Nurullah Aslan

Başlatan Kaya, 25 Aralık 2018, 23:52:25

« önceki - sonraki »

5trawberry

Dk 2 de önünden geçen topu auta gitsin diye salan vasıfsız

s_uzunkaya

Üzerine gelen toplarda çok başarılı dedik lafımızı yidirdi 🥴
Nurullah ta suç yok. Kim koyuyorsa bunu kaleye onu bulup dikmek gerek.

MeL_55

Alıntı yapılan: MeL_55 - 14 Şubat 2021, 18:32:56ben furkanin iyi kaleci oldugunu savunmuyorum ama nurullah furkandan daha "iyi" bir kaleci degil.
yedigimiz golleri acip bakabilirsiniz. mesela dün akhisar ilk yarida bir plase sut birakti oda gol oluyordu eger savunma cizgi önünde karsilamasaydi.

ugurcan cakir 24 yasinda ve mükemmel ötesi bir kaleci. tek basina mac kazandirabilen bir kaleci. nurullah 23 yasinda ve berbat bir kaleci. ne zaman üzerine gelmeyen top olursa kesinlikle gol oluyor. bence "gelismesi gerek" diye cümlelere de gerek yok. furkan nasil ayni kaldiysa nurullahta böyle devam edecek. boyu uzun oldugu icin refleksleri cok agir kaliyor ve o yüzden yan toplari genelde yiyor. velhasilkelam iyi bir kaleci kendini 20 yasinda da belli eder.

Rahmetli Kemal Sunalin bir lafi vardi; Görünen Köy uzakta degildir diye.
Bence baska söze gerek yok.

Bugünden itibaren kaleye Ahmet veya Furkan girse hayrimiza olur.

Lusage

Furkan mı? Allah korusun hocam. Ağzından yel alsın. Ahmet bence her iki arkadaştan daha iyi bir kaleci ama bu uzun arkadaşın Pr çalışmasına mağlup oldu maalesef.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Raqua55

Arada ekstra bir seyler yap.Kaleye gelen toplarda 1-2 tane cikar. Nurullahin efendiligi karakteri yerinde olabilir. Ama kesinlikle yetersiz.

Ekrem

Kendini zerre geliştirmedin. 2. Ligde yoluna devam edersin.

Mert

Seni fazla şişirmişiz kardeş.Altı pas içinde bile kıçını direğe yaslamış bekliyorsun.Basketbolcu olsaymışsın keşke.

defansif orta saha

Kötü kaleci değil, iyi yerlere gelecektir. Fenerbahçe, Beşiktaş haberleri falan balon değildir ama oralarda banko oynayamaz çünkü eksikleri var. En büyük eksiği çenesi çalışmıyor, çok sessiz. İyi kaleci susmaz, maç içinde o çene sürekli çalışır. Önündekileri uyarır, gerekirse pozisyon gereği fırçalar, posta koyar. Aklımda yer edenlerden Mondragon, Rüştü, Onur Kıvrak (günümüzde de Altay ve Uğurcan) falan dikkat edin sürekli sağa sola fırça atarken görürsünüz. Hatta son zamanlarda Toni Schumacher'in İsmail Kartal'ı nazikçe uyardığı(!) video dolaşıyor ortalıkta, merak eden arasın belki denk gelmiştir. Bizim Nurullah ise çok mülayim. Tabi bu özelliği yaradılışında yoksa gelişmesi için de biraz papazlık öğrenmesi lazım. Önünde Yalçın ve Caner gibi iki tecrübeli(!) isim oynarken de haliyle sesi çıkmıyor/çıkmıyordu. Bence daha iyi olacaktır.

Ayrıca çok genç. "Elalemin gençleri 18-19 yaşında dünyayı sallıyor" diyebilirsiniz ama bizim ülkede insanlar duygusal yapılıdır ve geç olgunlaşır. Basın önünde babasının vefatı, başkandan borç istemesinin konuşulması vs bile ayıp. O röportajda "Nurullah beni aradı ama sebebini söyleyemem kardeşim. Taraftarımız müsterih olsun, Nurullah'ın prim konusuyla uzaktan yakından alakası yok. Taraftar Nurullah'ı bağrına bassın." denilerek mevzu kapatılabilirdi. Bir de doğru hocaya denk gelme meselesi var. En basiti, Burak Yılmaz bile kaç takım gezdi de kaç yaşından sonra anca Şenol Güneş ile kendini buldu.

Ben Nurullah'tan bu seneki tüm hatalarına rağmen gelecek için umutluyum. Yine de dediğim gibi bu gelişim birdenbire olmayacak, zaman alacaktır.

beşnumara

Nurullah eldeki tek kaleci. Değerini Allah korusun olmadığı zaman anlarız.
Suç Nurullahta değil hem antrenöründe hem de onun kalitesine yakın yedeğe kaleci almayan profesyonel mühendislerde.
Saviçeviç olmadığında nasıl aradıysak Nurullah'ı da öyle ararız.

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Nisan 2021, 11:26:14Nurullah eldeki tek kaleci. Değerini Allah korusun olmadığı zaman anlarız.
Suç Nurullahta değil hem antrenöründe hem de onun kalitesine yakın yedeğe kaleci almayan profesyonel mühendislerde.
Saviçeviç olmadığında nasıl aradıysak Nurullah'ı da öyle ararız.

kesinlikle katılmıyorum :)

beşnumara

Alıntı yapılan: celebi - 24 Nisan 2021, 11:56:16kesinlikle katılmıyorum :)
Saygı duyuyorum abi ama kaleye furkan geçince anlarız. Uzun zamandır kalede furkanı görmedik özledik sanırım [emoji3]

celebi

Alıntı yapılan: beşnumara - 24 Nisan 2021, 12:21:48Saygı duyuyorum abi ama kaleye furkan geçince anlarız. Uzun zamandır kalede furkanı görmedik özledik sanırım [emoji3]

AHMET ALTIN :)

ercan0655

Bu delikanlı aslında iyi kaleci olabilir. Ancak hocası ve kaleci antrenörü en küçük katkı sağlayanadı. O boy ile kaleyi dolduranadı. Kaleci antrenörü ve Ertuğrul hoca azıcık öngörülü olsa basket takımının antrenmanı izler ve hatta oradan takviye alıp bu boydaki adamlara nasıl hız çeviklik güç çalıştırılır öğrenirdi.
Bu delikanlı ön plana çıkarılır parlatılır gelişimini sağlar ve gerçekten iyi bir kaleci olabilir yaşı uygun azıcık çaba ve yol gosternek lazım. Ana bizim teknik ekip fiss

Raqua55

Sezon sonu gitsin son maci budur. Koseye uzanip bir top cikar be

KocumVolkan

Atla la? atla? topa uzan sevgili kardeşim......