Samsunspor.biz Genel Sohbet Odası

Başlatan berusa55, 09 Ağustos 2008, 14:50:52

« önceki - sonraki »

Sol Açık

Alıntı yapılan: Sol Açık - 15 Şubat 2021, 17:08:09Dün de yazdım, Giresun'a hiç takılmaya gerek yok. Sonuçta Samsun'da yendiğimiz anda 1 puana iniyor fark ve son 3-4 maçlarını ben de seyrettim, iyi savunma dışında pek de bir özellikleri yok. 13 maç boyunca epey tökezlerler. Ama şu ana kadar şansın da yardımıyla çok ama çok iyi puan topladılar ve çıkmaya çok yakınlar.

Zirvede Giresunla çekişeceksek, rahatlıkla geçeceğimizi düşünüyorum. Esas mesele onlarla zirvede yalnız kalmak...

Forumda herkes, Giresun'un bir şekilde (yani bolca şansıyla) liderliğe oturmasına sinir olmuş ve benzer yorumları yapmış. Bu da benden olsun, 15 Şubat tarihli...

ADS'ye yenilmemiz, hem de çok kötü oynayarak yenilmemiz fazlasıyla üzdü. Ayrıca ADS'yi de mücadeleye dahil etti. Üst üste Giresun'un kaybetmesi, Altay'ı da umutlandırdı. Şimdi çok basit ve kolay bir çözümümüz var: önümüzdeki 2 maçı kazanıp, liderlikte yalnız kalmak.

Sonra bırakalım, Giresun, İstanbul, ADS ile Altay birbirlerini yesinler...

eprianu

Giresun'un böyle olacağı belliydi. Kolay kolay toparlanamazlar. Ben ilk ikiye gireceklerini bile düşünmüyorum. Ancak bizim de ne olacağımız belli değil. O yüzden Giresun'un bu durumuna sevinemiyorum.

s_uzunkaya

Alıntı yapılan: s_uzunkaya - 22 Şubat 2021, 14:09:41Yenilir yenilir. İnşaallah yenilecekde. 3 sene öncesinin rövanşını fena koyacağız çingenelere. Bizim maça kadar 3 mağlubiyet. Peşinede biz evire çevire koydukmuydu bulanık yapmaya başlarlar. Sonra yandı gülüm keten helva 😘... Bizim maçla allak bullak olacaklar inşaallah 👍
Bu da benden olsun 😁

emre

Giresun'a fazla odaklandık. Ancak biz Altınordu ile oynuyoruz maçımızı. İnşallah tökezleyip alttakileri daha fazla umutlandırmayız.

KocumVolkan

Demirspor maçında gayet iç içe dip dibe taraftar var...

Sadece Samsunspor

Adanademir 1 0 yapti. Ayni bizim yedigimiz gol. Bu arada baya baya taraftar var. Cezasi neyse bizde odeyelim giresun macina taraftar alalim

Sadece Samsunspor

13 Mart 2021, 19:32:37 #48156 Son düzenlenme: 13 Mart 2021, 19:40:50 Sadece Samsunspor
Murat Sancak in takiminida bu yakisirdi. Lebaleb dolu tribun. Ayni akp kongreleri gibi. Polis ceza yazacakmi acaba ordakilere sosyal mesafeden hepsi dipdibe cunku

Ayrica penalti beklenilen pozisyonda. Adsli futbolcular bile penalti beklemedi ama taraftarlar yuhhhh falan yaptigi icin hakem penalti yok govdesine carpti gibi bi hareket yapti. Senin taraftarla ne isin var futbolcu bile itiraz etmemis

Sadece Samsunspor

Istanbulspora bak sen demir 2 0 onde atak bile yapamiyor. Aq essekleri

He bu arada bizim mactan sonra govde gosterisi yapan yardimci hocasi mactan sonra tekrar istesin taraftar aldilar diye. Bakalim agzini acacakmi bekliyorum

Stoper

Geçtiğimiz hafta kazansak, ADS'ye karşı 11 puan gibi ciddi fark yapacaktır. Aptalca kaybettik ve fark 5'e düştü. Acaba kayıp olur mu derken, İstanbulspor maçını da kazandılar. Pazartesi kaybedersek, fark iki! (2)

Haftaya biz, Giresun ile oynarken onlar Eskişehirsporla oynayacak.

Son haftalarda geriden gelmek daha motive edici ve avantajlı.

Ne yapıp edip, pazartesi kazanmalıyız akabinde Giresunspor maçını alıp, "bizimle işiniz yok, lider çıkacağız" mesajını vermeliyiz.

Adana Demirspor, Giresun, Altay kendi haline bırakmalıyız.

