Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

King1965

Bunlarda Benden Olsun Daha iyisini ilerleyen zamanlarda yaparım  :-[

Levent ÖCAL

28 Nisan 2011, 11:58:39 #121 Son düzenlenme: 12 Eylül 2011, 15:57:14 DESPOTE55
Alıntı yapılan: DESPOTE55 - 26 Nisan 2011, 17:14:32

Formalar PSV formasıdır üzerinde değişiklikler yapılarak Samsunspor'umuza uyarlanmıştır :)

Arkadaşlar kulüpten hoca aradı azönce siyah forma üzerinde bazı değişiklikler istedi hazırlayınca burayada eklerim sanırım siyah forma yapılacak.

Ayberk

28 Nisan 2011, 12:02:14 #122 Son düzenlenme: 28 Nisan 2011, 12:06:28 Ayberk

**KaR6**

yaa arkadaşlar, ben bunu bu hale getirebildim dün geceden beri paintte :) şu anda tam t-shirte basılabilecek boyutta ama paintte daha fazlası olmuyo, şunun boyutunu değiştirmeden bi hareketlendirse bi arkadaş da, bastırsam ne güzel olur :) tek tasarımda ayarlayınca fiyatta düşüyo, 27 lira bunu bu şekilde bastırırsam..

kalptenþimþek

hareket derken nasıl olacak..atı mı koşturacaksın??

**KaR6**

dansöz düşünüyorum abi ama sen daha iyi bilirsin..

kırmızı beyaz pençeler olabilir soldan sağa mesela..

babasamsunlu

Akyol

Attın kalbimeee demirden pençeee  ;D

babasamsunlu

cembaba

Serkan "Hayvan gibiii" derken bunu kastetmemişti ama :D

Musti

kalptenþimþek

yook öyle değil..mustafa bi at daha istiyor köşeye.. hareket için galiba bilemem artık..

**KaR6**

yaa kırmızı beyaz bişeler olsun işte, böyle çok siyah oldu.. orjinalinde yukarıdan aşşağıya çizgiler vardı mesela, ama baskı yapılan yerde baskı tam yukardan başlamıyor, o yuzden farklı şeyler düşünmek lazım.. ben şimşek denedim mesela ortaya, beceremedim :) yaratıcılıgınıza kalmış yani..

Levent ÖCAL

Evet son çalışmam da bu hocamızın istediği stil bakalım siz beğenicekmisiniz  :)

özkan

despote;hocamız derken ? kim hocamız ?