5- Hakan Bayraktar (Takımdan Ayrıldı)

Başlatan AntZ, 26 Temmuz 2010, 20:07:49

« önceki - sonraki »

oguz_5528

Ben daha iyi bekliyordum inşallah ilerde daha katkı sağlar

minci

Çok güveniyoruz Hakan'a.
Takımın virtüözü olur!

Bu virtüöz nedir, ne işe yarar bilmiyorum ama Türk spor medyası, orta sahada takımı çekip çevirenlere hep böyle dediği için ben de yazayım dedim.

Virtiöz orkestra şefidir. Şef orkestrayı nasıl yönetiyorsa hakan bayraktarda takımı öyle yönetecekdir.

Kaya

Bir iki hafta içinde murat ile orta alanda rakiple oyun oynarlar.

**KaR6**

sahadan mı etkilendi, uyum sorunu mu yaşadı bilinmez ama beklenilenden çok uzaktı, toparlar umarım..

babasamsunlu

Tecrübe tecrübedir..Elbet faydalı olacaktır ama bu haliyle dfeğil..Anıl çok daha formda göründü..

55.hakan

23 Ağustos 2010, 12:06:18 #35 Son düzenlenme: 23 Ağustos 2010, 12:54:08 hakanelgun
yayın üzerinden çektiği şutu kaleci çeldi,zamanla daha da kendini gösterecektir.Murat'ın yükünü hafifletecek

Akyol

Tıpkı takımın geneli gibi Hakan'da henüz alışma evresinde. 5.haftadan sonra O'da gerçek oyununu oynamaya başlayacaktır.

Sol Açık

Ben de Hakan'ın ilk maçta kötü oynadığını ama zaman içerisinde daha faydalı olacağını düşünüyorum...

jean

yınede ıyı top calıyor

Burak

dün gece özellikle ikinci yarıda iyiydi ilerleyen haftalarda daha iyi olacaktır tahminim

germencisse

Gözümüze vasat bir performans çizsede..yatığı kritik top çalmalar,attığı etkili paslar ile tecrübesini gösterdi...

Ancak tabiiki eksikleri var,3 maç sonra sistem rayına oturur..

Burak

dün gece en çok beğendiğim oyuncuydu

mehmet yılmaz

Yarıda kalan MİY maçında kalitesini gösterdi ve bence de takımın en iyi ismiydi. Top tekniği ve oyunu yönlendirmesiyle beklediğimiz Hakan'dı. Bir tek uzaktan şutu eksikti.

babasamsunlu

bende Hakanı biraz farklı buldum..Sanırım kendine geliyor..Faydalı olacaktır..

celebi

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Eylül 2010, 20:33:54
Yarıda kalan MİY maçında kalitesini gösterdi ve bence de takımın en iyi ismiydi. Top tekniği ve oyunu yönlendirmesiyle beklediğimiz Hakan'dı. Bir tek uzaktan şutu eksikti.