El Clasico Günleri - Barcelona - Real Madrid

Başlatan Burak, 07 Nisan 2011, 21:40:33

« önceki - sonraki »

Stoper

Turuncu

Ollivanders

Hayatımda hakem tarafından bu kadar kollanan başka bir takım gormedim.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 03 Mayıs 2011, 18:30:17
ıddaa oynadım gene  :) 0/1 , 1/0 , 0/0 3 kupon yaptım artık tutmazsa sövecem valla  :D
züheeeee kazandım  ;D

Burak

babasamsunlu

Şu Moron kafalıyı Moronu zaten sevmiyordum..İyice gıcık oldum...
Kaprisli kendini beğenmiş iftiracı...

(bu tabirler bize belli bir gurubuda hatırlatmıyor değil ya neyse)

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/17701451.asp?gid=362

AlıntıAkıllı ol Mourinho
4 Mayıs 2011

UNICEF logosunu taşıyan Barcelona'nın bir dönem bu kurumda çalışan Şenes Erzik aracılığıyla kollandığını iddia eden Real Madrid'in hocasına cevap geldi.

Mourinho

Erzik, Villar ile Platini'nin sağ kolu ve UNICEF'in de bir parçası.

Erzik

Mourinho, İyi, Kötü, Çirkin filmini izlesin ve kendine "İyi"yi örnek alsın.

BİR yanda Real Madrid Teknik Direktörü Jose Mourinho.. Diğer yanda ise UEFA Asbaşkanı Şenes Erzik. Şampiyonlar Ligi yarı final ilk maçında Barcelona'ya 2-0 kaybeden Real Madrid'in hocası, Barça'nın kollandığını ifade ederek Şenes Erzik'i de hedef aldı.
Portekizli teknik adam, Erzik'in taraf olduğunu belirtip, "O hem Villar (UEFA 3. Başkan Yardımcısı) hem de Platini'nin sağ kolu, hem de UNİCEF'in bir parçası" dedi.  Mourinho'nun bu sözlerine Şenes Erzik, Hürriyet aracılığıyla yanıt verdi. Erzik'in ilk sözleri ilginçti.
- Mourinho'yu feci şekilde aldatmışlar.
- Neden?
- Anlatayım;

O 8 yaşındayken

Sözleriyle UNİCEF'i kötü gösteriyor. UNİCEF, Birleşmiş Milletler'in çocuklara yardım fonu. Ben 1971-73 yılları arasında, Mourinho 8 yaşındayken orada görev yaptım. Keşke şimdi de görev verseler, yine çalışsam.

Barça para veriyor

Yanlış biliyor. Zannediyor ki, Barcelona, UNİCEF reklamı taşıyor diye, UNİCEF, Barça'nın sponsoru. Oysa tam tersi. Sponsor olan Barça. Barcelona, UNICEF'e yılda 1.5 milyon dolar ödüyor. Aynısını bizim ülkemizde Kızılay reklamını taşıyan Beşiktaş yapmadı mı? Mourinho bunu da anlamamış.

Eastwood'un filmini izlesin

Villar, UEFA Başkan Yardımcısı, İspanya Futbol Federasyonu Başkanı ve UEFA Hakem Komitesi Başkanı. Benim hakem atamalarıyla ne ilgim var?. Bunu da bilmiyor kendisi."
Mourinho'ya "İyi, Kötü, Çirkin" filmini izlemesini ve Clint Eastwood'un canlandırdığı "İyi" karakterini örnek almasını da tavsiye eden Erzik, "Kendisine iyi ve akıllı ol Mourinho' diyorum, o kadar" diye konuştu.

Gorkem

cembaba

mert ak

Gönüllerin Şampiyonu real yaşasın forza real   (Bu arada ispanyadaki en sevdiğim takım deportivodur ama real in yeri ayrı)