Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

Tufan

Desiqner sana zahmet şu ortada herkesin atkısında olan figürü çıkartıp bir şeyler tasarlayabilir misin armasız da olabilir elimizde 2-3 alternatif tasarım olsa kabul gören bi tanesi için liste açıp yaptırabiliriz.

CurvaSs

Alıntı yapılan: Tufan - 16 Şubat 2012, 00:56:13
Desiqner sana zahmet şu ortada herkesin atkısında olan figürü çıkartıp bir şeyler tasarlayabilir misin armasız da olabilir elimizde 2-3 alternatif tasarım olsa kabul gören bi tanesi için liste açıp yaptırabiliriz.

tabi armayı bu şekilde dik değil de, yan olarak tasarlayacaksın çünkü atkıyı boynumuza taktığımızda bu şekilde tasarım olursa arma yan durur:)

Tufan

birde alternatif olarak hiç arma kullanmadan ULT - RAS yazıp aradaki boşluğa sadece Atatürk Heykelini koyup bi tasarım yaparsan dile benden ne dilersen :)

CurvaSs

arma olmayan yerlere de, yani boynumuza taktığımızda gözüken yerlere de acab ve no al calcio moderno yazarsan o da olabilir. yani yapabilirsen ikisini de bekleriz:)

spooks

samsunspor yazan yerlere acab yazılsada olabilir

brigand

Anca acab diyince gir olay zaten Furkan : ) Elinde olmayan atkılara uydurmaya çalışma  :x((

Desiqner

Tamamdır hocam hepsini not ettim.Yarın alternatif 2-3 çalışma koyarım buraya...

Sercan

Alıntı yapılan: spooks - 16 Şubat 2012, 01:08:01
samsunspor yazan yerlere acab yazılsada olabilir

ulan zabıta bile görsen polis diye kaçacan, hala ortalarda acab diye geziyon. Oğlum burada her şey gerçek, gta vice city değil burası..Şehr_i Samsun !.. :deli:

cembaba

Alıntıhttp://www.samsunspor.biz/resim/images/222jjj.jpg

İlk başta twitter için yapmıştım ama çok güzel masaüstü oluyor :)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: kutsalforma - 15 Şubat 2012, 23:34:46
despote kardesim yine döktürmüssun eline, klavyene, mousuna, aklina, fikrine saglik canim kardesim. devamini dileriz allah senden razi olsun, allah nazarlardan ve özellikle tslilerden saklasin ;) >l<

Allah senden de tüm Samsunspor'lu kardeşlerimizden de razı olsun, içimizdeki Samsunspor sevdasını bizde böyle ortaya çıkarmaya çalışıyoruz.  >l<  ;)

Levent ÖCAL

17 Şubat 2012, 10:00:37 #340 Son düzenlenme: 17 Şubat 2012, 11:26:11 DESPOTE55
Alıntı yapılan: binikalamadım - 16 Şubat 2012, 00:10:19
usta Japon bayrağının ortasındaki kırmızı daireye beyaz zeminli armamızı monte edip paylaşabilir misin ? şimdiden teşekkürler..

Alıntı yapılan: kalptenşimşek - 16 Şubat 2012, 00:20:10
içini biz getirsek bize de yapar mısın kardeşim bişeyler? :)

Tabikide memnuniyetle  :)

binikalamadım

17 Şubat 2012, 12:29:38 #341 Son düzenlenme: 17 Şubat 2012, 12:34:33 binikalamadým
eline sağlık özellikle çizgili Japon bayrağındaki süper olmuş

samsunspor_x GÜNEŞİN DOĞDUĞU ŞEHRİN TAKIMI samsunspor_x

Levent ÖCAL

27 Şubat 2012, 10:50:53 #342 Son düzenlenme: 27 Şubat 2012, 15:12:25 DESPOTE55

Levent ÖCAL

Levent ÖCAL