Ertuğrul Sağlam

Başlatan Sadece Samsunspor, 20 Şubat 2008, 10:24:32

« önceki - sonraki »

5trawberry

Taraftarın gözünde ihanetle yargılanacaksın...
Sen Samsunsporlu falan değilsin...
Parasporlusun

Mert

Hoca bozuntusu sende sktir git! Zorlama senden cacık bile olmaz.İnsallah buraları okuyorsundur.Bak hakaret ediyorum Mert Şendoğan olarak aleni bir şekilde senin hocalığının mk. Sktir git lan bu şehirden.Sıfatına kdumun fetöcüsü defol lan!!

isyan

22 Mayıs 2021, 23:02:30 #677 Son düzenlenme: 22 Mayıs 2021, 23:12:06 isyan
Türkiye'de is bulamayip Iran'a giden Adami geri getirip bir Mucize bekledik. Profesyonellik bu degil

Lusage

Kazanmak kaybetmek mühim degil. Lakin adamlığını, ruhunu kaybetmişsin Ertuğrul.. Nereden geldiğini ne olduğunu unutmuşsun.. Eğer olurda gelecek sezon devam edersen o hareket çektiğin, hain dediğin taraftar seni Diyarbakır maçından beter edecek haberin olsun Ertuğrul..

Redmi Note 9 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

olcay

Topçularınla ne tiyatro çevirdiysen anlat artık

_SoN_

Ertuğrul Sağlam dönemi bitmiştir.

Sadece Samsunspor

Staddaydim. Bize donup yaptigin hareketler karsisinda soka girdim. 300 400 kisiydik o kadar baskiyi bile kaldiramiyorsun. Butun sezon taraftarsiz oynadin. 300 400 taraftara bile bunlari yapiyorsan butun stad bagirsa maci birakip gidecen demekki. Sana daha hoca bile demiyecem Ertugrul.

Arkadaslar gozlemim bu adam istifa etmez. Eger yanlis bilgi degilse 12milyon tazminati var. Anca baskan kovarsa gider. Parasiz ayrilmaz.

Mert

İstifa etmiş güle güle basiretsiz herif!

GurbetciFanatik

Biri şuna kapiyi göstersin
Yamaego
Gyassi
Plumain
Savicevic
Courier
Tomane
Boli

En parali baskan varken aldigin yabancilar ortada güle güle.

Nadiri bize 90dk izlettirdin
Gökhan Alsani oyuna alip penalti attirdin.
Ilyasi her mac 70 den sonra oyuna soktun.

Şu Takim icin olumlu hicbir sey yapmadim

Nerden bakarsan bak hep sinifta kaldin

Final.maclarinda sictin

Yavvv git artik git

eprianu

Çıkıp da adam gibi istifa ediyorum dememiş. Gereğini yaparız falan demiş. İnşallah istifa sürecinde bizi yıpratmaz. Eğer devam ederse önümüzdeki sezon da işkence yaşarız.

jean

Uzuldum boyle olmasina cok sevdigim bir adam super lige cikaramadi bizi aklima baska uygun hocada gelmiyor

_Jack Daniels_

İyi insan kötü hoca. Güle güle.

5trawberry

Kendisini yeniden futbol camiasına sunduk.
Takımların dönüp dolaşıp anlaştığı hocalar zincirine Sağlam'ı yeniden dahil ettik.
Süper Lig'de görev alabilir artık.

Elyesa

adam spor yapiyoz niye kiziyolar diyooo :-) beyinsiz bu ya geri zekali sikdir git sporunu baska yerde yap

jean

Alıntı yapılan: 5trawberry - 23 Mayıs 2021, 15:38:42Kendisini yeniden futbol camiasına sunduk.
Takımların dönüp dolaşıp anlaştığı hocalar zincirine Sağlam'ı yeniden dahil ettik.
Süper Lig'de görev alabilir artık.

dostum bu agir oldu bence super ligde takim yapmis bir hoca sonucta her turlu orta siraya oy'ayan takima giderdi istese bu yilki basarisizligi kabul ediyorum amz yinede bu kadar basit elestirmeyelimb