Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

Serkan

ouf ouf tşörte gel dostum bunları göster yönetime belki store'de kullanılıur ya:S

Levent ÖCAL

Bu daha iyi oldu sanırım   :)

Levent ÖCAL

yirmiuc

Yanlış anlaşılma olmuş sanırım; o formayı Despote arkadaşımız tasarlamış.
Ben arka sayfalarda gözden kaçmasın diye tekrar paylaştım.

babasamsunlu

Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 29 Nisan 2011, 11:23:34

şunun bebekler için olan modelini yapsalar ya be kardeşim..peynr ekmek gibi satar ;)

Ayberk

Alıntı yapılan: Lusage - 23 Nisan 2011, 22:04:29

Şimşek vurgusu böyle olabilir bence. Ya da çaprazlamasına değil de, sağ göğüsten aşağıya da inebilir. Ama her türlü güzel olur :)

Alıntı yapılan: Burak - 29 Nisan 2011, 10:06:09
bu kırmızı beyazı da şimşek şeklinde yapabilecek arkadaşımız yok mu . Formanın arka ense kısmına da Samsunspor yazısı o zaman tamamdır

Samsun55ramazaN

bence bu yazi t-shirtin arkasina yazilsa daha güzel olur
Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 29 Nisan 2011, 11:23:34

fındık

Alıntı yapılan: Samsun55ramazaN - 29 Nisan 2011, 13:33:13
bence bu yazi t-shirtin arkasina yazilsa daha güzel olur

katılıyorum aynen

davidsavage

Samsunspor storeda görürüz inşallah  böyle güzel ürünleri >l< >l<

fındık

Kırmızı beyaz yan yana olan daha hoş.

Lusage

Siyah şeritleri Beyaz. Beyaz şeritleri Siyah yapacaksın. Al sana cillop gibi forma.

lucarelli

Alıntı yapılan: Musti - 29 Nisan 2011, 15:06:36

Bunu çok beğendim.

Aslında bu şimşek teması kullanılarak, bize özgü bir forma oluşturulup, yıllarca kullanılabilir. Uzaktan gören ahanda Samsunspor der. Forma şekilleri genelde hep aynı. Parçalı, çubuklu vs. Nasılki damalı forma hırvatistanı akla getiriyorsa futbol literatürüne Samsunspor şimşekli forma terimini oturtmak lazım.

Ayberk

Benimde şuan zihnimde canlanan bir forma oldu. Monaco'nun klasik formasını hepimiz biliriz, çapraz şekilde parçalı. Düşünün, aynısını. Tek farkla, kırmızıyla beyazı ayıran öğe, formayı çaprazlama kat eden siyah şimşek :) Nasıl olurdu?

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: twitter - 25 Nisan 2011, 00:36:07

Turkcell olur ise de böyle gözüküyor

bence bu forma bizim şanlı tarihimizi ifade ediyor bu forma en güzeli seneye keşke bu formaları kullansak