Doğum günümüz; 26 Kasım...

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Kasım 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

yusuf celebi

Sevgili kardeşim Teoman'ın kurmuş olduğu Samsunkatalog.net'ten itibaren sitede yazı yazmaya başladım bir süre sonra var olan Samsunspor sevdalıları arkadaşlarımızla tanıştık ve yeni dostluklar oluşturduk.
İlk günden bugüne çok şeyler değişti değişmeyen tek şey Samsunspor sevgisi ve Rahmetli Teoman'ın kalbimizdeki yeri.

Allah kısmet ederse Cuma akşamı İstanbul'dan çıkmayı Cumartesi sabah Samsun'da olmayı kısmetse Kasımpaşa maçını stadda seyretmeyi düşünüyorum.
Kahvaltı veya halı saha organizasyonlarına katılmak isterim.

Görüşmek dileğiyle.

SapýnaKadar 55

Bir organizasyona denk gelemedim ancak bayramda Samsunda olacağım,neyse benim yerime de yersiniz.
Bu site iyi ki var inşallah hiç kapanmaz ve 10.000 leri bulacağız başarı geldikçe göreceksiniz.

Kadir ÇELEBİ

İnsanın karnı açken bu başlığı yiyesi geliyor :)

Şimdiden muhabbetiniz bol olsun maç sonrasıysa yüzlerimiz gülsün inşallah..

Nuri Asan

Alıntı yapılan: yusuf celebi - 20 Kasım 2008, 10:41:16

Allah kısmet ederse Cuma akşamı İstanbul'dan çıkmayı Cumartesi sabah Samsun'da olmayı kısmetse Kasımpaşa maçını stadda seyretmeyi düşünüyorum.
Kahvaltı veya halı saha organizasyonlarına katılmak isterim.

Görüşmek dileğiyle.

Yazılarını zevkle okuduğum Yusuf abi ile tanışma fırsatını bulacağım sonunda.İnşallah aramızda olursunuz.

yusuf celebi

YaşarDoğu

Akşam yemeği organizasyonuna gelecektim fakat sabah kahvaltıdı oldugu tarih cumartesi günü çalısıyor olacagımdan malesef gelemicem. :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Samsuni abi keske pazar günü olan bi mactan önce kahvaltı organizasyonu yapsaydın da bizde gelebilseydik :'(

FUAT ACAR

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: FUAT ACAR - 20 Kasım 2008, 21:39:35
gerçekten çok iyi bir fikir ama kime yeterki

yetmeyen ne birader? bütün mesajların tek cümlelik, maksat yazmak olmasın!  >:(

**KaR6**

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Kasım 2008, 00:51:45

ne zaman biri bişe dicek diye bekliyodum zaten :)

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: gozgoz yılmaz - 21 Kasım 2008, 00:51:45
niye hemen kızıyorsunuz ya bir kötülükmü yaptık arkadaşlar

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Kasım 2008, 01:18:59
ne zaman biri bişe dicek diye bekliyodum zaten :)
sizler siteye yeni gelenleri böyle karşılıyorsanı valla bravo sizlere

celebi

Alıntı yapılan: FUAT ACAR - 21 Kasım 2008, 09:33:50

şimdi fuat kardeşim genelde bu sitede tekcümlelik yorumlara site üyeleri tepki gösteriyor.istenir ki yorumlar uzun olsun faydalı olsun daha ziyade muhabbet havasında olmasın isteniyor. ben seni resmi sitenin forumundanda tanıyorum gerçekten çok kısa yazıyorsun. yoksa ilk gelme meselesinde kimse bu tip bir davranış yapmaz.

**KaR6**

Alıntı yapılan: FUAT ACAR - 21 Kasım 2008, 09:33:50

ne yaptık şimdi arkadas, gulerek bişe söylemişiz, niye kızdın..

SapýnaKadar 55

yav arkadaşımız tek cümle de yazsa yazmalı
3-5 kişiyle uzun cümleler yazıp kaynaşamayız burda
bana da kimse hoşgeldin demedi ama
arkadaşa da böyle yazılmamalı gozgoz kardeşim
gereksiz işler yapıyoruz burda.

alperen_55

2005 senesinin ocak yada şubat ayında tanıştım samsunspor biz le. yanılmıyorsam googlede samsunspor yazarak bulmuştum bu siteyi.)ziyaretçi olarak 2006 sonuna kadar takip ettim .yazılan yorumları hemen hemen her gün siteye girerek takımımızla ilgili bilgiler edinmeye çalışıyordum.2006 aralık ayından sonra üye olarak takip ettim forumu. timoftenin vefaatına kadar hiç yazmamıştım.   tanımıyordum  kendisini fakat yorumlarını ilgi ile takip ederdim.Yazdığı yazılarda yapıcı birleştirici, olmaya özen gösteriyordu.futbol tarihi çok yüksekti.yani bizden çok çok iyi bir SAMSUNSPORLUYDU ruhu şad olsun.böyle bir site bıraktığı için ALLAH ondan razı olsun.