Son İletiler

Sayfa1 2 3 4 ... 10
1
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Ertuğrul Sağlam
Son İleti Gönderen 55__Gurbet__55 - Bugün, 03:39:20
https://youtu.be/fQ_k9BOROKc

Kısa ve uzun vadede hoca değişikliğinin başarı getireceği kanaatinde değilim. Olumlu örnekleride olsada Türkiye'de genelde hoca değişikliği başarı getirmiyor. Günü kurtarmak için yarınlar feda ediliyor.

Öbür yandan taraftar ve hoca arasında bağ gittikçe kopuyor. Çıkmayı becerebilsek bile seneye hoca konusu sürekli gündemde olacak.
Hocaya karşı ön yargı ve acımasız eleştirilerin olduğunu düşünsemde her oynanan maçla hocanın gönderilmesini isteyenlerin haklılık payı yükseliyor. Oynanan futboldan ziyade Nurullah, Keremcan, Savicevic, Ferhat ve Kubilay gibi oynatma/oynatmama ısrarının yanında 60'dan önce oyuncu değiştirmeme takıntısı ve ,,makom" tayfasının disiplinsizliklerini  yönetememesi bu durumda olmamıza büyük etkisi var.

Başkanın tercihi ne yönde olursa, hayırlısı o olsun.
2
Samsunspor.biz Forumu / Ynt: Samsunspor.biz Genel Sohb...
Son İleti Gönderen Baybars - Bugün, 03:09:20
Bir mucize olsa Ertuğrul Sağlam istifa etse ya da gönderilse.
3
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Nurullah Aslan
Son İleti Gönderen Baybars - Bugün, 02:25:30
Tff 2. Lig için vasat Tff 1. Lig için vasat altı bir kaleci. Kesinlikle Samsunsporun kalesini koruyacak bir oyuncu değil tıpkı Furkan Köse gibi.
4
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Mathias Coureur
Son İleti Gönderen Raqua55 - Bugün, 02:07:29
Utanman varsa cekip gidersin. Macin kirilma ani senin dengesizce o pozisyonu harcaman. Sana soylenecek soz bulamiyorum. Gece gece icim yaniyor.Karakterin varsa git durma bu takimda.
5
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Nurullah Aslan
Son İleti Gönderen Raqua55 - Bugün, 02:03:12
Arada ekstra bir seyler yap.Kaleye gelen toplarda 1-2 tane cikar. Nurullahin efendiligi karakteri yerinde olabilir. Ama kesinlikle yetersiz.
6
Son İleti Gönderen ercan0655 - Bugün, 01:46:06
İlk devre Bursa maçında yaşanan rezillikten sonra yönetimin vermeye istediği cezayı zorla oyuncuları savunarak iptal ettiren hoca bugünün sebebidir. Ki orada hocaya olan güvenini ve saygımı kaybettim. Belki iyi bir futbol adamı olabilir ama bu iyi bir yöneticinin basına yapacağı bir aciklama değildi.
Hem yönetimi futbolcuların gözünde düşürdü hem disiplin sağlanmasını engelledi. Nasıl olsa hoca bizden yana diye düşünen futbolcular gemi aziya aldı.
 Devre arasında yine 30 yaş üstü pili bitik djedje hariç adamları doldurdular takıma. Hoca bir türlü sistem oturtamadı  ileri oynamayan sürekli yan ve geri pas yapan bir takıma tahammul etti müdahale edemedi. Sadece istatistik verilere bakti hoca, hep top bizde dedi.
Kalecinin fiziksel zaaflarını göremedi mı? Hız ve çabukluk calustirmadilar mı? Nasıl bir teknik ekip var.
Bir de sezon başında alınan golcü var ama yok. Alırken nasıl bir sağlık kontrolünden geçirdiniz, adam iyi futbolcu ama toplam 3/2 maç var sonra yine yok.
E bu kadar hata kadı kızında olur değil mi?😡
7
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Vukan Savicevic
Son İleti Gönderen Raqua55 - Bugün, 01:44:33
Ne senle nede sensiz be savicevic.
8
Maçlarımız / Ynt: TFF 1.LİG 2020-2021 30. H...
Son İleti Gönderen KareAs55 - Bugün, 00:50:56
Yıllardır çok zorlu şartlarda bu ligde mücadele ettik ne zaman başarılı olduysak formül belliydi çok değil iki kişi yetiyordu dominant bir kanat ve bir forvet.(Agbetu-Zenke,Umar-Adilovic,Ofoedu-Mbilla) Bu lig için ve hatta süper lig için bile geçerli bir formülden uzaklaşıp yok 4-3-3 yok kanat forvet gibi gereksiz işlere kalkıştık. Ne mevcut dört kanat oyuncumuz ne mevcut üç forvetimiz bize bırak şampiyonluğu herhangi bir takıma karşı maç öncesi "abi bu maç banko bizde " dedirtmiyorsa böyle kadro mühendisliği olmaz.

