2015-2016 Transfer Söylentileri

Başlatan celebi, 08 Haziran 2015, 16:52:49

« önceki - sonraki »

sadece55

Aykut ERÇETİN ve Ferhat GÖRGÜLÜ hala bir yere gitmediler büyük ihtimal bizi bekliyorlar.

berlinli55

Ben aykuttan fazla umutlu degilim nedense. Bir kaleci icin oynamak cok önemli. Ben Aykutun en son ne zaman oynadigini hatirlamiyorum bile. Insallah takimimiz icin en hayirlisi olur tahta acilsada acilmasada...

Kaya

Bu sezon maçı yok en son oynadığı geçen sene...

55(tuncay)55

transfer sezonu bizim için başlamadan bitti sanırım

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: 55(tuncay)55 - 13 Ocak 2016, 01:33:58
transfer sezonu bizim için başlamadan bitti sanırım

Olsun Paramiz cepte kalir. Kulübün kasasi az nefes almiş olur.
Kedinin erişemediği çiğer misali  :D ;D

cakir55

SON DAKİKA: FIFA, Atletico Madrid ve Real Madrid'e, 2 dönem transfer yasağı verildiğini açıkladı.

FIFA bu konuda çok ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi. Konuya kilit vurabiliriz.

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: cakir55 - 14 Ocak 2016, 15:37:04
SON DAKİKA: FIFA, Atletico Madrid ve Real Madrid'e, 2 dönem transfer yasağı verildiğini açıkladı.

FIFA bu konuda çok ciddi olduğunu bir kez daha gösterdi. Konuya kilit vurabiliriz.

Ama onlarin bi Spor Bakani yok  :D

sadece55

Onların ki usulsüz transferden.Bizimki ödenmiş borçtan..Puan silme cezası da geldik artık iyice dibe batıyoruz.

özkan

Ya arkadaş ne dibe batması Allah aşkına !!! Puan silme seneye deniliyor,hadi tahta açılmadı,öllük öllük transfer diye kokan mevkimiz sadece forvet.Ondada ofoedu adam olsa sorun olmayacak.

17 hafta dişimizi kıçımızı sıkacağız gözümüzü kapatıp.Olumsuzluklardan bahsetmezsek eğer 17 hafta sonra sıfır kilometre bir Samsunspor'a sahip olacağız Allah'ın izniyle.

korayxyz

Nedir şimdi son durum? Puanımız silindi mi? Silindiyse kaç puan? Ceza bu sene mi uygulanacak yoksa seneye mi?

bayfa55

Emin Kar ve yönetiminin verdiği zararı Samsunspora kimse vermedi.

samsun 55

Internette 4 puanın bugün sılınecegı haberleri var ayrıca denızlısporun da 3 puanı sılınecekmıs

Karabudun

Ne gün silinir bilmiyorum ama bu sene silinsin.

551

Mafettiniz bizi ne diyeyim önce süperlig dönemi transferleri sonra emin karın başkan olmayacağım diyip son anda başkan olup takımı bırakmasi.

sadece55

Transfer yasağı kaldırılmazsa asıl zor sezon seneye olacak.Bu cezayı kaldırmamız lazım vallahi çok üstümüze geliyorlar her yerden vuruyorlar