Doğum günümüz; 26 Kasım...

Başlatan mehmet yılmaz, 14 Kasım 2008, 20:11:53

« önceki - sonraki »

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: SapınaKadar 55 - 21 Kasım 2008, 17:37:20
yav arkadaşımız tek cümle de yazsa yazmalı
3-5 kişiyle uzun cümleler yazıp kaynaşamayız burda
bana da kimse hoşgeldin demedi ama
arkadaşa da böyle yazılmamalı gozgoz kardeşim
gereksiz işler yapıyoruz burda.
ALLAH RAZI OLSUN arkadaşım daha hiç kimse banada hoş geldin demedi ve hemen peşine kısa yazı yazıyoruz diye birde tepki aldık kısada olsa SAMSUNSPOR um için birşeyler yazacagız siz eskiler sahip çıkmasa bize ............

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: **KaR6** - 21 Kasım 2008, 15:54:36
ne yaptık şimdi arkadas, gulerek bişe söylemişiz, niye kızdın..
benimki kızmak değil sadece yol gösterebilirdiniz.

Sadece Samsunspor

fuat acar sitemize hoşgeldin inşallah uzun yıllar beraber bu forumda sevinecez üzülecez ve sende bu siteye alışacaksın. forumu kullandıkça yazacak daha çok şeyin olacaktır. tekrardan hoşgeldin.

gozgoz yýlmaz

Alıntı yapılan: FUAT ACAR - 21 Kasım 2008, 23:04:59
ALLAH RAZI OLSUN arkadaşım daha hiç kimse banada hoş geldin demedi ve hemen peşine kısa yazı yazıyoruz diye birde tepki aldık kısada olsa SAMSUNSPOR um için birşeyler yazacagız siz eskiler sahip çıkmasa bize ............

Bak birader, maksadım senin kalbini kırmak değildi, bir Samsunsporluyu üzmeyi hiç istemem. Ancak rica etsem senden
Alıntıgerçekten çok iyi bir fikir ama kime yeterki
cümlendeki kime yeter ki kısmını açıklar mısın?

Bundan başka en iyi orta saha
Alıntı yapılan: FUAT ACAR - 20 Kasım 2008, 00:15:17
hadi hayırlısı olsun bakalım

en iyi defansa
Alıntıdaha ne olsun ki

demişsin.

Arkadaşlar bir kahvaltı yapacakmış, keşke biz de orada olabilsek ama kimseye yetmeyen şey ne onu merak ettim. Kızmış olmam da sanki dalga geçiyormuşsun gibi hissetmem. Yanılmışsam kusura bakma ama lütfen ne demek istediğini açıkla bize.

Not. Bu güzel başlığı bozduğum için hepinizden özür dilerim. Gerekirse mesajlarımı silebilirsiniz.

YaşarDoğu

Alıntı yapılan: samsuni - 17 Kasım 2008, 13:38:17
Arkadaşlar şöyle bir teklifim var, 26 Kasım çarşamba gününe denk geliyor; akşam yemeği yerine 29 Kasım Cumartesi günü Kasımpaşa maçı öncesinde hep birlikte kahvaltı yapalım. Formalarımız, atkılarımız üstümüzde tabii. Maç saat 13'te, 10'da toplanırız, oradan da stada geçer, maçı hep birlikte seyrederiz.

Böylesi daha iyi olmaz mı?

pazar günü olan bi mactan önce böle bir organizasyon yapsak samsuni abinasıl olur?bende gelmiş olurum cumartesi calısıyor oluyorumda :'(

merkez

1984-85 sezonuydu,Samsunspor Efsane Başkan Menteşoğlu ile İkinci Ligde Şampiyon oluyordu.Her Taraf Kırmızı Beyaz bayraklar,Flamalar,Süslerle doluydu.Kazım Orbay İlköğretim Okulunun Dereye (Şimdi Barış Bulvarı) Bakan Bahçesinde arkadaşlarla top oynuyorduk.
Birden Kulakları yırtan korna sesleri ile irkiliyor , topu arkadaşları filan bırakıp yüzlerce araçlık konvoya kilitleniyordum.

Daha henüz 7-8 Yaşlarındaydım,küçücük bir çocuğun olmayan tüyleri nasıl diken diken olurdu onu ancak ben bilirim...

O ambyans,o Samsun Samsun nidaları beni hiç bitmeyecek bir serüvene çıkartıyordu ve ben Samsunsporlu oluyordum...

