TFF 2. LİG 22. HAFTA | Ankara Demirspor - SAMSUNSPOR'umuz

Başlatan Kaya, 10 Şubat 2019, 20:08:14

« önceki - sonraki »

ugrass

5trawberry

Takım bir kaç pozisyona girdi ama sanki silah zoruyla girdi. Böyle oyunla şampiyonluk ancak diğer rakiplerin hediyesiyle gelir. Bahattin Köse ne hoca, al Onur'u oynasın çocuk kanatta. Yalandan bir değişiklik hakkımız havaya uçtu bir de gereksiz adam sahada.

Sadece Samsunspor

Bahattin sametin yerinde ne alaka. Onuru niye aldik ? Hadi bi forvet sokcan o zaman bu abdul olmaliydi.

55.hakan

Abdülkadir i niye almıyorsun. Frikiği o kullanmıştı şimdi. Bahattin de 2 haftada ne gördün de onu alıyorsun?

Shane_Falco

Maçı trt verince herkes izliyor. Millet whatsapp'dan bu nasıl futbol diye mesaj atıyor. Karşımızdaki takım BAL ligi seviyesinde takım. Ne taktik var ne organize bir şey. Hocanın 2 adami biri gol kaçırma uzmanı biri boştaki topu kornere atıyor uzun top oynuyor. Taner'den hiç bi artısi yok Ismet hocanın. Yazık günah vallahi...

muzaffer4

Keçiören 1-0 yenikken 15 dakikada 3-1 öne geçti biz ortasahayı geçemiyoruz

binikalamadım

yeni hoca ne oynattırıyor ben hiç bir şey anlamadım...ne yapın edin gol yemeyin demiş gibi oynuyor takım...TRT bu maçı yayınladığı için pişman olmuştur galiba.

Raqua55

Bize gelen hocalarin hepsi bir manyaklasiyor. Bir aklini cildirma problemi oluyor. Onur varken kanatta bahattini almak. Allahim para var yine olmuyor bazi seyler.

evolution55

bahattinin kaç tane frikik golü var bilen var mı? kubilay neden kullanmaz ki?

GurbetciFanatik

Bu Hoca da hikaye oldu 3 macta yazik.
1 puan alsak kardir deplasmandan yoksa yine 0 cekecegiz.
Abdülkadir yedeklerde saka gibi.
Onur var tam bir kanat oyuncusu teknik yedeklerde.
Bahattin ve Erhan Sentürk ayni anda oynamaz.

Yazik yillardir en büyüyk rakibimiz kendi Hocamiz olde ve halen öyle oluyor.

Gigi Multesudan ve kalpardan sonra bu takim adam akilli bir Hoca görmedi.

Sadece Samsunspor

Taner bundan bi tik yukarda hoca degilse bende bisey bilmiyorum cok acik ve net

Sadece Samsunspor

Sok oyuna abdulu savasi neyi beklion. Illa gol yicez cildircaz sonra oyuna alcan. Yemin ediyorum yuksel yildirimla ismail baskanin yerinde olmak istemezdim.

evolution55

erhan yine saçmalıyor, kaleciye pas attığı yere bak, cenk olmasa!

eprianu

Bahattin'in yerine Onur Eriş girmeliydi. Bahattin bitmiş.

_SoN_