Rakipler puan kaybetsin biz kazanır çıkarız diyememek gerçekten çok üzücü ,daha önce hiç başarı görmedim 10'lu yaşlarımda süper lige veda ettik sonra ergenliğimizde süründük durduk türk telekom'dan 5 yedik alakasız takımlara maçlar kaybettik o yaşlardaki bi çocuk için Samsunspor'un bir cezbedici tarafı yoktu ama Samsunspor ile hayal kurabiliyorduk, buraya aittik hayallerimizi Samsunspor süslüyordu. Sonra ezkaza şampiyon olacaktık yine hayaller kurduk gittik rizeye evimizde yenildik ve süper lige çıktık ama buruk çıktık. Ertesi sene beşiktaşı yendik hayal kurduk sonra gittik içerde sivasa yenildik Samsunsporla birlikte hayallerimiz suya düştü.Sonra play-off finalleri kaybettik,liglerden düştük bir sürü anı bir sürü hayal.. Lafı fazla uzatmayayım Samsunsporlu olmanın en son şartıdır sportif başarı,maddi anlamda güçlense bile hala benim için öyle. Samsunspor benim için umut etmek,hayaller kurmak,pes etmemekti,maçlar kaybedilir kazanılır sorun değil asıl sorun bugüne bakıyorum bu mevcut kadro bana ne hayal kurdurtuyor ne umut veriyor bu benim sevdiğim Samsunspor değil şarkıda/bestede diyor ya "özlediğim Samsun çok uzaklarda" diye aynen öyle
9
Son İleti Gönderen 5trawberry - Bugün, 00:28:27
Papazlık mertebesine erişememiş ama kendini papaz gören üç beş adam var takımda. Takımı yakan bombanın fitilini ateşlediler ve bomba patladı.

Sosyal medya tabiri ile futbolcuların Instagram hesaplarında stalk yaptım; böyle alt kültürlük böyle avamlık yok.
Sosyal medya maymunu olacaklarmış futbolcu olmuşlar.
Adamda az utanma olur, az mesleki haysiyet olur.

Gökhan Alsan'ın başını çektiği, Yalçın Kubilay ve Karadeniz in yalamaligini yaptığı bir sosyal medya örgütü var bunların.
10
Futbolcularımız / Teknik Heyet / Ynt: Ertuğrul Sağlam
Son İleti Gönderen Baybars - 14 Nisan 2021, 23:37:18
Ne sen istifa edersin ne de başkan seni kovar. Ama şunu iyi bilki taraftarın çoğunluğu seni istemiyor. Çokta umrunda sanki taraftarın seni isteyip istememesi değil mi? Nasıl olsa taraftarın takıma ve yönetime yansıtabileceği hiç bir etkisi yok başkan sonuna kadar arkamda diyorsun, sizi de istediğim an yapacağım algıyla hain ilan edebiliyorum diye düşünüyorsun evet haklısın! Samsunspor taraftarı takımından hiç bu kadar uzaklaştırılmamıştı el birliğiyle bunu başardınız tabi bu payda senin emeklerin çok büyük, hem de çok !
Sayfa1 2 3 4 ... 10