(Babam da koyu bir samsunspor taraftarıdır,omzunda maç seyrettiğim günler dün gibi aklımda,ona da borçluyum aslında bu şerefli duyguya sahip olmayı.)

Biz bir nebze yeni nesilden biraz daha şanslıyız,zira en azından Samsunsporumuzun şampiyonluk kovaladığı o şaaşalı dönemleri biliyoruz.Tanjulu,Savaşlı,Rıfatlı,Kenanlı,Muzafferli,Ercümentli,Radaçalı,Yuvonovskili,Fatihli onbirleri sayredebildik,onları görebildik...

Belkide içimizdeki Samsunspor aşkını perçinleyen bir nedendi başarılarla dolu o yıllar,şimdi ki kardeşlerimiz özellikle son yıllardaki başarısızlıklara rağmen, en az bizler kadar Samsunsporluysa onları daha fazla tebrik etmek gerekir.

Yıllar geçti;çocuktuk,ilkokul,ortaokul,lise,üniversite derken büyüdük;içimizdeki Samsunspor sevdasını da büyüttük...

Bir baktık ikibinli yılların başına gelmişiz.

O zamanlar şimdi takip etmekte zorlandığımız kadar fazla argüman yoktu nette ,Samsun'a ve Samsunspor'a dair.

Gurbetteki ve Samsun'daki Samsunsporluları bir araya getiren samsunkatalog.net sitesini keşfettiğimde çocuklar gibi sevinmiştim,zira yalnız olduğumu hissettiğim Samsunspor dünyamda, meğer farkında olmadığım ne çok Samsunspor sevdalısı varmış.

Hem de kendimi deli Samsunsporlu sandığım gafil anlarımda meğer benden ne delileri varmış(teoman- timofte)

O sitede uzunca bir müddet yazıştık,şimdiki gibi forum sitesi değildi,ne başlık vardı ne resim yükleme imkanı.Alt alta uzunca sayfalar yazışıp durduk (şevket öztürk,samsunkopat,kayacan,yusuf çelebi,amsterdamdan genç samsunsporlu ve ben )
Ama ne olduysa aniden site kapandı,böyle apansız bir kapanış beklemediğimizden birbirimize nasıl ulaşabilirin hesabını yapmamıştık bile.

Hergün,her saat tekrar tekrar bakıyordum ama site açılmıyordu...

Bir insan çok sevdiği birini kaybedince ne kadar üzülürüse o kadar üzülmüştüm belki de...

Ama çok geçmeden Teoman'ı nam-ı diğer timofteyi siteyi kurduğu gün ısrarlı takibim sonucu buldum şükürler olsun ki.

Forumda 8 Kişi online olduğumuz gün deliler gibi sevinmiştik,hatta daha da abartıp birbirimizi arayıp online rekor denemesi bile yapmıştık.

Yeni rekorumuz on iki kişiydi...

O bana çok şey öğretti,adam gibi adamdı,dünyanın en efendi en kibar en hassas insanıydı o.

Allah ondan binlerce kez razı olsun; bugünlere gelmemizi sağlayan ,yüzlerce samsunsporluyu bir araya getiren;dost ,ahbap hatta akraba eden bir zincirin ilk halkasını oluşturdu,Samsunspor tarihine altın harflerle yazılası bir adam oldu o....

Ve işte O gün bugündür burdayız

Burda olmaya da devam edeceğiz...

O nun yokluğunda emanetine sahip çıkmaya ant içtik

Ruhu Şad ,Mekanı Cennet Olsun...

salihcakir

Merkez abim durumu çok güzel özetlemiş aslında. çok fazla eklenecek bir şey yok.

"şevket öztürk,samsunkopat,yusuf çelebi,amsterdamdan genç samsunsporlu ve ben" bunu okuduktan sonra kendi yazımda unuttuğum kimseler olduğunu fark ettim. kusuruma bakmasınlar.

teoman abimin bu aziz hatırasını yaşatmak adına elimizden ne geliyorsa yapacağız inşallah.

ruhu şad mekanı cennet olsun inşallah.

FUAT ACAR

Alıntı yapılan: SADECE SAMSUNSPOR - 21 Kasım 2008, 23:17:41
fuat acar sitemize hoşgeldin inşallah uzun yıllar beraber bu forumda sevinecez üzülecez ve sende bu siteye alışacaksın. forumu kullandıkça yazacak daha çok şeyin olacaktır. tekrardan hoşgeldin.
ALLAH razı olsun arkadaşım inşallah uzun yıllarımız SAMSUNSPOR umuz için geçeçek bu sitemizde ayrıca hoşbulduk diyorum.saygılar.

