Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

yirmiuc

Bu forma çok güzel görünüyor, keşke bunu yaptırsalar.

Burak

bence de en daha iyi son mesajtaki forma diğerinin bir esprisi yok buna nazaran

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan17 - 29 Nisan 2011, 09:09:17
despote;hocamız derken ? kim hocamız ?

Kalpar ve Yunus hocamız.

Akyol

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Nisan 2011, 09:11:55

Muhteşeemmm helal olsun ellerinize sağlık süper yaa  >l< >l<

Burak

bu kırmızı beyazı da şimşek şeklinde yapabilecek arkadaşımız yok mu . Formanın arka ense kısmına da Samsunspor yazısı o zaman tamamdır

özkan

despote,kalpar senden forma tasarımımı istiyor ?

artı bir ricam olacak,formanın arkasınıda milanın formasının arkası gibi yapabilirmisin ? parlak bir şerit geçiyor hani kelepçe gibi..

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan17 - 29 Nisan 2011, 10:12:52
despote,kalpar senden forma tasarımımı istiyor ?

artı bir ricam olacak,formanın arkasınıda milanın formasının arkası gibi yapabilirmisin ? parlak bir şerit geçiyor hani kelepçe gibi..

forma tasarımlarım kulüpte gelen yöneticilere gösteriliyor hocalarda görmüş aradılar dün beni bazı düzenlemeler istedi bende yapıp gönderdim.

özkan

Kardeşim o zaman madem ulaştın bunlara o kadar,şu siyah formaya dediğim eklentiyide yapabilirsen süper olur şu andaki milan forması gibi..Sana zahmet ama..

Levent ÖCAL

Alıntı yapılan: özkan17 - 29 Nisan 2011, 10:20:45
Kardeşim o zaman madem ulaştın bunlara o kadar,şu siyah formaya dediğim eklentiyide yapabilirsen süper olur şu andaki milan forması gibi..Sana zahmet ama..

formayı ben bulamadım elinde varsa gönderirmisin yapmaya çalışayım.

özkan

kaptan 55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 29 Nisan 2011, 09:11:55

takım elbisenin üstüne bile giyilir,ellerine sağlık hocam..

Levent ÖCAL

Levent ÖCAL

bence çok gereksiz bişey olur üste enseye yakın reklam yazısı olacak zaten hem özenti die adımız çıkar bırakalım onlar bize özensin naturel olmakta fayda var :)

Levent ÖCAL

Dartagnan

arka yuzune de guzel motıflerden yazı yazacaksın bunun :D dafont.com dan secıp uygulayacaksın aslında.