Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

Levent ÖCAL

Tufan

bunun ortada şeritsiz ve yüksek çözünürlüklü halini upload edebilir misin sana zahmet  ;)

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: Tufan - 10 Şubat 2012, 15:58:02
bunun ortada şeritsiz ve yüksek çözünürlüklü halini upload edebilir misin sana zahmet  ;)

Özel mesajla attım umarım işini görür  ;)

FaTiH_HaN

Çalışmalar 10 numara kardeşim, eline sağlık  >l<

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: FaTiH_HaN - 10 Şubat 2012, 16:17:36
Çalışmalar 10 numara kardeşim, eline sağlık  >l<

teşekkür ederim bişeyler yapmaya çalışıyoruz işte  :)

**KaR6**

Levent ÖCAL

15 Şubat 2012, 17:53:18 #321 Son düzenlenme: 15 Şubat 2012, 17:57:14 DESPOTE55

kutsalforma

despote kardesim yine döktürmüssun eline, klavyene, mousuna, aklina, fikrine saglik canim kardesim. devamini dileriz allah senden razi olsun, allah nazarlardan ve özellikle tslilerden saklasin ;) >l<

binikalamadım

usta Japon bayrağının ortasındaki kırmızı daireye beyaz zeminli armamızı monte edip paylaşabilir misin ? şimdiden teşekkürler..

kalptenþimþek

içini biz getirsek bize de yapar mısın kardeşim bişeyler? :)

CurvaSs

Alıntı yapılan: Desiqner - 26 Eylül 2011, 10:54:36
Atkı Tasarımım :

şu atkıdan çıkarsak ya? =)) belki arka zemini değiştirebiliriz ama taslak harika, ortadaki figür de harika. ultras samsun zaten harika. :D

Desiqner

Alıntı yapılan: CurvaSs - 16 Şubat 2012, 00:23:03
şu atkıdan çıkarsak ya? =))

Tasarımım hortladı aha :D Çıkarsa 1 tane ben alırım :D

CurvaSs

Alıntı yapılan: Desiqner - 16 Şubat 2012, 00:23:44
Tasarımım hortladı aha :D Çıkarsa 1 tane ben alırım :D

yaptıracağız valla, senle ben azimle çalışırsak rehin alırız siteyi de, başlığı da. :D :D eheh çift arma değil de, tek arma yaparız sağına, soluna da ss.biz logo koyarız, al sana ss.biz ultras. :D nasıl olur ahali? ayrıca armayı da diklemesine değil de, yanlamasına ayarlarız, boyuna takıldığında düz dursun diye. biraz eğim de verebiliriz, 20 ocak atkılarındaki armalar gibi.

sercan5592

aynen atkı tasarım on numara alınır cıkartılırsa beyaz zemın olsa nasıl olur acaba

Desiqner

16 Şubat 2012, 00:31:15 #329 Son düzenlenme: 16 Şubat 2012, 00:38:40 Desiqner
Alıntı yapılan: CurvaSs - 16 Şubat 2012, 00:24:49
yaptıracağız valla, senle ben azimle çalışırsak rehin alırız siteyi de, başlığı da. :D :D eheh çift arma değil de, tek arma yaparız sağına, soluna da ss.biz logo koyarız, al sana ss.biz ultras. :D nasıl olur ahali? ayrıca armayı da diklemesine değil de, yanlamasına ayarlarız, boyuna takıldığında düz dursun diye. biraz eğim de verebiliriz, 20 ocak atkılarındaki armalar gibi.

fikirler çıksın siteden kabul görürse her türlüü :D Uğraşırız ya ben istenilen şekle getirrim.. :)