El Clasico Günleri - Barcelona - Real Madrid

Başlatan Burak, 07 Nisan 2011, 21:40:33

« önceki - sonraki »

Musti

Barça yıldızlar topluluğu olsa da İniesta'nın eksikliğini hissedebilir. Keita süpriz yapabilir bu maçta.

celebi

Burak

55.hakan

cem 55

messi sen insan mısın be helal barca be barcaladı reali bu da mourinhoya kapak olsun

cembaba

Pepe kadar çirkefi bir tek Lugano'dur sanırım. Hiç sevmiyorum Madrid'i. Forza Barça...

İnsan değilsin bu arada Messi  :-* :-* :-*

55.hakan

Anti Barca Forza Real itiraz manyağı Barcelona 8 futbolcuyla itiraz.İğreniyorum sizden

Kaya

emre

kırmızı kart sadece 10 kişi bırakmadı psikolojik olarak bitirdi madrid'i.kırmızı kart değildi bence ama ondan sonraki pozisyonlarda da öncekinde kırmızı verdiği için veremedi.0-0 bitse madrid alırdı turu ama artık bitti tur şansı.

berusa55

Real Madrid kaşındı Barça kaşıdı maçın özeti bu...

SametYılmaz55

Ollivanders

İnsan degil. Başka turlu anlatılamaz messi.

alperen

Adam resmen gol nasıl atılır ders verdi.Bu arada madrid kendi sahasında olmasına rağmen çok korkak bi kadroyla çıktı sahaya,messi de cezayı kesti..

Burak

Mourinho nefret ediyordum senden çok güzel kapak oldu sana futbol katili seni hakem dirayetli olunca böyle oluyor işte Kral Kupasında biçmişlerdi herifleri hakem izlemişti sadece forza barca .  >l< >l< >l<

cembaba

Aynen kardeşim. Böyle saçma bir anlayış olamaz. Defans yaptırıyor koskoca Madrid'e. Inıesta falan da yoktu ayrıca. İyi oldu Ronaldo'ya da Mourinho'ya da :)