Adana Demirspor- Giresunspor maçı var.
Bizim iki haftada kazanmamız gerek!

kaan

Pazartesi kaybedersek alt üst oluruz. Bu moral bozukluğunu nasıl atlatırız bilmiyorum. Umarım takım bizi utandırır.

Olası bir mağlubiyette 48/48, 47/47 puanlı dört tane rakip yaratmış olacağız. Biz ilk ikiden düştükten sonra kimin çıktığının bir önemi yok.

9 maç 6 galibiyet işimizi görür. Bu futbolla zor, ama ligin kalitesizliğini düşündüğümüzde umut hep var.

Sol Açık

Aslında hafta bittikten sonra yapacaktım, ama Giresun ve İstanbul'un kaybetmesi ile Akhisar'ın Bolu'yu yenmesi dengeleri iyice bozdu ve bir fikstür değerlendirmesi yapayım dedim.

Öncelikle kesin olan ve zaten hepinizin hesaplamış olduğu, bugün itibariyle matematiksel olarak ilk ikiden çıkmayı garantilemek için gereken puan 73. Benim tahminim ise 67 puanın yeterli olacağı yönünde...

Bunun yanında, durumu görmek için fikstürü (elbetteki gerçekçiliği tartışılır bir yaklaşımla!) 3 basit kabulle inceledim:
1. Şu an ilk 8'de olan takımların çıkma iddiası var.
2. Bu takımların birbirleri ile yaptıkları maçlar berabere bitsin!
3. Bu takımların başka takımlarla oynadıkları maçlarda, bu takımlar kazansın!

Puan durumu şöyle oldu:
1. Samsunspor: 71
2. Altay: 71
3. İstanbul: 65
4. Giresun: 65
5. ADS: 64
6. Altınordu: 60
7. Keçiörengücü: 59
8. Tuzla: 56

Bu değerlendirmeden 2 sonuç çıkar:
1. Ligin her durumda en iddialı takımı biziz!
2. Dikkatlerden kaçan bir durum, ama Altay sürpriz bir yükseliş gösterebilir. Son 2 maçlarını kazandılar ve Altay'ın bugün dahil kalan 9 maçının hiçbirisi üst lige çıkma iddiası olan takımlarla değil. Herhalde Akhisar'ın kazanmasına en çok onlar üzülmüştür.

eprianu

Alıntı yapılan: Sadece Samsunspor - 12 Mart 2021, 22:51:55Bulvarda Samsunspor bayragi sikayet uzerine kaldirilmis. Hadi o kansiz sikayet etti belediye nasil hakli bulup kaldiriyor. Yazik bu sehre. Bi bitmediniz...

https://www.facebook.com/watch/?v=241491894353418

Ben de ilk başta böyle düşündüm. Ancak eski futbolcularımızdan birinin yönetici olduğu apartmanda gerçekleşmiş olay. Gerçekten de gece inanılmaz bir gürültü oluyormuş. Bayrağı asanlardan delik açmasını istemişler ama yapmamışlar. Apartman yöneticisi de zor durumda kalmış. Hatta arabasının camı kırılmış. Mecburen indirmek zorunda kalmışlar. Sadi Subaşı'nın Facebook paylaşımına bakabilirsiniz. Ayrıca Engin Sever de kumaşla ilgili detay verdi. Yani kumaş türü de çok etkiliymiş. İthal saten kumaş kullanmayınca hem gürültü yapıyormuş hem de dalgalanmıyormuş.

Aşağıdaki linkte Sadi Subaşı'nın konuyla ilgili paylaşımı var.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=4352602598086618&id=100000107631511

eprianu

Üç yıldır hem transfer işini hem de kadro kurma ya da diğer bir tabirle kadro mühendisliği işini beceremiyoruz. Sezon sonunda hangi konumda olursak olalım transferle ilgilenen kim varsa yolları ayırmalıyız. Bu kadar maddi imkân içinde kurduğumuz kadroya bakın: Forvette alternatifimiz yok, iyi bir oyun kurucumuz yok, beklerimiz vasat. Sağ bekte Caner ve Erhan ikilisiyle sezona başladık. Akıllanmadık, devre arasında transfer de yapmadık. Narkoz yemiş gibiyiz resmen.

_SoN_

Alıntı yapılan: binikalamadım - 14 Mart 2021, 14:37:52https://www.haber1965.com/samsunspor-ve-trabzonsporda-futbol-oynamak-cok-zor-45659.html?fbclid=IwAR2fXHvjtLlWE2aUXuU5DazFj8QIdT4gYd8NbxoYQCbKQA1MgWW4akjJJyk

ne gerek var böyle bir açıklamaya...

Deveye boynun eğri, demişler; nerem doğru ki, demiş.

Asla kabul etmezler hocam, taraftar bilmeez, anlamaaz.

Nadir'le süper lige çıkaracaktı bunlar bizi, uzmanya bunlar.