Antonio Mendes Tomane

Başlatan _SoN_, 16 Eylül 2020, 12:55:04

« önceki - sonraki »

Sadece Samsunspor

Umarim onemli biseyi yoktur. Kameralar yedek kulubusinde onu gosterince korktum baya uzgundu. Insallah oynamaya devam eder.

_SoN_

Bu kadar talihsiz olamayız, film senaryosu değilse bence ciddi değildir,aksini düşünmek bile istemiyorum.

jean

Agladigîna gore sezonu kapatti sanirim

Sadece Samsunspor

Gokhan Geylani aciklama yapti. 1 2 gune belli olur ancak eski sakatligi nuksetmis. Eskisi kadar derin bir sakatlik degil ama zaten 5 hafta kaldi. Insallah oynar ama zor gibi.

Stoper

Alıntı yapılan: Baybars - 10 Nisan 2021, 21:24:45Muzmin sakat bir oyuncunun Samsunspora transfer edilmesinde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum!

Bilmediğimden soruyorum, kariyerinde sürekli sakatlanan birisi mi?
Bununla ilgili veri var mı elinizde?

_samsunspor_

Adama gerçekten üzüldüm.Bence son maçlarda elinden geleni yapacaktı.Onun açısından da bizim açımızdan da büyük şanssızlık

ata55

Alıntı yapılan: Stoper - 10 Nisan 2021, 21:27:39Bilmediğimden soruyorum, kariyerinde sürekli sakatlanan birisi mi?
Bununla ilgili veri var mı elinizde?

Son 3 sezonunda 80'den fazla maça çıkmış. Sakatlığı yoktu. Yazık oldu.

Elyesa

:-(  insallah bu hafta oynamayarak atlatirsin tomone sana coook ihtuyacimiz var insallah iyi olursun

Ekrem

Sezonu kapatır herhalde yazık oldu verim alamadık

jean

600 bin € bonservis aylikta 40 bin € maas yaklasik 10 milyonu bosa gitti baskanin yazik oldu

_SoN_

Net bir açıklama yok, şu kadar sürer vs diye,aynı sakatlıksa sezonu kapattı :( hem oyuncu hem bizim adımıza tarihi bir sakatlık kabusu oldu.

muzaffer4

Play offa bi şekilde yetişebilir mi finalin son 20 dakikasında oynamasına razıyım.
Cumartesi günkü Altınordu maçına yetişme durumu varmış.Eğer o haber doğruysa Altınordu rövanş maçının son yarım saati ve finalin tamamında izleyebiliriz.