi

hakan bu sene sana güveniyoruz Allah utandırmasın

kalptenþimþek

Alıntı yapılan: celebi - 06 Ağustos 2010, 23:16:27
hakan bu sene sana güveniyoruz Allah utandırmasın
bir de ben alıntı yapayım..

SerhaT55

hakandan çok işler bekliyoruz inşşallah yüzümüz kara cıkartmaz

gozgoz yýlmaz

Çok güveniyoruz Hakan'a.
Takımın virtüözü olur!

Bu virtüöz nedir, ne işe yarar bilmiyorum ama Türk spor medyası, orta sahada takımı çekip çevirenlere hep böyle dediği için ben de yazayım dedim. :)

germencisse

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 20 Ağustos 2010, 01:15:02
Çok güveniyoruz Hakan'a.
Takımın virtüözü olur!

Bu virtüöz nedir, ne işe yarar bilmiyorum ama Türk spor medyası, orta sahada takımı çekip çevirenlere hep böyle dediği için ben de yazayım dedim. :)

Virtüozün yanı sıra istikrar abidesi dahi olur..

ali ihsan

Bu yaştaki oyuncular biraz geç form tutar.Ama ondan sonra müthiş oynarlar .Hakan'dan da aynı performansı bekliyoruz ...

celebi

dün akşam vasat oynadı ama ben hakan bayraktar hakan bayraktardır derim ve ilerleyen haftalarda süper lig yolunda bizi rahatlatacaktır

Burak

dün vasattı ama inşallah daha sonra faydalı olur olmazsa zaten turgay arkada çok hazır bir şekilde bekliyor