Aytaç Sulu

Başlatan Kaya, 12 Ocak 2019, 23:34:23

« önceki - sonraki »

Kaya

12 Ocak 2019, 23:34:23 Son düzenlenme: 22 Temmuz 2019, 13:00:32 brigand

_Jack Daniels_

Hayırlı olsun müthiş transfer. 3-4 gol bekliyorum kendisinden ikinci devre.  :)

Sadece Samsunspor

Super super super. Baska dicek bisey yok.

mehmet yılmaz

Muhteşem bir transfer.
Sadece ulusal medyada değil Alman Spor Basınında bile haber konusu oldu.
Bence FB'nin transfer ettiği Sadık'tan falan daha iyi bir stoper. Süper Lig ayarında bir transfer yaptığımız kanısındayım.
İstikrarlı, tecrübeli, kuvvetli, gol atma özelliği de var.
Kendisinin de ifade ettiği gibi, Darmstadt'ta benzer bir serüveni yaşamış, porjeye katılmış bir oyuncuydu.
Emeği geçenleri kutluyorum.

futbolcu

Defansimizi güclendirdigin icin tesekkürler

3 Macta, 5 Gol yedik, 2 Mac yenildik

55.hakan

Çok ağır sağa sola bağırmaktan başka bir şey yapmıyor. Nuri de yanına tuz biber zaten.

Shane_Falco

Hiç bir artısı yok. Tam bir çöp...

Sadece Samsunspor

Hic boyle beklemiyordum kendisini. Geldigi takimin duzenli 11i ve ayrica kaptaniydi. Cok ilginc.

Karabudun

Daha bir numarasını göremedik. Esasen görecekmişiz gibi de durmuyor. Hayırlısı, yanıltır inşallah.

Stoper

Yanında Nuri ve Erhan gibi iki yetersiz isim olduğu için şanssız.

Shane_Falco

03 Şubat 2019, 19:00:28 #10 Son düzenlenme: 14 Mart 2019, 08:08:20 Shane_Falco
Yanındakilerle bi alakası olduğunu düşünmüyorum. 2 metre ötedeki adama bile düzgün pas atamıyor. Hamle hareketlerini bile zamanın da yapamiyodu. Ağır olusuna bi şey dahi demiyorum. Ayrıca fiziği bir stoper için tartışılır halde.

Ne bu, ne Nuri ne de Şahin. Sancaktepedeki Bonus kafalı adamı alsaydık bunları cebimden çıkartırdı. Kapı gibiydi adam.

Karabudun

Alıntı yapılan: Karabudun - 03 Şubat 2019, 11:28:57
Daha bir numarasını göremedik. Esasen görecekmişiz gibi de durmuyor. Hayırlısı, yanıltır inşallah.

Yanıltmadı maalesef. Kendisinde iş yok, iş menajerindeymiş.  ;)

ata55

ben bu adamın nuri terliksiz'in yedeği olacak kadar kötü olduğuna inanmıyorum. almanyada takımının sembol oyuncusu ve kaptanı olmuş. lider özellikli bir oyuncu. eğer 11'de yoksa ya kendi adına ya teknik ekip adına yada transfer komitesi adına büyük bir fiyaskodur.

Karabudun

Alıntı yapılan: ata55 - 14 Mart 2019, 20:22:58
ben bu adamın nuri terliksiz'in yedeği olacak kadar kötü olduğuna inanmıyorum. almanyada takımının sembol oyuncusu ve kaptanı olmuş. lider özellikli bir oyuncu. eğer 11'de yoksa ya kendi adına ya teknik ekip adına yada transfer komitesi adına büyük bir fiyaskodur.

Oynadığı hiçbir maçta ışık vermedi. İleride bu ligde iş yapabilir ama şu an bize katacağı bir şey yok. Kesinlikle olduğundan fazla gösterildi.

muzaffer4

Alıntı yapılan: Karabudun - 16 Mart 2019, 16:34:46
Oynadığı hiçbir maçta ışık vermedi. İleride bu ligde iş yapabilir ama şu an bize katacağı bir şey yok. Kesinlikle olduğundan fazla gösterildi.

İleride derken şu an 33 yaşında.Kaç sene daha top oynar bilmiyorum