Alemci İsmail

Şu kahvaltı işini bayrama sarkıtsak süper olurdu bizde katılırdık,anavatanda buluşurduk bayramda şans yok zaten. :-[

mehmet yılmaz

arkadaşlar bu kahvaltının oluş nedeni sitenin kuruluşunun 4. yıl dönümü olması. 26 kasım çarşamba toplanmak zor olabilir diyerek arkadaşların da isteğiyle kasımpaşa maçı öncesi olan 29 kasıma geçtik. başka bir zaman olmama nedeni budur...

neticede birimize uyan tarih diğerimize uymaz...

Baskent_Samsunspor

iyiki varsın samsunspor biz hepimizin ortak iletişim yolu burası

seckin55

FaT1h

kuzey55

Arkadaşlar Samsunspor.biz kahvaltısı 29 kasım cumartesi günü saat 9.30'da Aktif Alışveriş Merkezinde( eski yimpaşın teras katı)

Amsterdamli

Yillar once internetde dolasirken bir Samsun sitesi buldum. O sitenin bir kosesinde Samsunspor hakkinda dusunceler yazabiliyorduk. Kisa surmedi bir muddet sonra olayi biraz daha guzellestiren site yoneticisi Taraftarin Sesi diye bir bolum acti ve oraya uye olup goruslerimizi yazip dusuncelerimizi paylasabiliyorduk. Uye olmayan o yazilari okuyamazdi, orada bir avuc Samsunsporlu sanki disarida bir mekanda toplanir gibi toplanirdik ve ard arda yazilarimizi paylasirdik ve birbirimizin yazilarina yorumlar yapardik.  Her sabah acaba kimler yazi yazmis diye siteye buyuk bir heyecan ile girerdim. Orada birde soyle bir genel kani vardi: ben kendimi dunyadaki tek Samsunsporlu zannederdim meger benim gibi bircok Samsunsporlu varmis. Bu dusunce ile o ortamin degeri daha cok artiyordu ve yeni dostluklarin temeli atiliyordu.

Ozamanlar MSN olayi pek olmadigi icin birbirimize mail atarak ozeldende haberlestigimiz arkadaslar oluyordu. Ben yurtdisinda oldugum icin etrafimda Samsunsporu paylasacak fazla insan bulamiyordum ve bunun eksikligini cok hissediyordum. Bir gun evde otururken telefon caldi. Beni Istanbuldan 3 tane Samsunsporlu ariyordu. Samsunsporun macini radyodan dinlemek icin ozellikle bir araya gelmislerdi o gun. Mactan sonra beni unutmayarak o birligi ve ortami paylasmak icin beni arayip keske sende aramizda olabilseydin diyip teker teker telefonu alip sohbet ettiler. Bu 3 kisi sevgili Sevket Ozturk, sevgili Yusuf Celebi ve Rahmetli Teoman Tas idi.

Yusuf Celebi, Sevket Ozturk, Roligan, Merkez, Samsunkopat, Holigan Samsunlu, Radikal FMA, N'Gonge o zamanlardan tanidigim ve sitemize halen yazan degerli Samsunsporlulardir.

Rahmetli Teoman bir sure sonra www.samsunspor.tk sitesini kurdu ve orada amatorce birseyler yapmaya calisti. Ben ona elimdeki bir fotografi ve intertoto kupasindan Hamburg ve Werder Bremen maclarinin biletleri tarayarak gondermistim. Onlari sitesine nostalji bolumu olarak koymustu cok mutlu olmustu. Sitemi nasil buluyorsun diye sordugunda bir taraftarin bakis acisindan yapilmis oldugu icin degisik ve guzel buluyordum demistim cok sevinmisti buna. Sonra Teoman askere gitti ve sitesini bana emanet etti. Askerden dondukten sonra bir sure daha siteye devam etti ve forum alanina yakisacak daha modern birsey yapmak istedi. Boylece Samsunspor.biz sitesini kurdu. Aslinda bu sitenin kurulusu 26 Kasim 2004 den daha oncedir ancak bir ara sitemiz coktugu icin ve butun uyelikler kayboldugu icin tekrar hayata gectiginde hepimiz yeniden uye olmak zorunda kaldik. Ilk kurulus tarihini hatirlayamayacagim su an o yuzden 26 Kasim 2004 sitemizin kurulus tarihi olsun ve iyiki varsin Samsunspor.biz diyorum. Teoman kardesimide rahmet ile aniyorum.