Görsel Çalışmalar

Başlatan Levent ÖCAL, 16 Nisan 2011, 14:56:24

« önceki - sonraki »

##kdc##

özkan

lucarellinin paylaştığı formalardan üçüncüye turkcell yada medical park'ı birisi yapıştırabilirmi?

Ekrem

cany

alasım geldi harbi siyah formayı olsa

Levent ÖCAL

25 Nisan 2011, 14:20:52 #79 Son düzenlenme: 25 Nisan 2011, 14:38:16 Despote-55

kumköylü ahmet

siyah super olmus volllaaa bunu yonetime ver kardesss

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: Despote-55 - 25 Nisan 2011, 14:20:52

olay budur bence bu formadan 3 renk olacak biri bu biri kırmızı biri beyaz bu siyah forma deplasman formamız olacak beyaz ve kırmızıyı evimizde giyecegiz
ne süper olur be hayal kurması bile süper

55(tuncay)55

bide bu arada hiç kaleci forması tasarlamıyorsunuz ahmet şahin görünce bozulmasın sonra :D :D

emre

Alıntı yapılan: lucarelli - 25 Nisan 2011, 01:36:35

bu formanın sol üst köşesine arma sağdaki boş bölgeye de Ata'mızın şaha kalkan heykelin resmini diğerinden biraz daha büyükçe ve silik yani daha şeffaf hali koyulsa çok güzel olur sanki. :)

Levent ÖCAL

Formalar PSV formasıdır üzerinde değişiklikler yapılarak Samsunspor'umuza uyarlanmıştır :)

Musti

Alıntı yapılan: Lusage - 23 Nisan 2011, 22:04:29
Program = http://forums.electronicarts.co.uk/graphics-forum/1064945-football-shirts-designer-update-design-pack-4-a.html

Bu program müthiş gerçekten Lusage. Kullanması da çok basit ve çok fazla seçenek var. Çok güzel formalar yaptım ben de. Paylaşım için teşekkürler.  >l<

Lusage

Alıntı yapılan: Musti - 26 Nisan 2011, 20:28:41
Bu program müthiş gerçekten Lusage. Kullanması da çok basit ve çok fazla seçenek var. Çok güzel formalar yaptım ben de. Paylaşım için teşekkürler.  >l<

Bir kaç template daha var ama yüklenilen sitede bandwidth problemi var. İndiremiyoruz  :-X

**KaR6**

şimdi söyle bi sorum olacak, şu Atatürk resmi olan t-shirtten tish-o gibi bi steye yaptırtmak istiyorum ben, bana sadece o kısmı bi yollaman mümkün mü :) çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur, bi deneyelim bakalım nası oluyo..

nadir

ellerine sağlık kardeşim gzl.

Burak

Alıntı yapılan: **KaR6** - 26 Nisan 2011, 21:29:02
şimdi söyle bi sorum olacak, şu Atatürk resmi olan t-shirtten tish-o gibi bi steye yaptırtmak istiyorum ben, bana sadece o kısmı bi yollaman mümkün mü :) çözünürlüğü ne kadar yüksek olursa o kadar iyi olur, bi deneyelim bakalım nası oluyo..

mantıklı :)